Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с камерата на 2G 8GB


child

Въпрос

Искам да ви споделя проблема си с моя Iphone 2G 8GB и ако е възможно някой да ме упъти кам неговото разрешаване... И така значи, наскоро си взех телефона 2-ра ръка, но точно преди да го купя са му правили FW update кам 3.0.1 и от тогава камерата му не работи. Кликаш на камера и от там се пуска визьора но не се отваря седи си с затворен визьор колкото искаш :D Казаха ми, че преди ъпдейта е работила и така аз пробвах с версия 3.0, но ефекта е никакъв същия проблем си остана. След това пак върнах 3.0.1 и проблема си го има... някой ако има някаква идея как да го оправя ще съм му много благодарен.

Прилагам ви и снимка да видите за какво става на въпрос :)

Благодаря ви предварително !!!

http://img178.imageshack.us/img178/6580/image0066n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

17 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

С друго приложение за камерата пробва ли?

Примерно Night Camera, Genius.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не, не съм. Още не съм му качвал други програми тей като исках да оправя камерата първо, а ако трябва да правя пореден рестор няма смисъл да слагам сега програмки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като погледнеш отзад телефона виждат ли се лещите на камерата или стои черно? Идеята ми е да не би изобщо да я няма камерата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
:D Да да там си е камерата, но файда от нея никаква пробвах и с други програми от Appstore същата работа.... не се отваря и не се отваря.... :biggrin: вече се отчайвам. помогнете....
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Според мен малко са те изиграли, и ти си подходил много доверчиво към продавачите. Ако наистина в последния момент са минали на 3.0.1 и са ти казали ,че от там идва проблема ,то нещата са ясни.

Моя съвет е да минеш през сервиз и да получиш компетентно мнение по въпроса.

П.П. Дано не съм прав и проблема да е от FW 3.0.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това са симптомите когато липсва или е преебана камерата за съжаление. Ако искаш мога да ти я подменя с работеща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Момчета тръгна !!! Просто накрая се ядосах, престраших се и отворих телефончето.... стигнах до камерата unplug-нах я и я plug-нах на ново после го затворих и сега всичко е на 6 явно се е разместила нещо...

Все пак благодаря ви за отделеното време и полезните съвети !!!

Поздрави, Наско !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте! Не намерих по - подходяща тема в която да споделя за проблема си. Аз съм с 3g 8gb и до скоро бях на FW 2.2 , сега минах на 3.0 напражих jailbreak и unlock s redsn0w и след тези процедури и след като си инсталирах всички програми когато имах нужда да използвам камерата открих че има проблем- правя снимката виждам как се съхранява в долния ляв ъгъл и когато натисна жърху него за да я видя ми дава една снимка която беше на телефона преди да сложа 3.0. Правя 10 снимки примерно и като отворя галерията на малката снимка наистина излиза последната снимка която съм направил, но в скобите след нея не пише 10 снимки , а 1 . След това като дам да ги видя всички снимки в малки иконки ми показва само 1 снимка която е само черен екран и като дам да я отвори в цял размер - отново същата снимка преди да сложа 3.0 :biggrin: Някой имал ли е такъв проблем... Може ли да се оправи някакси без да преинсталирам наново 3.0 и има ли смисъл да го правя, дали ще помогне ? Иначе камерата си работи не е там проблема понеже си прави филмчетата от Cycoder . Много ще съм благодарен на всякакви идеи.Благодаря предварително !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

пробвай с друга програма за снимки, ако не друго поне ще е временно решение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвах със Snapture - по същия начин дава че се съхранява и като вляза в галерията е пак същото положение :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай "Reset all settings"

Settings/general/reset.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

мерси на всички , но не издържах и направих всичко наново - jailbreak и unlock и както си мислех се оправи :rolleyes::);)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Кликаш на камера и от там се пуска визьора но не се отваря седи си с затворен визьор колкото искаш

http://img178.images.../image0066n.jpg

Имам същия проблем,само че съм с 4S.Някой може ли да ми каже сервиз за Iphone в Стара Загора

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...