Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Премахване на остатъци от деинсталирани програми


kalufa33

Recommended Posts

От два дни тършувам из форума но никъде не намерих коментар за това къде се спотайват остатъците от деинсталираните програми.Имам доста програми и игри на телефона...част от тях вече не ползвам,друга част не са оптимизирани за FW 3.0(а аз съм с него) и не варвят читаво , та реших да ги деинсталирам.Предполагам че от всяка деинсталирана програма остава по нещо някъде из файловата система на телефона, но къде...???Навярно ще отворя доста работа на хората които са на ТИ точно по този въпрос , за да обяснят точно къде трябва да се пипне за да се свърши безопасно работата , но мисля че коментара на можещите ще бъде полезен не само на мен.Телефо на ми е 3Г , ФЗ ,джейлнат с ultrasn0w.Благодаря !!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почти съм сигурен, че приложенията от AppStore (излекувани или не) не оставят "боклуци" и малко по-малко сигурен съм за приложенията от Cydia.

П.П. Това не е Windows и липсват регистрите. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност някои приложения от Cydia наистина оставят "боклук", част от който може да се намери.

Явно не си търсил усилено във форума, иначе, по аналогия би могъл да пробваш написаното ТУК

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...