Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Downgrade на iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G (към 4.х), iTouch 2G (към 4.x), iTouch 3G, iTouch 4G


Severus

Recommended Posts

Нямам такива работи. Дори, когато бях Уин потребител не изполвах. Евентуално торент клиента?

Редактирано от noother
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хич не погледнах че си с МАК :blink:

При Уин така се прави, за Мак нямам идея :blush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако реша да го направя на компютър с Уин трябва да си пренеса ръчно файловете, и да ги запазя веднъж на него с Ъмбрела, за да се редактира хост файла, нали? Или ако се наложи да пробвам с iFaith, понеже видях, че го няма за МАК.

Редактирано от noother
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Може ли малко помощ?Опитвам се даунгрейдна от официален 5 към 4.3.3,спрял съм всички програми на компа вкл.и антивирусната,но точно преди да завърши рестора ми изписва грешка-The Iphone Could not be restored.An unknown error occurred {1}

Ако може да ми кажете къде бъркам?Имам запазени сигнатури на компа и на сървъра на саурик!

Редактирано от linkinpark79
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-верноятно в края на операцията, ще имаш нужда от това:

п.с. Аз направих точно така. Ристор с фикснат хост фаил, unknown error в края на ристора, ексит риковъри, после редсноу и накрая този фикс от клипчето и вече съм с 4.3.3, но сега ще връщам към 5.0, защото като цяло е крачка назад този даунгрейд. А и незнам от какво може да е, но батерията през нощта ми заминава. Вече втори ден съм с 4.3.3 и снощи в 1 беше 80%, днес към 9 гледам изгаснал, предишната вечер също, за товаааа 5.0...

Успех

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Имам един въпрос:искам да кача iphone 4 от 4.1 на 4.3.3 ,но съм с последната версия на Itunes ,трябва ли да сваля тюнса на по-ниска версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не.

Има други изисквания за да успееш :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

другите изисквания ги знам иги имам.Благодаря за инфото Pe6o че неми се занимаваше да свалям тюнса

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...

Днес ми се наложи да ресторна един ФЗ 3ГС (4.1). Качих на 6.0 и сега при опит за даунгрейд към 5.1.1, към който има сигнатури iTunes си стои на Verifying restore with Apple, като съм направил всичко както е описано в първия пост. Някой може ли да помогне?

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почети съм убеден, че при iFaith имаше възможност да вкараш сигнатури придобити от tinyumbrella...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно iREB трябва да те спаси от 1600. Нещо бъркаш! Виж си хоста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple спря ли да подписва 5.1.1.

Защото се мъча да го върна с SHS oт 74.208.10.249 gs.apple.com / 74.208.105.171 gs.apple.com и ми дава все 1601/2... явно е натоварено нещо ?

4s

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В колко теми мислиш да питаш? Що не пробва с downgrade в търсачката?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видях я тази тема - http://bgiphone.com/topic/21116-downgrade-ios-6-to-5115014xx-iphone-4-iphone-3gs-ipad-2-ipod-touch-4-redsn0w/page__hl__downgrade но моя телфон е 4с, не 4.

Искам просто да направя рестор от 5.1.1 на 5.1.1 и нещо не се получава, затова питам...това е. Може и да не съм прочел, но нали затова е форума да се помогне.

нямам за съжаление достатъчно време и е възможно да съм изпуснал някои неща

затова просто питам как

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви, поне не използвайте това нагло извинение "Нямам време"!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оки Извинете ;)

Пробвах да ресторна с редсноу от сайта на дев теам.

Но ми дава тази грешка - http://imageshack.us/photo/my-images/255/errra.jpg/

Зареждам SHSH ot remote, но искарва винаги това. Някой има ли идея как да стане ?

Редактирано от Bobo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Downgrade на 4S няма, стига си се занимавал с глупости.

Ако сега правиш Restore - само iOS 6.0, друг шанс няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...