Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Downgrade на iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G (към 4.х), iTouch 2G (към 4.x), iTouch 3G, iTouch 4G


Severus

Recommended Posts

Не знам с кой айпод си, но ако е 2г, shsh са нужни само за 4.0> - до 3.1.2 се връща без тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано да си прав. Ipod 2G 32GB Model:PB533LL Firmware 3.1.2 7D11. Като натисна Shift+Restore и си сложа файла 3.1.2 и ми дава грешка 3194. Ако това което казваш е вярно, че SHSH за 3.1.2 не са нужни в този случай, тогава да опитам ли да сложа направо 4.2.1, защото има шанс да стане. И после да се върна на 3.1.2...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправи си хост файла - махни всички модификации в последния ред и ресторни начисто 3.1.2. Ако пак дава грешки - върни тюнса на 8.2 и опитай пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А програмата с която да отвориш хост файла е notepad или подобен текстов редактор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Не можах да открия,ако искам да върна на 4.2.1 от 4.3.1 дали трябва да редактирам hosts файла, или Apple подписва 4.2.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple отдавна не подписват 4.2.1, ако имаш запазени сигнатури, тогава можеш да върнеш на 4.2.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като направя това:

Не позволява да го запишеш защото нямаш администраторски права.

Отвори Terminal и в него напиши:

sudo nano /etc/hosts

Password: въведи администраторска парола

След като си редактираш hosts трябва да го запишеш с "ctrl-O"

Изхода е с "ctrl-X

,се създава нов файл - hosts.save, a hosts не е променен.

Дали ще се получи даунгрейда?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да бараш ръчно файла, ползвай тайни ъмбрела - тя ще свърши тая работа. Само чети в интерфейса кои настройки ползваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май омазах - даунгрейднах до 4.2.1 с Tiny, даде ми грешка 1015,игнорирах я и джейлнах с Greenpoison.Уж всичко беше наред,но нито мога да набирам , нито да ме набират.На статус бара всичко е ОК-имам предвид обхвата!Какво сьм пропуснал?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е от пойзъна, понякога става така. Ресторни пак, за 1015 ползвай функцията в ъмбрелата kick out of recovery, после активирай(всички функции - гпс, мейл и пр) и джейлвай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ех...не го мисли - просто давай наново. Ако беше попрехвърлил темата - щеше да разбереш че не си единственият, комуто не се е получило от първия път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като не се получи 3/три/ пъти,реших да попитам.Пак ще пробвам и накрая,ако е същият резултат слагам отново 4.3.1...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Върнах се от 4.3.2 на 4.1 следвайки инструкциите и всичко мина отлично. Джейлнах с limera1n и бях много, ама много доволен до момента, в който разбрах, че когато говоря с някой и той пръв затвори телефона, при мен винаги излиза екрана Call failed, а не се затваря автоматично дайълъра както винаги досега. Само при мен ли се е получило така или винаги е така при даунгрейд? Това ме издразни повече от лагове, бъгове и тем подобни и се върнах на 4.3.2. Моля за коментар по този проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Здравейте, имам нужда от помощ. Ъпдейтнах си телефона, iPhone4 от МТел, през iTunes до версия 4.3.5, за която се оказа, че няма jeilbreak и реших да се върна до версия 4.3.3, но ми дава грешка 1013 и зависва на екрана с кабелчето. В Сидията имам запазено за версия 4.3.3 а и на компютъра в папка ....\.shsh файлове за тази версия. Мога ли да сваля софтуера до тази версия или трябва да чакам да излезне джейлване за 4.3.5?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочети 8 и 9т. от третия абзац на mupo.

http://bgiphone.com/...dpost__p__66977

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Здравейте, имам Айфон с ОС4.3.5 и ББ4.10.01, ФЗ към МТел.

май това е всичко, което знам :wacko:

Много четох, малко разбрах и всъщност съм объркан....

Мисля, че трябва да направя Downgrade , но нито съм сигурен към коя версия, нито съм уверен в себе си :unsure:

А и нямам запазен бейсбанд.....

Моля Ви, ПОМОГНЕТЕ!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намери в нета TinyUmbrella.

TinyUmbrella - Advanced - Request SHSH from Cydia - General - Save SHSH и виж за кои firmware-и ще ти запази сигнатури. Ако запази само за 4.3.5, чакаш да излезе iOS 5. Aко запази за по-нисък FW oт 4.3.4, следваш инструкции от тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И ти ли Бруте :tooth:

Виж тук.

Същите неща важат за даунгрейд!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някой евентуално да знае как де се отърва от грешка 20 - към 4.3.3 и от грешка 1 - към 4.2.1. Или на какво се дължат. Никакво решение не намерих чрез търсачката. Имам сугнатури и на компютъра и в Сидия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...