Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да изкараме снимките от iPhone 3GS


Raptole

Recommended Posts

Имам проблеми с изкарването на снимките и вкарването им в МАК-а ми. Кажете къде да бръкна и с какво за да мога да си ги изкарам с нормалната големина, нормален файл и нормалното качество. Защото всеки път ми отваря iPhoto щом вкарам телефона в компютъра. През тази програма е прекалено тъпо, а пък и аз искам да си ги наслагам в папки в компютъра. Помогнете ми, кажете къде и какво да направя за да ми излиза иконка на десктопа, че съм вкарал телефон и да мога да бръкна и да извадя клиповете и снимките от него. А на мен просто ми отваря програмата, без да изкарва на десктопа иконка, че е вкаран телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работа за една минутка ето ти видеоурока :lol: по средата на филмчето след като съм сетнал айфото и мишката не мърда :) включвам телефона ...

[youtube:3lde3q88]http://www.youtube.com/watch?v=FxzM3oWpiuc[/youtube:3lde3q88]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Човек, който е крайно некомпетентен ми зададе следния въпрос;

"Как да си кача снимките от iPhone 3G на laptopa?" (има юзб кабел) и операционната система му е MAC.

Най-простия начин. Не съм работил на МАК и не мога да му помогна. Моля вас за помощ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видеото по-горе не ти ли помогна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не разбирам къде се влиза в началото и каква е тая карта, за да му обясня. На голям екран не се вижда нищо. :cry:

-- Пет Окт 23, 2009 7:37 pm --

Moля ви за помощ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отваря програмата iPhoto. От лентата с настройките горе избира iPhoto > Preferences. От менюто conecting camera opens: избира iPhoto и е готов. Сега всеки път като сложи USB кабела в телефона, ще се зарежда iPhoto и ще му предлага да свали снимките правени с телефона на компютъра си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес за пръв път реших да свалям снимки от iPhone и за голям мой ужас разбрах, че нямам програмите, които се споменават в упътването.

Има ли някакъв по-евтин и лесен начин да се свалят снимки на PC от това да се купува Adobe Photoshop Elements (извинете ме за некадърността, но четох в упътването, търсих в сайта около 45 мин до сега и не намерих помощ)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свързваш телефона към компютъра и стартираш Image Caputer (най-лесно и бързо е през Spotlight). От там имаш опция да избереш къде да свалиш снимките, дали да ги свалиш всички (Download All) или само някой от тях (Download Some).

image_capture.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте, искам и аз да се включа в темата с въпрос: Не ми се отваря камерата на iPhona. Знам, че по попринцип трябва да се отвори с iPhoto, задал съм настройката от Preferences и пак не става. Клипчето, което е пуснато по-горе ми дава, че вече е изтрито. Някой да подскаже и за Spotlight, защото съм нов юзър на МАК?

Благодаря предварително!! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли налични снимки в камерата? Ако не - няма да я отвори :)

Какво са спотлайт? Това е търсачката в мак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да има снимки в камерата, но все пак се оправих с програмката DiskAid.

Благодаря все пак! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...