Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Delivery Report (отчет) за получено съобщение.


chayanne

Recommended Posts

Защото струва 7 лв. Баси и хората има.

Не ми е за парите. Проблема ми е че нямам никакъв вид карта за да си я закъпя и трябва да се моля на приятели, а не си падам по тези неща

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И то пак не е доставено от Епъл. Най-вероятно в 4.0 ще го има вградено и ще е една от големите "новости" :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето 4.0 сигурно ще е със следващото поколение айфон , ще е някъв връх в развитието на Епъл :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е за парите. Проблема ми е че нямам никакъв вид карта за да си я закъпя и трябва да се моля на приятели, а не си падам по тези неща

С кракната няма да ти работи iGO.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой освен мен да я е инсталирал от .deb файла и да му ги няма настройките в Settings -> Messages?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миро, при мен беше точно както казваш, но не я мъчих и я сложих от Сидиа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миро, след инсталация ми рестартира GSM модула. Ако искаш му дай airplane OFF ON.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С кракната няма да ти работи iGO.

Не го и ползвам, но тъкмо сега си я изтрих понеже нещо не ми хареса (нали знаеш всеки си има вкус)

Сега ще мъча да намеря какъв трябва да е символа, който QuickSMS.app иска за да може да получавам репорт

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ammcfc, това беше второто нещо което пробвах след респринг, но без ефект. Рестарт също не помага.

Ще си поиграя още малко няма да бързам да слагам сорса ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със символ за Мтел няма да стане. Не се мъчи. Трябва като тази програма пълна команда да се добави към СМС-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не го и ползвам, но тъкмо сега си я изтрих понеже нещо не ми хареса (нали знаеш всеки си има вкус)

Сега ще мъча да намеря какъв трябва да е символа, който QuickSMS.app иска за да може да получавам репорт

Ми ти ако успееш да откриеш въпросния символ, няма да ти трябва това приложение което коментираме тук !

П.П. Няма да го откриеш нивга,защото нашите оператори не подържат този вид префикс

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах защо не се показват настройките.

Трябва да имате инсталиран Link Identity Editor от Cydia преди да инсталирате .deb файла с iPhone Delivery.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

;) доста забавно се получи, след като инсталирах деб файла и ребоот - телефона не поиска да се включи, непрекъснато се саморестартира ... странно.

надушвам един прекрасен рестор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще си поиграя още малко няма да бързам да слагам сорса ;)

mupo, SOS поднасят доста приятни благинки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grievous, зная преди го имах, но не ми е притрябвал чак толкова та да го слагам. Вие ще кажете като излезе някое приложение което си заслужава от там, както и направихте де. В случая със сорсовете съм на мнение, че колкото по-малко, толкова по-добре ;)

greench, при мен нямаше такъв проблем. Лошото е, че не зная къде какво слага това приложение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излезна ъпдейт!

Понеже съм на ВИЕ с френския :mrgreen: ,някой може ли да сподели за какво става дума :hanged:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз да ви кажа не можех провеждам изходящи (call failed) след качването на програмата. Сега след ъпдейта мога...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм,интересно :eek:

Сподели какво разправят.

Ако може де :mrgreen:

При мен е това:

ed19c6a21bb695cf6f3d263c58fa9dbf

Терминатори,камикадзета :eek: ,баси притесних се :rofl:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук е Change Log-a

Ето и deb файл с новата версия 0.1.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се закупува! Влизаш в Cydia и добавяш сорс-а http://cy.sosiphone.com и после в Search пишеш iDeliveryReport и го инсталираш! ;)

Пише го още в първия пост на темата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не iDeliveryReport, а iPhoneDelivery. Иначе това, което забелязах при ъпдейта е, че преди него не получавах репорт от роуминг. Сега няма проблем - получавам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Вожде! Снощи го инсталнах от cy... екстра е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...