Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Не мога да качвам/махам музика от iPhone


wopsreg

Recommended Posts

От няколко дни не мога да синхронизирам музиката от iTunes с iPhone 3G (3.0.1), всичко друго се синхронизира. Музиката, която е бях сложил преди седмица пак през iTunes, сега нито може да се махне от iPhone-a нито да добавя друга.

Някакви идеи, от какво може да се е получил проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрии всияки папки с музика, които си правил в iTunes (доло в ляво). Направи си една нова с няколко песни и проблеи. Виж в раздела Music, когато е свързан телефона какво си задал. Дали да качва всичко или сам да маркираш

Grozdan_Karapetrunov ако е преместил музиката си дава грешка, че дадена песен неможе да бъде качена на телефона. Аз бях преместил цяла папка и после за всяка една пеесен (бяха около 40) ми даваше грешка, което означава 40 прозорчета с имената на всяка една песен ги изваждаше като грешка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да си преместил музиката, която искаш да синхронизираш?

Там е проблема, че дори и да съм е преместил iTunes вобще не отчита, че песните ги няма, не дава никаква грешка.

Изтрии всияки папки с музика, които си правил в iTunes (доло в ляво). Направи си една нова с няколко песни и проблеи. Виж в раздела Music, когато е свързан телефона какво си задал. Дали да качва всичко или сам да маркираш

Изтрих всички папки и направих една нова, но и нея не иска да е синхронизира. Когато е свързан телефона съм пробвал с всички опции и с нито едната не става. Старата музика си стои на телефона въпреки, че е изтрита от компютъра и в същото време новата от компютъра вобще не е качва на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A в Music имаш ли отметка да синхронизира всичко?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправих се, интересно преди седмица компютъра ми беше Authorize, а сега не беше. След като го направих наново Authorize Computer всичко си дойде на мястото.

Благодаря на всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Аз имам проблем с drag & drop функцията относно музиката (Преди си качвах песните 1 по 1, а сега до колкото разбирам трябва да синхронизирам от playlist), също така не мога да цъкам с ляво копче върху качените песни. Песните седят някак си "заключени" от Get Info. Сега забелязвам проблема ми, след като инсталирах новия Firmware 3.1.2, Може би или заради най-новия иТунес се получава проблема, но тоеа Вие ще кажете.

10х

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Bombagi, за да стане така както ти е било трябва да сложиш отметка на Manually manage music and videos

bff0569ae68b11ad.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

здравейте имам точно същия проблем "От няколко дни не мога да синхронизирам музиката от iTunes с iPhone. Музиката, която е бях сложил преди седмица пак през iTunes, сега нито може да се махне от iPhone-a нито да добавя друга.

Някакви идеи, от какво може да се е получил проблема? " и не знам какво да правя. може ли помощ?

Редактирано от iana_apostolova
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Ударих голяма греда. Преди няколко дена се беше скапал windows-a на компа, от който обикновено синхронизирам, както и да е наложи се да преинсталирам и цялата папка на тюнса замина. Сега искам да си кача няколко песни, но drag & drop функцията не работи видях, че нямам отметка на Manually manage music and videos, но когато сложа такава и дам apply ми казва, че ще бъдат изтрити всички песни от телефона, нещо което не искам да се случва. Има ли друг вариант, в който да запазя музиката на телефона и да мога да качвам нова? Ако беше джейлнат телефона се сещам за няколко варианта, ама при тва положение удрям греда? :|

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е нямах мак под ръка :( но пък намерих решение, по-скоро чист късмет, че преди 2 месеца дублирах цялото C: на друг хард и по тоя начин и папката на iTunes от music се е запазила. Макар, че от тогава до сега имам 100-тина песни повече в телефона, но за мое учудване стана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Здравейте! Имам iphone 3gs и немога да си качвам музика от itunes на телефона,излиза ми прозорец и пише че ще изтрие 6 приложения.Ще бъда благодарна ако някой ми помогне.Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За оторизация на компютъра да си чувала? Виж си инструкциите в айтюнс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай преди да направиш каквото и да е, да цъкнеш върху името си в iTunes и Transfer Purshased.

iphone-transfer-purchases.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без да е направила оторизацията на компа е безполезно ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам как да я направя имам телефона от 1 седмица.Преди няколко дни си качих музика без проблем,а сега немога.

Редактирано от dinka
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...