Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

LogMeIn Ignition


johnnybravo

Recommended Posts

В/У екрана. Бутоните се сменят с мишката намираща се в средата долу. Натисни я и ще видиш как се завъртат бутончетата. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко програмата на PC-то автоматично ми се ъпдейтна. Иконката се промени. Сега ще я разгледам да видим какво ново...

П.П. Дали няма и за iPhone нов ъпдейт? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 4 седмици по-късно...

Хубаво, работи си програмата. Ооообаче, като вляза в текстов файл, не мога да пиша на кирилица. Натискам буквите, но въобще не изписва букви в PC-то . На латиница, когато съм на телефонната клавиатура и на кирилица на ремутнатия комп, изписва кирилски букви, но не отговарят нито на фонетика, нито на бдс. Има ли някой идея какво да правя. Не помня коя ми е версията. Ще пробвам да сложа по нова, като гледам тук има от октомври някаква.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И по-нова версия да сложиш си е все същото. Аз обаче открих един начин за писане на кирилица. Правиш на компа да ти е на български (от Flextype примерно) и после от iPhone пишеш с латински букви, но на компа ти се появяват с кирилица. Неудобството обаче е, че някой букви като "щ","ш" и други, които не са обозначени на клавиатурата, ами са с някви препинателни знаци, на iPhone са със същите знаци и трябва да ги търсиш. Но все пак си е вариант.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Имам проблем. От няколко дена съм с Windows 7 и LogMein не работи нормално. Ден-два всичко беше наред, докато днес реших да се потопя в компютъра си. Пизнайте какво? Ударих на камък. Виждам си монитора, местя мишока, но нито една икона не мога да отворя. Направих реинстал на програмите (PC+iPhone), влезнах, всичко добре. Но това само веднъж. Проблема отново е описания по-горе. Ще се радвам ако някой окаже съдействие за разрешаването му. Не правя никакви трансфери и подобни операции. Нужен ми е само за работа по форума (теми, ъплоад и др.).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със същия телефон като твоя съм пробвах го преди дни на win7 и си върви без проблеми, виж нещо настройките на logmein в телефона или нещо по рутера да не е. :biggrin: От Control Panel дал ли си на remote access ли беше отметки/изключение във защитната стена...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От доста време я ползвам и не е от изброените от теб проблеми. Kaspersky не позволява да се използва. Трябва да се спре опцията за изтичане на лиценза и сканиране на стартиращи програми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Веднага посети раздела с правилата и изчети всички теми там от А до Я! Коригирай профила си! Пишеш в БГ форум, тук phila не е Philadelphia ! При следващ пост, издаващ лъжлива регистрационна декларация за познаване и спазване на правилата, и демонстриращ нечетене – ставаш оранжев!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че да не съм врачка, да знам националността му. Но и това е без значение – щом разбира като чете, и се ориентира какво да пише като апостроф, значи ще разбере и какво да коригира в профила си, без да му превеждам на английски...

@xram:

Set up the permissions of the app folder and any file in it to 755, or 777, respring, or reboot, if necessary.

And fix your profile here according the forum's rules immediately!

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Да попитам по-разбиращите, има ли начин да инсталирам free версията на laptop и на PC примерно и от laptop-а да влизам в PC-то от laptop-а, така все едно влизам от iPhone?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Достатъчно е да инсталираш на PC-то LogMeIn Free (предполагам вече си го направил, щом го управляваш от айфона). От всеки компютър (вкл. от лаптопа) можеш да "влизаш" в PC-то през сайта на LogMeIn (www.logmein.com) - просто трябва да се логнеш там.

Аз лично не виждам смисъл да се инсталира LogMeIn Ignition за Windows - едно че е trial версия и друго, че нищо повече не дава от варианта за "влизане" от сайта

Редактирано от Rain Rover
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е trial. Просто след изтичане на Pro версията, тази, която остава на компютъра е free. Пфф, дано се изразих правилно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grievous, като казвам, че е trial версия имам предвид LogMeIn Ignition for Windows (т.е. софтуера, който се инсталира на компютъра ОТ който искаш да "влизаш"). Ти говориш за LogMeIn (т.е. частта, която се инсталира на компютъра, В който искаш да "влизаш").

