Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Май ми е прецакан Акселерометъра


badxboy

Recommended Posts

Значи изтеглих си 1 игра Dirt moto Racing , която като на Iphone-a устройствата се мърда нагоре и надолу и настрани за да завива . Един приятел я играе и при него завива , но при мен нещо неще .. и с друга игра ми е така . Играя на неговия Ipod и сичко перфектно с завиването , като го накланям , но на моя въобще не иска .. Като го обръщам в други програмки също не бачка .. Давайте идей , че се отчаях плсс .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше програма от "Cydia", която спира акселенометъра. Мисля, че се казваше "Rotation", ако я имаш инсталирана виж да не е "ON"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да уточня. Нито е "Акселометър", нито е "акселенометър".

Акселерометър се нарича :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте. За да не пускам нова тема, искам да попитам, знае ли някой коя програма спира акселерометъра? При мен от няколко дена горе до процента на батерията се появи катинарче обградено с кръгла стрелка, и единствено акселерометъра не работи. Телефона няма Jailbreak, ФЗ, IOS 4.2.1, Iphone 4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е програма. Влез в мултитаск и в най- ляво натисни на катинара;) С тази опция може да заключиш ротацията на дисплея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стана. Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да не правя нова тема, ще попитам тук: Има ли програма за калибриране на акселерометъра, която НЕ е само за игри, а да остане и извън тях (в целия телефон -> АйПода, СМС-ите..)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има, викат и айтюнс - рестор. Не се ли оправи - сервиз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...