Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Кракнати приложения от App Store.


Aveliky

  

251 гласа

Нямате разрешение да гласувате в тази анкета или да видите резултатите от анкетата. Моля влезте или се регистрирайте за да гласувате в тази анкета.

Recommended Posts

Много точно казано.Ако има и наѝ-малката заплаха за форума,еб@л съм ги кракнатите приложения !!!

П.П. Първото нещо, което правя, като се прибера в къщи е да вляза тук !!

Никоѝ форум не ме е кефил така, както този го прави,я се опитаѝте да не влизате тук 2 дни :tooth:

Точка 1 от анкетата и точка по въпроса.

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 75
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    10

  • Aveliky

    9

  • naidenoff

    5

  • BANNN

    4

Добре ...едно си баба знае, едно си бае. Добре бе чоджум, значи след като 2 години е могло, а сега когато Aveliky "намеква" че това може да създаде проблем на форума, не се ли светнахте че проблема е сериозен.

Или трябва да врътне щалтера, и всички вкупом да си ходиме на "майната си". Там при пуберите и недоклатените. :censored2:

За мен и болшинството тук, е по-важен форума, а не няколко линка.

Какво толкова не разбрахте. Искаш програма или игра, Аптракера (99% го знаят) не я намираш, има ЛС или както каза Великия -"тънак намек".

Кракнати-некракнати приложения винаги ще има.

Важното е да знаеш как да "прецакаш" системата, а не да се опитваш да си играеш на "сляпа-баба", винаги си губещия.

p.s Сори за тона, ама "запалих". Точно от някой хора не очаквах такива коментари.

Мой ще взема "винкела" :wacko:

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Твърди против поради ред причини ! Но ако това ще ни коства форума ... направете каквото трябва.

Редактирано от B_A_D
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ех...мъко-мъко. В такива моменти се вижда, кой иска да пребъде форума.

Да не дава господ, да доживея времената в който uomoto да ви дава съвети: Как се слага ББ 6.15.00

Ще си ударя телефона в земята, и ще забравя името Apple :headache:

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно защо ми беше изтрито мнението, но все пак ще повторя идеята си. Няма ли вариант т.нар навигации да се качват директно в Installous-a и оттам да си ги теглим без да има линкове тук? Или примерно в Арена или Замунда без да се споменава там форума.

Иначе сегашното положение облагодетелства тези дето ги мързи най-много. Искат като видят картинките/клипа и да кликнат няколко реда по-долу на линка а не да отворят един сайт и да напишат в търсачката името. Накратко аз съм ЗА

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те и сега са си в Installous. Снощи например си изтеглих Mobile Maps Europe (Sygic). Довечера ще се опитам да добавя още един линк.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо "за"!

Махането на линковете нищо не променя, освен че прави форума легален.

Да, и аз съм посвалил някое и друго приложение от тук, но повечето съм си ги купил.

За мен форума е по-полезен с информацията за "джейл", "ънлок", "трикове и проблеми" и т.н.

Винаги можем да попитаме на лично ако не намираме нещо, а и както казаха колегите по-горе, инсталуса все още го има.

Сашо, а какво се случва с филмите и сериялите? Там няма ли проблем?

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тях няма да ги бараме. Говорим само за кракнати приложения от App Store.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах вчера, но днес изчетах всички коментари! Изобщо не съм се замислял с решението си, след като Aveliky е пуснал тази тема е ясно че е неизбежно да се махнат линкове към кракнатите приложения! Мисля, че няма да Ви е проблем, след като видите информация за дадена игра/програма тук във форума да я потърсите в apptrackr, install0us или на друго място... Дори да не я намерите винаги може да се пусне едно ЛС до някой от екипа, не вярвам някой да откаже! Все пак с махането на линковете не свършва света, както и кракнатите приложения няма да изчезнат!

Аз съм твърдо ЗА и съм сигурен че ще се махнат линковете, но друг е въпроса какво точно има под предвид Aveliky и как по заобиколен начин ще се справим с това форума да остане Легален и за в бъдеще да си помагаме!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо "ЗА" махането на линковете. Смятам, че повечето приложения могат да се намерят в горе написаните източници. Но, според мен споделянето на линкове на ЛС или искането на такива по същия начин от Екипа, няма да е удачен вариант - много лесно и бързо мързеливите потребители ще се качат на главата на хората от Екипа. Решението, което Aveliky е предложил за "намекването" смятам, че би свършило работа.