Едно уточннение: за разлика от TeamViewer, където един и същ софтуер се използва и за двете неща (т.е. от TeamViewer можеш да управляваш други компютри, на които е инсталиран TeamViewer) в системата на LogMeIn имаме отделно софтуер за сървърната част (това е LogMeIn Free или LogMeIn Pro) и друг софтуер за клиентската част (това е LogMeIn Ignition).

Редактирано от Rain Rover
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баце Неоле, с такова животно като "нет браузер" ще ти е доста трудно да се логнеш където и да било :)

Редактирано от Rain Rover
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ме заглавичквай с примери от живота на сестра ти, ами обясни кои са тия всички "нет браузери" дето уж през тях се логваш. За уеб браузери съм чувал, за интернет браузери съм чувал, ама нет браузер мога само да гадая кво е това и силно ме съмнява, че точно с нет браузър ще се логнеш в LogMeIn

Абе майтап да става, Уили. Иначе някой доста преди теб е написал следното: "... от всеки компютър (вкл. от лаптопа) можеш да "влизаш" в PC-то през сайта на LogMeIn (www.logmein.com) - просто трябва да се логнеш там..." :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За първи път чувам и разбирам, че LogMeIn и LogMeIn Ignition са две различни програми и едната стои на твоя компютър, а другата на отсрещния... мислех, че е една програма, която трябва да стои на всеки компютър, в който трябва да влизаш, включително и на този, от който ще влизаш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

cvalio, абе не е точно така :)

LogMeIn има различни приложения за клиентска и сървърна част (но има вариант за клиентски достъп през web). TeamViewer няма отделни приложения за клиент и сървър, но също има достъп през web. RAdmin има отделни приложения за клиент и сървър, но пък не можеш да влезеш през web. RDM+ има само сървърна част (клиентската работи само на iPhone/iPad), ако не се лъжа може и през web . LogMeIn, TeamViewer и RDM+ имат клиент за iOS, RAdmin няма. LogMeIn и RAdmin не работят добре с GDI+ и DirectX, TeamViewer няма такива грижи. Като добавим и разликите в поддръжката за различни операционни системи (демек различни от Windows), разликите в лицензионните схеми (т.е. кое влиза и кое не влиза в безплатния достъп - примерно на LogMeIn Free не работи файловия трансфер, TeamViewer има навика да оставя един рекламен прозорец след края на сесията в безплатния вариант, а RAdmin може и прави всичко, но няма безплатен вариант) и става ясно, че и LogMeIn, и TeamViewer, и всички подобни на тях съвсем и въобще не са "така" :)

Редактирано от Rain Rover
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

т.е - на машина без инсталиран LogMeIn, TeamViewer .... можеш да влезеш със съответното приложение отвън ?

( за това ставаше въпрос)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ставаше въпрос, че няма смисъл да се инсталира LogMeIn на машината ОТ която влизаш. Или трябва да инсталираш LogMeIn Ignition или (лично според мен по-добрия вариант) можеш да използваш достъпа през web, като се логнеш на www.logmein.com. Ето за това ставаше въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

И аз днес я обнових, но нещо има проблеми със сървъра им. Когато се логвам от компютър няма ядове, но от iPad & iPhone ми се прецаква връзката. Програмата ми е купена, не е кракната, на iPhone даже нямам jailbreak.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като че ли новият Игнишън е мааалко по-капризен към качеството на връзката, а и по-бавно се връзва. При мен на единия от сървърите трябваше да спра торентите за да вляза. Но пък един път върже ли се след това като че ли работи по-добре от старата версия. Между другото LogMeIn драйвера също има нова версия - 4.1.0.1868 от 06.юли.2011.

Аз лично съм във възторг от настройката за посоката на скрола

Редактирано от Rain Rover
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...