Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Grand Theft Auto: Chinatown Wars


mupo

Recommended Posts

...second try.

Това ще е най-тъпата игра създавана за iPhone !!!

Къде го прочете?Защото,ако е вярно...хич да не се занимавам да я дърпам,като излезе!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    8

  • sandeto_00

    6

  • kokoman

    5

  • frihet

    4

Топ автори в тази тема

Добавени снимки

Играта ми изглежда перфектно!

Моля те виж Gangstar...разбирам че все пак платформата е нова, но според мен играта е пълна излагация.Графиката е отвратителна.Предпочитам 2D което изглежда и се държи добре на платформата, от колкото боза като Гангстар.Преди години съм циклил пред компютъра на GTA и GTA II и ако Chinatown Wars е нещо подобно, определено ще е хит (зависи от качеството на порта де).

+1

Аз искам малко old school 2D GTA :Wink: Яко ще е 100%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Играта за ПСП излезна преди седица ...същата като на снимките е ... но въпреки 4е не е 3D е много добра :rolleyes: на мен ми харесва много :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

sandeto_83, недей да заместваш бусквите с цифри :Wink: , да не станеш оранжев, като мен! :lol:

Sladichuk: :clap: Браво!

Май сме свидетели на второ превъплъщение по примерa на бате tonygti... Остава само и сам да започнеш да пишеш малко по–грамотно! :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта ще е уникална, и определено една от най-добрите правени за платформата...GTA нямат лоша игра, като дори мисля че GTA IV за PS3 е най-добрата игра правена някога!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За PS3 ли ? Защо пък за PS3 вярно че е максимално оптимизирана да но има ли я функцията High definition във настройките където я има в PC версията ? Виждал ли си каква е разликата ? Моля те гледай това клипче с HD отметката -

Вярно че трябва да имаш компютър звяр зада изглежда играта така, дори и аз не я играя толкова красиво ем че видеото ми е 7.3 оценено на Windows 7 но все пак...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво значи дали я има HD функцията...превъртал съм играта 2 пъти на 46 инчов Сони Full HD телевизор на 1080p резолюция и няма такова изживяване...просто е прекалено реална играта. Играл съм я и за PC, и честно казано управлението с джойстика ми е пъти по-удобно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това което в клипа целяха да покажат е как текстурите са блестящо ясни при PC версията, благодарение на тази отметка. При конзолите до колкото знам я няма. И при тях се едно е една как да се нарече мараня (размазаност). Незнам аз съм хващал GTA-я на конзолка само в технополис но няма всъщност голямо значение наистина. Нека да те попитам нещо понеже аз сега я играя и още не съм стъпвал в последната част на града. Нормално ли е да ти писне постоянно тия приятелите ти и специално Роман да ти званят за срещи ? Понеже аз вече само им отказвам. Писна ми едно и също !

Sladichuk: :naughty: Ееееееее, пак ли? А твърдо ми обеща нещо... :twisted:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, игнорирай ги и въобще не им вдигай телефона. Като вдигнеш приятелството си с тях до определено ниво, ти дават разни благинки, но не мисля че си заслужава да губиш ценно време за минаване на мисии в правене на едно и също с тях. :biggrin:

Иначе лично според мен играта доставя много по-голямо удоволствие като се играе на голям телевизор, отколкото на монитор. Пък и на това филмче главното сравнение е с Х360, частите показвани от PS3 са филмчета, и малко cinematic cam. Освен това за да успееш наистина да изкараш по-хубава графика ти трябва страшно мощен компютър с мега видеото...

Sladichuk: :naughty: Освен в случай, че не си просиш оранжев медал, на секундата приведи подписа си в съответствие с правилата, и разкарай графиките, да не го правя аз... А дали преди, или след това – искам да видя отбелязано поне за 30 мин.твое последователно присъствие във всяка тема от раздела с правилата (естествено–четейки всяка от тях от първата до последната буква, тире, запетая, точка)!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ Sladichuk Смятам че тук вече прекаляваш! Признавам си некадърен съм трудно ми е да пиша баш по правилата но ти публично се заяде с мен и със plexa ! Колкото и да не е поне се старая да пиша грамотно има ги такива които и това не прават ! Моля админа да обърне внимание !

Sladichuk:Какъв точно ти е прблемът пък именно на теб, дето вече толкова пъти те пускам между капките, след като културно се разбрахме и ми обеща твърдо, че ще се стараеш, и виждам, че го правиш? Искаш да процедирам по правилата ли, по които отдавна трябваше да си пооранжевял? OK, така да е, получаваш първото, което води до второто... :biggrin:

П.п: Теб бих те определил с думата работохолик ! :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...



Свали
Свали
Свали

App Store Link: Grand Theft Auto: Chinatown Wars, $9.99 Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бързам да кажа че тези които са със софтуер 3.0 няма да могат да и се радват. Играта иска 3.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ауууу супер изненада дано е добро!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добро, добро, колко да е добро... Има какво да се види, но като цяло нещо не ми легна...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

GTA: Chinatown Wars Cheat Codes

Всичко, което трябва да се направи е да се създадат словосъчетания с магнитните букви на дъската в стаята:

LOADOA – Grenade, nightstick, pistol, minigun, assault rifle, micro SMG, and stubby shotgun.

LOADOB – Molotov, tazer, dual pistols, flamethrower, carbine, SMG, and dual-barrel shotgun.

LOADOC – Mine, chainsaw, revolver, flamethrower, carbine, SMG, and dual-barrel shotgun.

LOADOD – Flashbang, bat, pistol, RPG, carbine, micro SMB and stubby shotgun.

CASHIN – прибавя $10 000.

LIFEUP – възстановява енергията.

SHELLY – възтановява бронежилетката.

COPIN – прибавя една звезда.

COPOUT – маха една звезда.

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...