Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с инсталация на Itunes


eek

Recommended Posts

Здравейте!

Имам малак поблем, който искам да споделя с вас ако на някого му се е случвало и знае как да помогне ще ви бъда благодарен. :biggrin:

Значи нещо ми се скапа тела понеже бързах и без да знам си качих едни миксове от ifunbox-а,

като в последстиве се оказа, че itunes не намира телефона ми.

Потърсих какъв е проблема и разбрах, че не е правилно това, след което изтрих фаиловете в телефона в /private/var/mobile/itunes, но проблема си остана.

Реших да правя рестор, но за целта исках да си направя някакъв backup, поради което реших да преинсталирам itunes. При преинсталацията той не инсталира quicktime и после при стартиране казва, че quicktime не е намерен.

Пробвах да ги инсталирам поотделно, но пак нищо не става.

ако някой има идеи

мерси предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакай да метна боба...ммм ти си с XP? Не,не - ти си с Linux? С Mac?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

XP proffesional, но ми е давало същия проблем и на XP home тогава се оправи след преинсталиране на windows-a сега не искам да го правя

писах доста из гоогала но напразно :biggrin:

незнам защо не ми инсталира quicktime

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с revouninstaller да махнеш тунса и всички остатъци свързани с него. После пробвай пак.

http://www.revouninstaller.com-free download

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

имам uninstaller pro, който предполагам върши същата работа маха всичко регове останали директории

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами махай, и опитай пак. Кой чакаш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

правя го цял следобяд :)

чиста инсталирам. След като ги инсталирам поотделно итунса тръгва но казва че няма драивъри за телефона и трябжа да се преинсталира пак програмата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идеи,срам- несрам. При мен никога не е имало такова омазване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

мерси все пак :)

Последното което можах да разбера, е че нещо забранява инсталацията. При инсталацията на итунс трябва да се инсталира, и quicktime както и apple mobile device service. Спрял съм firewall-a нямам антивирусна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо просто не ресторна системата към последната добре работеща restore point (т.е.към момента, към който още не се е появил този проблем)...

P.S. Надявам се, преди всички тези манипулации си се сетил да деоторизираш компа в iTunes, иначе рискуваш да си надхвърлил лимита, и да се наложи да правиш нов акаунт.

P.P.S. След кратка справка – :evil: И ако обичаш за в бъдеще се постарай :

1) да спазваш правилата на форума, те важат за всички - тук няма врачки, а и е неприемливо да се пуска повторно тема по разискван вече сходен проблем, затова има търсачка;

2)да пишеш грамотнo;

3)Най–вече–да не пренебрегваш предупрежденията на модератор, за да няма после –"олеле, aма защо така, много сте лоши, вие сте малки Хитлеровци" !

Не се подвеждай по културния тон, това не е молба, а повторно предупреждение! :twisted:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не умаловажава труда на модераторите и едва ли има форумист, който ще го каже.

Ако някои има подобен проблем при мен решението доиде със разархивиране на Itunes.exe, и инсталацията на всяка една програма поотделно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Имам проблем с инсталирането на itunes на xp pro sp3. Като пусна инсталацията ми дава грешка cannot access network location %systemdrive%\Documents and Settings\all users\...

Toва става в началото на инсталацията , когато събира нужната информация и смята дисковото пространство.

пробвах няколко версии , но пак същото. Всичко е на администратор сложил съм всички ъпдейти. Някаква идея?

До сега не е инсталиран итунес на тоя комп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако качваш последния тюнс, трябва да качиш преди това .NET Framework 4.0

Сигурно ли е, че инсталираш като администратор? Пътят който си указал, няма общо с инсталацията при админ акаунта.

Възможно е някоя програма или червей, да са локнали достъпа до папките. :hmmm:

Търси ме довечера,ако не се оправиш - имам желание да метна едно око през team viewer-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Oправих се благодаря.

Разгледах всичко на харда и установих , че някакви умници са инсталирали xp-то, като са си наслагали рекламни банерчета в систем и са инсталирали един тон регистри ключета. В общи линии са правили някакъв туик на виндоуса , което збъгясваше нещата. След като изчетох в гугъл за подобни грешки , почнах наред всички фиксове , докато накрая стана. Не съм сигурен кое от всичките помогна, но мисля че като успях да върна administrative tools да се виждат и да могат да работят и после като почнах да ровя в регистрито и да махам глупостите им. Заменях и където видя %systemdrive% в local machine/software/microsoft..... c C:\ и накрая стана.

В общи линии да обобщя от какво може да се получи-- Инсталиране на някакъв туикер за виндоуса (решение :разкарайте го), някой видове антивирусни програми (нортон особенно при ъпгрейд от една операцинна на друга например XP към Vista : пак или го разкарвате или почвате регистрито), и трето както беше при мен - пишман майстори и разбирачи инсталиращи системи от някаъв външен диск или мрежа и слагащи си техни "страхотни" туикчета( тук нещата вече са на късмет да уцелите къде точно са прецакали нещата, зареждате се с много нерви и почвате едно по едно)

Ами това е, реших да го споделя , че може да се случи и на друг и да не се чуди какво става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...