Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

BossPrefs-проблеми


ypechdb

Въпрос

Здравейте! Незнам дали в този раздел трябва да пусна темата, за което предварително се извинявам.

Проблемът е следният: С iPhone 3G и FW 3.0 съм. Използвам BossPrefs, а не SBSettings /за която във форума видях, че доста хора имат проблем със спирането на EDGE/. При мен специално няма такъв проблем със спирането и пускането на интернета. Та, вчера реших да спра да ми се показва процентното изражение на батерията, след което обаче при излизане от BossPrefs ми се появи информативен надпис, че мога да си пренареждам приложенията на спрингборда по еди какъв си начин /ясен на всеки тук/. След което всички приложения ми се пренаредиха по азбучен ред. Някои си ги пренаредих, но в момента в който си сваля и инсталирам приложение от Installous, отново всички икони се пренареждат по азбучен ред, вместо новоинсталираното приложение автоматично да се поставя на последната страница от менюто. Това е супер дразнещо! :( При инсталиране на приложение от AppStore няма такъв проблем.

Някакви идеи?

Даааа, а и вече при Enable numeric...... от BossPrefs не иска да ми се появи процента до иконата на батерията. Отделно при команда Respring нищо не се случва.

Знам, че BossPrefs повече няма да се актуализира, но досега не съм имал проблем, а и не искам да минавам на SBSettings.

Благодаря предварително за отговорите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

9 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

При FW 3.0 нямаше ли опция в самата ОС да се показва процентното съдържание на нивото на батерията в

Settings/General/Usage-Battery Percentage ON/OF :( ако да, може конфликт да се е получило, дай всичко по подразбиране и не я включвай тая опция от BossPrefs, дано помогне.

Поздрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма да помогне, тази опция е само при 3GS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е как само при 3GS, аз съм с 2G и имам тази опция. А относно BossPrefs, това е положението, оправия няма. И при мен така правеше след като преминах на 3.0OS и се отказах. Минавай на SBSettings и не му мисли. Не прави никакви проблеми с спирането на EDGE-то.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

tonigty, човека е казал в самата OS 3.0, а не чрез SBSettings и други интервенции. Купи си 3GS за да усетиш тръпката и ще престанеш да спориш. Чел-недочел "ама как само при 3GS"? Ами ей така. Същото стана и при скрийншота на фонтовете. Такива големи платна съм ти сложил ти ме питаш какво съм направил, че да ми излиза Notifications. После си видял че скрийна не е от моя телефон и delete. Вземи сега помогни на човечеца.

ypechdb, изтрий BossPresf и си сложи SBSettings. От днес и аз съм с него, не ми се е налагало, но спира EDGE без проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Е как само при 3GS, аз съм с 2G и имам тази опция. ....

хм... я дай screenshot, щото и аз съм с 2G, 3.0 , а не я намирам ?!?!? :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С редактиране на M68AP.plist, или през SBSettings да.

В чист вид 3.0 го няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря на всички за отговорите! Проблема го реших като инсталирах SBSettings. EDGE го спрях без проблем и процентите на батерията са си вече до иконата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...