Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Delivery Report (отчет) за получено съобщение.


chayanne

Recommended Posts

имам един въпрос

тази програма за 3.0 + ли е?

понеже пробвах да е сложа и ми изписа нещо такова

:)

2Г съм 2.2.1 фирм

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправи си и правописа/пунктуацията :evil: Да, само за 3.0 и нагоре. Не е ли време да качиш? :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това вашето замирисва на наглост. Нали не очаквате и-нетски сървър да ви праща отчет за доставка на безплатен смс? По принцип отчета се "изисква" от оператора като потвърждение за извършена платена услуга. В случая вие не ползвате услугите на вашия оператор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

А някой има ли проблема с ъпдейта? Тоест: инсталирам я, веднага след което ми излиза, че има ъпдейт за нея, но не иска да се ъпдейтне?! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деинсталирайте я, рестарирайте и я сложете наново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че я инсталираме от xsellize, там версията е 0.1.3, а в сорса cy.sosiphone.com версията е 0.1.3-1. Вече всичко е нормално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирано, от посочения сорс, изпробвано и работи! Наистина програмата е страхотна придобивка за всички собственици на iPhone!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нова версия на iPhoneDelivery 0.2. Вече на http://goodiphone.com/2009/09/iphonedelivery-delivery-reports-finally-arrived-to-iphone/

или ето направо репо-то http://iphonedelivery.advinux.com/cydia/

на 3Gs 3.1.2 ФЗ работи.

П.П. деинсталирайте предишната версия!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Нов ъпдейт 0.2.1.-1 на приложението дава възможност за повече настройки на нотификацията за доставен смс, както и възможност за избор на сигнал...

3w.png4E.png5J.png

Препоръки за инсталация от сорса на приложението: "Преди инсталация премахнете временно ПИН кода на СИМ картата. Препоръчително е за инсталцията да се използва Wi-Fi връзка"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах версия 0.2.1 от репото http://iphonedelivery.advinux.com/cydia/ , но нещо не се разбира със Skype ( крашва ) . При някой друг дали има подобен проблем ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не пробваш от тук http://cy.sosiphone.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

shemesh, по- скоро имаш някакъв друг проблем. Деливъри-то няма нищо общо с функционалността на скайп. Прочети темата за проблеми със скайп!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е да си прав alxx , но Skype крашва след инсталация на Delivery Report , независимо от кой сорс и се оправя при премахването му . Не съм поставял други описани като "проблемни" със Skype програми . Пробвах съветите , които ми дадохте , но уви без резултат . След като никой друг не се е сблъсквал с този проблем обаче , причината явно е при мен . Благодаря Ви за усилията да помогнете!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се сблъсках с друг проблем. Като избереш последната опция - Only the tick and the sound, спирам да получавам смс-и. Говорих няколко пъти с Мтел и ми казаха че при тях всичко е ок. Тази опция лично за мен е най-добрата, защото просто ти поставя отметка в смс-а, че е доставен. Ще ми е интерсно да знам дали друг има подобен проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Anthony, аз получавам с настройки на последната опция. На Мтел съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз получавам със същата отметка.На Мтел съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми допадна третата настройка. Дава ти отметка и в същото време ти излиза прозорчето за потвърждение, че е получен смс-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не иска. Явно е проблем между biteSMS и Deleviry репорт-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...