Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Dungeon Hunter от Gameloft


The Shaman

Recommended Posts

Здрасти,

Дай малко подробности кой беше този куест?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • surr3a1

    10

  • avgusto0

    6

  • WoLF™

    5

  • lyubenov

    4

Топ автори в тази тема

Здрасти,

Имам особеното чувство, че нещо не е наред, и че си напълно прав. Този куест трябва да се изпълни с преминаването през портала за към замъка. Искаш да кажеш, че в момента си в замъка и имаш възможност да влезеш в тези 5 портала, но когато се опиташ да влезеш я някой от тях не ти дава да го направиш?

Много странно бате.

Така ми изглежда на мен Castle. Искаш да кажеш, че ти си тук и все още имаш този куест и неможеш да влизаш в порталите (на 2та картика) :

IMG_0491.PNG

IMG_0492.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Врътнах я и аз вече :)

Оправих се с последното ниво. Игричката е много зарибена. След превъртането може да се бие абсолютно навсякъде за да се дигат левели. Последните нива са доста добри с голям дроп на итеми

IMG_0010.PNG

IMG_0012.PNG

IMG_0011.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли да споделите как минахте куеста "Find and open the three doors that lead to the portal", къде се намират? Иначе играта много ми харесва :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да премина lava cave нивото избивам всички намерих артефакта и като се връщам към портала ме връща към предното ниво, а пък от там пак към същото и се въртя в кръг не ми дава да се върна в Джерико сити за да върна артефакта това някъкъв бъг ли е?, с мага играя..!

img000000.jpg

img000002.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

1. Куеста за 3те врати. Тоя куест е в гората и там си с мацката. Отиваш до гробището и там се срещаш с кралицата и се биеш после с един демон и това е нивото всъщност.

2. За пещерата, незнам за какъв артефакт говориш, но там трябва да намериш една фея - на огъня мисля, която се намира в най ЮЗ край на пещерата. След като я откриеш можеш направо да дадеш край на нивото и да ходиш към града обратно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

2. За пещерата, незнам за какъв артефакт говориш, но там трябва да намериш една фея - на огъня мисля, която се намира в най ЮЗ край на пещерата. След като я откриеш можеш направо да дадеш край на нивото и да ходиш към града обратно.

За тази пещера ли говориш че се скъсах да обикалям и никаква фея не намирам

img000002.jpg

хелп?, lava cave е нивото

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно тази е пещерата. Най-долу в най-ляво е феята като я срещнеш си говорите малко и тя става част от екипа. Просто ходи надолу и наляво и няма как да не я намериш. Тя е на края на едно като полуостровче и стои в центъра на нещо като мини подиум. След нея няма накъде да ходиш повече.

Значи най-лесно е да стигнеш до нея като тръгнеш по десния път след входа и ходиш все по него надолу и наляво, защото той се извърта и по едно време започва да върви все на ляво. Просто на всяко разклонение гледай да избираш пътят, който води надолу и наляво. Няма как да не я видиш. И там ти казва, че тя е причината за чудовищата и като се присъедини към теб ти дава, че куеста е изпълнен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно тази е пещерата. Най-долу в най-ляво е феята като я срещнеш си говорите малко и тя става част от екипа. Просто ходи надолу и наляво и няма как да не я намериш. Тя е на края на едно като полуостровче и стои в центъра на нещо като мини подиум. След нея няма накъде да ходиш повече.

Благодаря ти за помощта, дано да е намеря, че 2 часа мъки.

Сега поне знам какво да търся.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами да ви кажа, бях стигнал до 32 ниво с моя rogue и като започвах играта натиснах New Game и после и изтрих Save Game. Щях да полудея!!!

Та тези щотове по-горе са от 2я опит. Обаче го минах супер бързо защото вече знаех какво да правя и си сложих уменията точно там където трябваше да са. Така, че... Определено трябва да се превърти и с 3те типа герой. Rogue е просто супер лесен. Мачка ги като ягоди :). И с 93% критикал просто всеки един удар е крит :).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Warrior-a също е добре:) В началото си мислих, че е слабичък, но по-натам вече с хубав блок не пия колби дори:)

Обаче последните нива вече стана силен и от 2-3 хита ги сваля (на места и с 1 ако е крит)

Сега смятам да погна Rogue да го видя и накрая и другия може ако не ми е омръзнала :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

1. Куеста за 3те врати. Тоя куест е в гората и там си с мацката. Отиваш до гробището и там се срещаш с кралицата и се биеш после с един демон и това е нивото всъщност.

Убих демона обаче после нищо не става.. Има един портал който води пак към Woods .. Ето тук убих демона:

1089486t.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нядясно и нагоре нямаш ли една пътека, която те води към някаква кула с портал? Така мисля, че беше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е на цялата карта нямаш ли вече възможност, да отидеш в Castle?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно тази е пещерата. Най-долу в най-ляво е феята като я срещнеш си говорите малко и тя става част от екипа. Просто ходи надолу и наляво и няма как да не я намериш. Тя е на края на едно като полуостровче и стои в центъра на нещо като мини подиум. След нея няма накъде да ходиш повече.

Значи най-лесно е да стигнеш до нея като тръгнеш по десния път след входа и ходиш все по него надолу и наляво, защото той се извърта и по едно време започва да върви все на ляво. Просто на всяко разклонение гледай да избираш пътят, който води надолу и наляво. Няма как да не я видиш. И там ти казва, че тя е причината за чудовищата и като се присъедини към теб ти дава, че куеста е изпълнен.

Би ли могъл да ми кажеш името на феята защото имам една огнена "Hotty" явно съм е намерил но не ми дава да се върна в друго ниво освен това img000000.jpg

а там няма друг портал като вляза обратно ме връща в lava cave, мисля че имам някъкъв бъг и няма да мога да продължа, също така като се опитам да върна бакъпа от appbackup на по предното ниво не става, само с winscp ръчно става.

Някъкви идей че игрицата е доста добра :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда, мисля че точно hotty беше името. Идвайки от мястото където я намираш.

Добре в града върна ли се след това? Върна ли ключа на оня, продавача?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта е бъгясала здраво дори немога да е преинстална.

Това е проблема от играта е! Дори като почна от начало с нов герой не ми дава да премина на 2 ниво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта е бъгясала здраво дори немога да е преинстална.

Това е проблема от играта е! Дори като почна от начало с нов герой не ми дава да премина на 2 ниво.

И при мен беше така и ето как си реших проблема-деинсталиране и от телефона, и от компютъра. След това влезнах във файловата система на телефона (var/mobile/applications) намерих играта и я изтрих. По някакъв начин при деинсталацията са останали файлове, които според мен прецакваха нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Играта е наистина невероятна! Притежава и приличен брой куестове, малко ме подразни това, че на никое място не изпитах кой знае какви затруднения... Иначе е много интересна - има си различни предмети по клас, винаги ще имате парички да си закупите колби с кръв (максималният брой, който можете да носите е 12[мисля, че Warrior-а има допълнителен талант за увеличаване на броя колби , които може да носи със себеси]) и картата е сравнително голяма. След някакъв период игрално време ще разберете, че е много важно какви магии сте сложили, по колко пъти сте ги качили и на какво сте решили да развиете героя си.

Ето две снимки от последното ниво на играта(трябва да кажа, че завърших играта на 41ви левъл):

Picture_1Nix.png

Picture_2Nix.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...