Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Тема за класически часовници(horlogerie)


iphone_developer

Recommended Posts

Това е напълно вярно имам познат който си продаде апартамента за да си купи мерцедес и отиде да живее под наем!?!

Но пък а сметка на това не виждам смисъл да казвам, че притежавам нещо, а всъщност да не е така. Все пак не съм на 18 години :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Убден съм, че на 16 годишният iPhone разработчик тате ще му купи Омега, ама друг път :mrgreen:

:Wink:;):lol: и аз съм на това мнение... та ча па и да няма ограничение на парите... :lol:

Gribbo фирмата ти с какво се занимава ако не е тайна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами може да ти пратя на лична снимки ако искаш :Wink:

Дефинирай какво разбираш под снобария, моля?

Не визирам теб конкретно, нищо лично. Имам предвид че хората с истински вкус и афинитет към този вид техника са наистина малко. В повечето случаи иде реч за хора с невисока обща култура(новобогаташи от най- различен вид,т.е.-сноби), които купуват стоки само и единствено защото са скъпи и демонстрират финансовите им възможности. М/у другото аз самия нося стар, нескъп но рядък часовник от спряла да произвежда марка - Ovaras Automatic, и един кварцов от същата. img0169f.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А пък аз се познавам с китаеца дет ги докарва по-хубави и от оригиналните на Франк Мюлер, само дет незнам защо Славун Трифунун не го е поканил още в шоуто, Франк беше, редно е и Дзен Дзен да иде :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Убден съм, че на 16 годишният iPhone разработчик тате ще му купи Омега, ама друг път :mrgreen:

:Wink:;):lol: и аз съм на това мнение... та ча па и да няма ограничение на парите... :lol:

Gribbo фирмата ти с какво се занимава ако не е тайна?

Моля някой модератор да махне темата .Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Би ли разказал как на 16 години си купи сам два ролекса? Ще е добър пример за другите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не беше ли на 16 години?! Първо ни обясни с навигацията какъв ти е опита...с колелото ли я тестваш? :lol:

Сега ни обясняваш, как сам си купуваш за 15к часовници. Щом това не са пари на родителите ти, явно си скъпо платен малолетен жиголо.

Зарежи ги ролексите, ами си учи уроците! :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В какво се превърна тази тема?

Заглавието е: "Тема за часовници", не "Ти откъде имаш пари за такъв часовник?" или "Вие кво се снобареете с тези часовници"..... Мога да ви кажа, че пак си пролича нашенския манталитет...

Жалко :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

/agree

Да прехвърлим спама в друга тема а тук да си говорим за часовници предлагам:lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не скачайте толкова. :lol: В тема от "говорилня" може да има и спамец. Не сме LifeStyle форум, нито часовникарски такъв. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В какво се превърна тази тема?

Заглавието е: "Тема за часовници", не "Ти откъде имаш пари за такъв часовник?" или "Вие кво се снобареете с тези часовници"..... Мога да ви кажа, че пак си пролича нашенския манталитет...

Жалко ;)

Така си е,пак си пролича нашенския манталитет.Часовниците ми са подарък .От къде имам пари и какво си купувам с тях си е моя работа.Вие питате ли съседа си как изведнъж си е купил Порше и е направил хотел?Мога само да ви кажа,че средствата с които го правя са чисти и постигнати с много труд с което се гордея.Много спам стана,хайде както казаха да говорим по темата :lol: .

Искам само да кажа,че темата не е пусната от мен,а от брат ми който не е на 16 .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ма не ни се карай. Получи подкрепа от другите часовникари и полетя.

Да ви имам проблемите?!

Аз от половин година се чудя къде да си купя замък - в Англия или в Германия.... :mrgreen:

Какво ще ме посъветвате?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да кажа и аз нещо относно iphone_developer. Преди време той ми се включи в skype и взе да ми разправя, че бил един от най-добрите хакери в България, че той и още 5 човека си имали свое гнездо и там правели хакерските си работи. Ебавали се с хората, разбивали пароли на каквото се сетиш, банкови измами и прочие... :lol:;) Аз лично паднах от смях докато четох тия работи. Каза още, че имал милиони. Точно когато си пишехме каза, че отива за няколко дни в Кипър, а още на следващия ден забелязах в някой от постовете му, че е в Ирландия и предлагаше да купи на желаещи калъфчета за iPhone. И накрая преди да го блокирам за капак взе да ме пита, какво да направи за да свали няква мацка на 16 години, че нямал достатъчно опит и такива ти простоии... Съжелявам, че не си пазя хронологията да я копирам тук. :lol::lol:

Сори за спама ама не се сдържах и трябваше да си излея някаде мъката... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ма не ни се карай. Получи подкрепа от другите часовникари и полетя.

