Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Генериране на data traffic без мое знание.


Sid

Въпрос

Здравейте, знам че темата е дъвкана много, но бих искал да се допитам до някой който знае.

Според любимия ни оператор МТел съм навъртял една много солена сума Data Traffic през роуминг от щатите...

Най-странното е че всичко си беше изключено, а и нямах достъп до интернет, през това време, неколкократно се опитвах да видя прогноза за времето, закачайки се на случайни WiFi, съответно не ставаше, когато не можех да се закача - т.е. нямал съм достъп през оператора. Освен това в Usage, цифричките за генериран трафик си седят непроменени - телефона не е отчел трафик.

В същото време МТем ме уведомиха за сметка от 140 лв. което за мене абсурдно!!!

Смятам да се разправям, но моля дайте акъл възможно ли е да се е навъртял този трафик реално или МТел си правят пари

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Answers 81
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters For This Question

  • devilbo

    7

  • Anthony

    5

  • Sladichuk®

    5

  • Alxx®

    4

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

и аз имам същия проблем.

krasi ти с кой оператор си?

някой да ме посъветва коя програмка е най-подходяща за 3GS, с Глобул съм

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам следното чудене - забелязах чрез DataMan, че телефонът постояно регистрира някакъв даунлоад от по 10-30 кб. Програмата прави проверка на всеки десет минути и винаги отчита, че телефона има около 10-30 кб. свалени. Няма значение дали съм на wi-fi или 3G. Изключих абсолютно всички програми, махнах и pusha, но продължава да отчита потребление нон-стоп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

и моя си генерира на всеки 10 мин. и това според мен е заради пощата, поне като си я изключа спира да генерира. А пък когато изключа всички работи на ОФФ от Network грам не мърда и нищо не генерира, само от WiFi когато съм в обхвата на мрежата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В Америка братле няма как да стане - ще го изядат с парцалите. Да не говорим че ще плати милони долари глоба. Същото в Европа (Виждаш какво прави Европейската комисия с мобилните оператори - без дори да е имало конкретен проблем).

Само в родното ни БГ има един оператор който се прави на по-тарикат от всички оператори по света.

Няма оператор в света който да прибира пари от клиенти с настройки на конкурентните оператори!!! - Само МТел БГ

Не е вярно аз съм в чужбина и имам същият проблем но вече го реших

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз желая да попитам, ако съм с някаква карта с неограничен интернет трафик, мтел или глобул няма значение и edge ми е включен постоянно, notifications е "on" дали ще е добре... Смисъл всеки се оплаква от трафик, а аз желая да си взема карта с неогр. такъв защото това му е смисъла на тоя iphone за мене, да те държи постоянно в течения с всичко, което желаеш :) И тъй като съм нов , прочетох някой теми, но нещата малко ми се разминават като мнения, дори и с такаава карта , дали все пак тряваб да правя някакви настройки по телефона и да го ограничавам ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Въпрос на лично решение е дали ще го правиш. В повечето случаи, генерираният трафик е от нотификациите(без твоето пряко участие), а проблемният нежелан такъв е вседствие неправилна активация на устройството. Почети повечко - сам ще отсееш което ти е нужно.

П.П. Аз също съм с неограничен и съм безкрайно доволен. Единственото ограничение което налагам е че не държа постоянно включена 3G връзката, понеже е ящничка откъм батерия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...