Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Скин за iGo My Way 2009


Severus

Recommended Posts

  • Отговори 80
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • borisb

    8

  • Alxx®

    5

  • chayanne

    5

  • bekqrov

    4

Даваш му edit, alowed мисля че беше. Така и с останалите които искаш да ти показва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, през "Едит" се избира на какво разстояние да ти ги показва. Мерси много :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Може ли да помоля, за друг линк за теглене на архива.

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скина е чудесен и върши много добра работа. Благодарности на ammcfc

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Супер е скина. браво. Останали са малко от френските менюта. браво програмата почва да прилича на нещо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно има някакъв проблем със стария скин. Надяваме се скоро да има нов който да работи с новата версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз се надявам някой разбиращ да напасне Skin-a за тази версия 1.1. Ще чакаме заедно! Иначе ето тук има френски Skin за v1.1 http://artwork-igo8.blogspot.com/2009/0 ... 09-on.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Разархивирайте и копирайте файловете в /private/var/mobile/Applications/много шитс/iGO_Myway.app.

Каква е тая папка много шитс :Wink: ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Името на всяка една папка, в която е инсталирано дадено приложение, е комбинация от букви и цифри които са различни за всеки телефон.

Е това означава "много шитс"

Нагледно:

67021154.th.jpg

Ако не си разбрал ме търси на лично да ти обясня.

Редактирано от pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Кога ли ще излезе скин за новата версия? Като гледам какви са направили за wm , направо свят ми се завива.

Вчера слагах на една омниа 8000 , и направо ми стопли сърцето, всички опции са си там, сложа си курсорче на картата - ето ти опция да ти е начало или край или продължение...... Защо трябва да е толкова дървен тоя интерфейс на това амиго незнам. Сега с новата версия , един скин не тръгва и ако искам да си планирам едно по-дълго пътуване , трябва да го нарежа и така , да не говорим колко пъти трябва да минавам през менюто за изходна точка и т.н. :twisted: :twisted: :twisted:

Оплаках ви се и ми олекна. :rolleyes::):)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето един скин, който става за v1.1 и v1.1.1 (пробвано). Има Multi Point Route. За съжаление не е преведен, а аз не знам как.

http://dox.bg/files/dw?a=bf7f8368b7

А ето и два шота:

img0134h.pngimg0135v.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, файла data.gro може да се конвертира в data.zip (groconvert) след което в него да се бърника и после пак да се конвертира в data.gro. По този начин може би могат да се слагат допълнителни poi икони.

EDIT:

:tease3: За тези, които ги дразни Etape:

Сваляте Lang_Bulgarian.zip от тук http://dox.bg/files/dw?a=cacc155d4c и го меткате в content/lang и изтривате Lang_Bulgarian.gro

img0136.png

За повечко иконки (poi) подменяте data.gro с този http://dox.bg/files/dw?a=b8fe949021

img0137y.png

Редактирано от borisb
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето за желаещите същия скин, но с подменени по-голяма част от иконките за poi. Някои от иконките се повтарят, но не е защото съм ги дублирал, а скина си беше така и не успях да открия причината за това. При 660 икони, не мисля, че ако 10-ина се повтарят ще е проблем.

1276960V.png1277006w.jpg

Свали

Edit:След двудневна борба успях да променя всички икони за poi, като махнах много от излишните(според мен) и преподредих останалите за по-лесно намиране. Сега вече изглежда много по-добре.

1280108g.png1280109Y.png

1280110i.png1280111q.png

1280112k.png1280113O.png

Свали

Редактирано от chayanne
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложих си скина с последната data.gro на картата в София ми излизат заведения и инфо пунктове как се махат като ги няма в manage places. Другото ми питане е по-горе си дал shot с иконки отделно на Лукойл, Шел, и др бензиностанции със самостоятелни, а не обща иконка как става това като инфото е за бензиностанция , а не фирма? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свали си този скин:

Свали

В него съм добавил възможност за поставяне на икони на poi качени в kml формат.

Относно идивидуалните икони - Когато натиснеш не върху edit, а върху самия етикет - примерно "бензиностанции",

се отваря подпапка със всички поставени poi по фирми:

1282878W.png

1282879Z.png

Сега вече на всяка поотделно натискаш edit и си поставяш иконки индивидуално.

За появяването на обекти без да са зададени, все още не съм открил къде да пипна. Щом го оправя ще пусна нов линк.

Редактирано от chayanne
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скина на француците е железен,

браво за работата с иконите..

ама я споделете къде слагате кмл-та че на мен така и не ми се появяват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...