Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 2G - менюто насича, защо обаче?


paci1234

Въпрос

Здравейте приятели,

бих искал да ви попитам имате ли представа защо ми насича телефона, става въпрос за скролирането на снимките, а и без значение всъщност какво скролирам, дори като разглеждам страниците и връщам обратно на първа страница от главното меню на десктопа. Телефонът ми е: 2G, 8 GB, с инсталирана cydia, програмки и игри, които съм ги сложил в categories, понеже си помислих, че като са много страниците от там идва въпросното насичане. Но уви, не!

Също така имам и winterboard, да не би да е от него, и дали той наистина работи като background при включени други приложения и да забавя цялостната работа на системата. Ще съм много благодарен, ако съдействате. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Махни си всичкия боклук от сидия,и най вече Winderboard.

Всички игри който играеш им свали новите версии,изтрии си старите и си сложи само нови версии.

След тези процедури телефона ти ще хвърци като 3гс.

(Аз самият имах този проблем)(махни всичко от сидия,остави може би само най най важното)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мисля, че няма да стане работата...ще пробвам с един рестор. Когато го ресторна, всичко си върви мн. добре, явно като инсталирам този winterboard, и се сбозва..за съжаление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всичко което върви чрез Mobile substrate(sbsettings;winterboard;universal search и пр.) - сбозва телефона. Сам прецени какво ще оставиш, и какво не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте приятели,

Чудейки се каква може да е причината, аз започнах да махам едно по едно нещата, които бях инсталирал и първото, от което започнах беше winterboard, естествено :) (тази така тежка програма, която повече не мисля да слагам въобще).

След като не се оправиха нещата по този начин, реших, че трябва да преинсталирам софтуера и му сложих пак 3.0. Работи няколко дни много добре, след което в един момент както си разглеждах някакви снимки, пак започна да бави и насича. Не съм качвал стари програми, единствено нови игри и програмки, от сорта на: myspace, facebook, categories, discovery, skype..

Имате ли някаква идея какъв може да е проблема. Телефонът ми е: 2G/8 GB , software 3.0

Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Махаи едно по едно каквото си качвал и ще резбереш от каде е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...