Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да сглобя LCD-то на 3G?


shnitzera

Recommended Posts

Та значи трябва ми НЕ дигитайзера ,НЕ предпазното стъкло ,дори НЕ самия дисплей ,а ......да видя последователността на подредбата на пластовете на LCD-то (как го казах само) ,че разглобихме един дисплей (мокрен ) да го почистиме м/у пластовете и не помня кои пласт след кой беше

предварително благодаря на отзовалите се !

на Л.С.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той може би има в предвид, пластовете на самото ЛЦД, светловодите, отразителните фолия и т.н. ,ама за мен това е загубена кауза, ако е това, пробвал съм го и нищо нестана, светна само в бяло :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той може би има в предвид, пластовете на самото ЛЦД, светловодите, отразителните фолия и т.н. ,ама за мен това е загубена кауза, ако е това, пробвал съм го и нищо нестана, светна само в бяло :mrgreen:

да точно за това става въпрос ,само че при мен се получи всичко си работи ,свети ,джитка :rolleyes: и т.н . ,само ,че контраста ми бяга ....черното не е черно ,а леко сивее ,а това е в резултат на неправилната подредба на пластовете :redface: очаквах да са един два а те се оказаха 6-7 и съвсем им изпуснах края и накрая го събрах на две на три :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

довечера ще погледна подредбата, ако пазя още чаркалаците и ще пиша, ако до тогава някой не каже :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

предварително ти благодаря ! също така искам да те помоля да видиш (ако ти е удобно разбира се) ,мисля ,че 3-тия слои беше -пердставлява нещо като лупа ....или по скоро като го въртиш на светлината чупи цветовете, от едната страна е грапаво а от другата е гладко интересува ме грапавото към дисплея ли е или към гърба

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това което, е останало при мен е мармалад, но това което те интересува , грапавото е към дисплея и е 4-то подред, като броя от огледалното което е лепнато за ЛЦД-то, но ако питаш мен, не го пипай вече, щом е тръгнал, ако не те дразни много разбира се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...