Да ви имам проблемите?!

Аз от половин година се чудя къде да си купя замък - в Англия или в Германия.... :mrgreen:

Какво ще ме посъветвате?

Ще те посъветвам да си купиш в Англия.Има един замък до нас,ако го купиш ще ми станеш съсед :lol: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Швейцария :lol:

Пък има чист въздух, крави, шоколад и часовници, разбира се ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Швейцария са много грозни жените, но пък ще мога изгодно някой уникат часовник да си купя. :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да кажа и аз нещо относно iphone_developer. Преди време той ми се включи в skype и взе да ми разправя, че бил един от най-добрите хакери в България, че той и още 5 човека си имали свое гнездо и там правели хакерските си работи. Ебавали се с хората, разбивали пароли на каквото се сетиш, банкови измами и прочие... :lol:;) Аз лично паднах от смях докато четох тия работи. Каза още, че имал милиони. И накрая за капак взе да ме пита, какво да направи за да свали няква мацка на 16 години, че нямал достатъчно опит и такива ти простоии... Съжелявам, че не си пазя хронологията да я копирам тук. :lol::lol:

Сори за спама ама не се сдържах и трябваше да си излея някаде мъката... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

tonygti аз не помня такова нещо.Мисля,че знаеш,че прекаляваш в последно време.Ти искаше да ме добавиш в скайп,но аз не те приех в контактите си.

Ако искате крави тук в Лондон имаме жени които са 50% хора 50% крави.Направо мутанти :lol: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда, подкрепям. Аз съм си харесал две местнеца - на Женевсото и на Нюшателското езеро. Там смятам да се пенсионирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Швейцария са много грозни жените, но пък ще мога изгодно някой уникат часовник да си купя. :lol:

:lol:

Жените ще си ги внесеш от тук ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да кажа и аз нещо относно iphone_developer. Преди време той ми се включи в skype и взе да ми разправя, че бил един от най-добрите хакери в България, че той и още 5 човека си имали свое гнездо и там правели хакерските си работи. Ебавали се с хората, разбивали пароли на каквото се сетиш, банкови измами и прочие... :lol:;) Аз лично паднах от смях докато четох тия работи. Каза още, че имал милиони. И накрая за капак взе да ме пита, какво да направи за да свали няква мацка на 16 години, че нямал достатъчно опит и такива ти простоии... Съжелявам, че не си пазя хронологията да я копирам тук. :lol::lol:

Сори за спама ама не се сдържах и трябваше да си излея някаде мъката... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

tonygti аз не помня такова нещо.Мисля,че знаеш,че прекаляваш в последно време.Ти искаше да ме добавиш в скайп,но аз не те приех в контактите си.

xaxaxaxa как не те е срам. Ти ме добави в skype без аз да искам и после като те блокирах ти иска пак да ти пиша, но естествено аз не го направих. Почваш да се издаваш вече сам... :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Швейцария са много грозни жените, но пък ще мога изгодно някой уникат часовник да си купя. :lol:

:lol:

Жените ще си ги внесеш от тук :lol:

А в България няма жени мутанти :lol: .Ще му ги внесем от Англия

tonygti не се издавам,а казвам истината каквато е :lol: .Няма такова нещо.Както винаги използваш момента.От няколко месеца започна да дразниш много хора тук.

Хайде купете замъка до нас,че да пиеме вино от бъчвата на дедо ми Хрону ;) .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда, подкрепям. Аз съм си харесал две местнеца - на Женевсото и на Нюшателското езеро. Там смятам да се пенсионирам.

Антъни, чупи една стаичка за мен, за през зимата, да си каркаме ските :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...