Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Delivery Report (отчет) за получено съобщение.


chayanne

Recommended Posts

И при мен не иска, с biteSMS съм също от две седмици, но си получавах

с отметката до вчера. Имаше ъпдейт тия дни на програмката до 0.2.2,

сега връщам на 0.2.1-1 и се появява отново! :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А с 0.2.1-1. нямаш грижи, така ли? Получаваш смс-и? Защото аз нямам проблем с изпращането, но след това се бъгва и вече не мога да получавам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, сега пращам през biteSMS 4.4 и Delivery Report 0.2.1-1 и всичко

е наред, 10-на смс набързо пратих и ми пратиха и си имам тикче, за

доставен.

Ако има значение настройките на biteSMS са следните:

Quick compose-off

Quick Reply- off

Privacy-off

Signature - off

Auto Correct - off

Delivery Notif. - off

Passcode Lock- off

Тикчето не се появява веднага, излизаш от biteSMS и влизаш отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами като гледам ти си изключил всички полезни функции на biteSMS :Wink: При 0.2.2. вече няма тикче, а пред съобщението седи две вълнообразни линии докато бъде доставено и след това изчезват. Аз съм с biteSMS 4.4.1. Може и това да е проблемът.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Осрана работа... бях с битсмс 4.3, сложих 4.4.1 и деливъри 2.2 - спрях да получавам смс-и. Влязох и изтрих от Сидия деливърито, рестартирах и сега телефона тръгва да ресетва и угасва. Тръгва... и пак угасва...

Някой идеи? Или рестор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако успееш да свържеш тел-а с фънбокс:

var/stash/applications.pwn изтрий bitesms.app

Също влез в system/library/mobile substrate/dynamic libraries и търси остатъци от деливърито. ВЕРОЯТНО се казват:

iphonedelivery.dylib и iphonedelivery.plist

Направи един рестарт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, виждам се в чудо вече. Преинсталирах целия телефон, качих 3.1.2 - всичко на чисто, сложих само BiteSMS 4.4.1 (без деливърито) и... пак не мога да получавам смс-и. Изтрих BiteSMS, прегледах дали няма остатъци от него - няма. И пак не получавам. YouTube също не зарежда.

Някой има ли идея какво да правя?

п.п.

На Мтел съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току-що ресторнах отново и на абсолютно чист телефон пак не получава смс. Вече нямам представа какво става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А тази сим-карта пробва ли я на друг телефон дали получава смс-и? Може проблемът да е в нея, а на iPhone нищо да му няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма логика да е от сим картата, при положение, че до днес сутринта всичко си работеше.

Смъкнах на 3.1 къстъм от авелики - не получавам смси и пак няма ютуб. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да има срив в мрежата им. Към кой оператор е това? Колкото до YouTube ти трябва Push Fix от репото на beyouriphone, но в момента не е достъпно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И за 3.1 ли трябва този фикс? Предния път като минавах на 3.1 (като излезе) не ми се е налагало да слагам фикс. Не знам да има срив, на Мтел съм - цял ден... бая срив щеше да е и щеше да се "чуе" из форума според мен. :/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сиско, качи пак деливъри рипорт и преди да го деинсталираш го изключи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз и предния път преди да го изтрия му дадох дисейбъл (имам навика като трия някоя програма винаги да я вкарвам във фактори сетингс). Ще кача сега и пак ще мъча, ама...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Недей никога да "дизейбъл" и после деинсталиране на дайнамик лайбръри файл! Остават нежелани неща в тел-а, и оттам - кашичка. Направи един чист рестор(само бутона рестор) в DFU, без карта в тел-а, и опитай пак.

И сложи пушфикса когато е достъпен, иначе не само тубата отказва. Дъжда не инсталира activation bundles за maps,utube,appstore и още доста.

Edit: сложи cfc2add от сидиа, иначе фънбокса няма да вижда телефона като jailbroken.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То няма такава простотия... към 11:30 вечерта ми се наляха изведнъж над 30 смса (дето са се събирали). Явно Мтел са имали някакъв проблем - не мога да си го обясня иначе, защото на мен ми писна да се занимавам за деня, зарязах телефона с качен 3.1 къстъм (и невъзможност да получава смси) и легнах да поспя 2-3 часа. Два пъти им звънях на ла*нометите -> "Нямаме проблем с изпращането и получаването на кратки съобщения, господине." Странното е, че един приятел приемаше съобщенията, които му пращах... пак е на Мтел но с 0883 (аз съм с 0888, ако има значение). :redface:

п.п.

Бях сложил cf* файла за Фънбокса. А Push Fix & Youtube може да се инсталира и от http://cydia.iphoneil.net сорса - достъпен е.

п.п.

Сега деливъри 0.2.2 + bitesms 4.4.1 работят (деливърито работи на трета и на пета опция - тях съм пробвал само) и може да се праща и получава смс. ФМ 3.1 къстъм. Сега ще мина на 3.1.2 и там ще пробвам - гаврата да е пълна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сиско, нали аз по-горе бях описал този проблем? Няма им нищо на сървърите на Мтел. Просто забавените съобщения се опитват да ги изпратят пак доста по-късно. И при мен беше така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такааа... качих на 3.1.2 [custom], всичко работи добре - приемане, пращане на смси с bitesms 4.4.1 + delivery 0.2.2... докато не дадох петата опция (най-готината) за отчет. Сега получавам, но не мога да изпращам (стоят си с вълничките съобщенията). Антъни, ти твоя проблем как го оправи? Смених на третата опция и сега почна да ги доставя (прати два изчакващи, един още стои на вълнолома :( )... явно наистина пета опция е проблем - жалко.

п.п.

Бая забавяне имат значи - щом смсите от вчера сутринта ми ги достави чак в 11:30 вечерта. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Здравейте, някой решил ли е проблема с програмата на Firmware 3.1.2 ФЗ. Инсталирал съм я, но не ми показва доставени SMS на нито едната опция от петте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слагаш я от SOS iPhone и играеш. Аз съм с нея, на трета опция и никога не е отказвала. П.П. Създателите и, са на този сорс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти все пак но как ли не пробвах не става и не става. Опитах и с Delivery SMS with Tick от SOS iPhone и пак не става. Да не би да ми трябва да инсталирам bitesms и чрез нея да пробвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мхм, не знам. Аз никога не съм имал проблем и нямам други програми за смс.

П.П. Програмата от SOS си е iPhone delivery.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...