Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Downgrade на iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G (към 4.х), iTouch 2G (към 4.x), iTouch 3G, iTouch 4G


Severus

Recommended Posts

Аз вече четвърти опит правя, неуспешен естествено :yikes:

След 1015 забивам в рикавъри и по никакъв начин не излиза.

Като инсталирам libusb-win32-filter-bin-0.1.12.1, компютъра ми се побърква.

Изключва се WiFi-то, Caps Lock-а се включва, излиза съобщение че батерията не е сложена правилно или не е за този комп :tooth:

Изтривам го, рестарт и се оправя.

Естествено се отказах и сега си дремя на 4.0 без джейл.

Ще се пробва на XP явно.

Ако стане ще споделя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странното е, че на моя лаптоп със седмицата болката е същата която си описал, а на настолния с XP няма никакви проблеми. :think:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвай iReovery след 1015.

Интересно, но след грешка 1015 не мога да го извадя от рекавъри мод с iReovery. Пробвах и iFixer, но не открива телефона. С iREB също не става. Някакви други идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, ползвай XP и RecBoot. С него не стане ли - забрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

pe6o666 правиш даунгрейд до 3.1.2 на компютър на който е инсталирана някоя стара версия на iTunes - 9.0 примерно, както е описано в първите постове.

Когато ти забие грешка 1015 я игнорирай и трябва да джейлбрейкнеш телефона с оригиналния първи blackra1n. Има препратка за сваляне blackra1n в по-предния ми пост. Този blackra1n не хактивира телефона и не работи на iTunes 9.2

Активираш си телефона с iTunes и после си качваш къстъм 4.0 джейлбрейкнат.

3GS-a ми беше като твоя и го правих това преди да го продам в началото на тази седмица. Работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има blackra1n, който работи с iTunes 9.2... (този от темата за 9.1...) Лично съм го тествал. Защо му е да прави всички тези машинации с деинсталиране и т.н. като може по лесния начин?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може не споря. Аз така съм го правил и работи. С новия blackra1n който прави хактивация телефона ми остана неактивиран.

По точно активиран но не може да намери оператора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е,бях забравил. Първия рейн верно не хактивира, само качва blackra1n.app и изкарва от рикавъри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3GS-a ми беше като твоя и го правих това преди да го продам в началото на тази седмица. Работи.

Казваш ,че е бил същия -дефакто с новия буутром ,аз доколото разбрах - новия ром не позволява да се инсталва къстъм фирмуер - само оригиналните фирмуеърни пакети на Епъл. Аз тепърва ми предстои да активирам вече заседналия ми 3gs от няколко месеца на 3.1.3 ,който стой напълно неизползваем.И знам ,че спирит джейлва само 3.1.3 и 3.2 ,не и 4 засега ,така че явно без къстъм към 4 няма как да се джейлне все още оригиналния пакет ios4. Та въпроса ми е как твоя си го продал с работещ и джейлнат фирмуер 4 ,ако си с новия ром ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не съм споменавал за бутром, но това е много важна подробност. Моя беше с стария

Редактирано от turbocharged
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз разбирам ,че ние със 3gs new bootrom на тоя етап неможем да активираме 3.1.3 ,както и неможем да джейлнем и да активираме 4.0 .Май засега единствения начин ,който по погрешка или с течение на обстоятелствата е ъпдейтнал до 3.1.3 без да си е запазил задължителните файлчета може да търси активационна карта и после да джейлне със спирит 3.1.3 ,но няма как да джейлне 4.0 ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да даде рамо, не мога да сменя хост файла с този на Саурик. Проблема със сигурност е в мен, от скоро съм с Мак. Благодаря.

п.п. Най-добре на лични или скайп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това?!?

- Отваряш Finder-a

- Горе от менюто избираш "GO"

- От падащото меню кликаш на Go to Folder...

- Ще ти се отвори едно малко прозорче в което пишеш /etc/

- Натискаш "GO" и ти се отваря директорията "etc" и в нея си намираш "hosts" файла

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено е че съм го видял и пробвал. Не ми розволява да го запаметя. Пробвах и през терминал, там съвсем се оплетах. Затова се обърнах към Вас.

П. П. Това го писах 5 мин. от телефона. Поздрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не позволява да го запишеш защото нямаш администраторски права.

Отвори Terminal и в него напиши:

sudo nano /etc/hosts

Password: въведи администраторска парола

След като си редактираш hosts трябва да го запишеш с "ctrl-O"

Изхода е с "ctrl-X

Редактирано от turbocharged
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, моя проблем е следния - при опит за рестор с оригинален 3.1.3 тел. ми застива на Restoring Iphone software.На Айтунса ми е заредило почти до край , а на телефона до средата някъде.Така го чакам вече 2-ри час и не помръдва нито дава някаква грешка.Моля ви помогнете че направо се побърках тия 2 дена. Значи тел ми е 3GS ФЗ 3.1.3 стар буут.Беше джейлнат със Спирит преди рестора.Пробвах с две версии на Айтунс 9.1 и 9.2. Имам и запазен host файла на компа ,макар че това тук няма значение.Ще съм благодарен ,ако някой изрази мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирал ли си WiFi Sync. Ако си, разкарай го. При мене беше същата работа, махнах го и всичко си заспа. Пффф, да не се сещам, че го и платих де*а $9.99.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако съдя от тоя ти изказ:

. Имам и запазен host файла на компа
що ли нещо ме навява на мисълта, че не си наясно що е host file, и кое- SHSH, начините на употребата им, пък и кой знае дали (ако все пак правиш всичко както трябва, а не смесваш метода за подпис на рестора от Саурик с този през собствения ти комп) запазения SHSH е за 3.1.3, а не за 3.1.2... При неспазване правилата за постове, остава ни само да минем бърз курс за врачуване, че да можем да помогнем....
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирал ли си WiFi Sync. Ако си, разкарай го. При мене беше същата работа, махнах го и всичко си заспа. Пффф, да не се сещам, че го и платих де*а $9.99.

Искренно ти благодаря за съвета.Пробвах какво ли не, с това стана . Една бира от мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...