Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

От къде да купя iPhone 3G touchscreen


ThUnDeR

Recommended Posts

Мойто скромно мнение е, че ако си вземеш от ибей няма да има никаква разлика с този който телефона е излезнал фабрично от магазина, така или иначе всичко е китайска работа :smile: , а най-хубавото е че се сменя за 10 минути .

П.П. Хубаво ще е, ако си поръчваш от ибей, да е от английския, от накой английски продавач, който го има на склад, за да ти дойде за 3-4 дни, иначе предполагам знаеш че всичко идва от Китай или Хонк-Конг и едно 15 дена чакане не ти мърдат, вярно че от UK е с няколко лири по скъпо, но пък пак е по евтино от тук и е по бързо от Дзен Дзен :biggrin:

Примерно http://cgi.ebay.co.uk/Apple-iPhone-3G-T ... 286.c0.m14

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mupo, въпроса е дали са истински в еbay.

Съмнява ме в digitalen да са. А и дори да не сработи (което ме съмнява) сумата която ще си дал не е голяма.

В eBay има и щатски продавачи (например този), който предлага и лентички с лепилото нужно за закрепването на стъклото към корпуса.

Откъдето и да го вземеш гледай да има "пролуки" за сензорите, та като нищо някой китайци ще са забравили за тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъндер. Всички са ментета :) повярвай ми. сенил съм над 20 лцдта и едно не е истинско. Същото се отнася за всички други части.

Стъклото от китай най малкто не е закалено (темперирано)..

и така на татак.

Айде ЛЦДто трудно ще намериш разлика но стъклото.. не е темперирано....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...