Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Въпрос за смяна на стъклото на iPhone


emicha

Recommended Posts

Мога също да ти кажа, къде ДА НЕ ходиш - в студентски, до техническия университет.

Благодаря! Ще питам в apple. А за това място - точно към този сервиз се бях насочила! Благодаря, че ме разубеди. Сега търся който и да е да ми го смени, защото наистина много малко сервизи предлагат такава дейност, а все още не съм намерила друг, който предлага и на iPod-и

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спести си разкарването до криейтив. Те не ремонтират - могат да ти приемат стария за рециклиране и да ти дадат готов такъв, но цената няма да ти хареса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте!Знам,че стъклото и дисплей вървят заедно и са залепени,но съм виждал клипчета,че може да се разделят ако си внимателен мисля,че може да стане!Та въпроса ми е задължително ли е после пак да се слага лепило?Не може ли просто от горната външната страна по ръбовете да се сложи много финно силикон или друго лепило или нещо друго колкото да ги държи заедно!Пак ще са си долепени,но няма да са напълно залепени един друг?Та мисълта ми е има ли проблем,няма ли да си работи тъча и дисплея нормално!

Редактирано от razr88
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да са плътно едно до друго. Не е кой знае колко пари. Не прави глупости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...