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много точно казано.Ако има и наѝ-малката заплаха за форума,еб@л съм ги кракнатите приложения !!!

П.П. Първото нещо, което правя, като се прибера в къщи е да вляза тук !!

Никоѝ форум не ме е кефил така, както този го прави,я се опитаѝте да не влизате тук 2 дни :tooth:

Точка 1 от анкетата и точка по въпроса.

Съгласен съм с теб :) нека някой се пробва да не влезе 2 дена подред във форума :)

За премахването !! пък тайните секции не са проблем да се пуснат ако ще и на друг сървър и на друг форум към който може да се препращат на ЛС :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без много приказки, за да не повтарям всички - явно е дошъл момента, в който нещата не могат да са като по - рано - значи всякакви линкове трябва да се затрият и това е. Разправиите и проблемите, които могат да възникнат не могат да се слагат изобщо на кантар с "кефа" на някой само да цъкне и да сваля - има си търсачки, телефони, лични, мейли и т.н. - който много иска да не плаща нещо - търси и намира. Ако не му се занимава на някой - плаща в апстора, цъка и тегли.

Арената както бяха ербап - доста линкове взеха да свалят с познатото съобщение за "основателни претенции за авторски права" или нещо подобно. Гледам, че и от Замундата все по-често изчезват неща, които знам, че са били качени на 100%.

По-добре е сега да се потуши евентуална възможност за затваряне на форума и лични проблеми, отколкото да се чудим к'во стана като се обърне колата. А тя много бързо може да се обърне - трябва само отговорните фактори да решат, че ще е добре за БГ имиджа да изгорят няколко човека за назидание. Особено ако се прокара и утвърди идеята, че нетриенето на линкове към излекувани програми от собственика на форума е помагачество...

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен си ама гласува НЕ, нали. Защо ? Неможа да уцелиш ... :)

Не можах да уцеля не просто не мислех преди това а направо си гласувах преди да видя мненията за това а кой как е гласувал мисля че няма значение така или иначе не трябва да има препратки към пиратски приложения директни :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо "ЗА". Сайта е по-полезен с ръководствата си, отколкото с линковете B)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако има опасност да се закрие форума съм твърдо ЗА.

Това, което няма от къде да се намери по други пътечки, може да се сложи като отделен файл без да е в приложението, имам предвид локалните карти и POI за навигациите.

Гугъл нмира всичко, но упътването на бъллгарски няма от къде другаде, а доста юзери са загубени без него. Според мен основната функция на BGIphone е именно българските юзери да си оказваме взаимопомощ, пък приложения има и в з@мунд@ вече :)

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Много точно казано. Това, че могат да се намерят доста неща в замунда, предполагам не е случайно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах без да се замисля.Както прочетох по-горе аиде някой да се пробва да не влиза 2 дена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Хаааа най - якия и образоващ форум!!! И искам и за в бъдеще да си остане такъв! За "крака и ръце" винаги ще се намери начин от това най - малко се притеснявам. Пък и както каза някой по - горе не си струва да опропастим толкова труд хвърлен безкористно и с желание за приложения, повечето от които струват по едно кафе с кола.

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Аз гласувах да не се премахват линковете, но сега като се замисля никога не съм се възползвал от тях така че .....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми ний в Гърция като немаме Замунда ;)

Махайте ги тез линкове...аз лично в пиратебай си намирам всичко...

ИНФОТО от самия форум е важно за мен!

Редактирано от dingila
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е решено отдавна вече. Ние ги намираме на още доста места, но не е нужно целия свят да знае ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми ний в Гърция като немаме Замунда ;)

Махайте ги тез линкове...аз лично в пиратебай си намирам всичко...

ИНФОТО от самия форум е важно за мен!

ето един линк през който се влиза в Замунда през прокси: http://bgtorrents.net/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...