Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iGo Primo


forko

Recommended Posts

Другари и Другарки (ако има другарки ) аз ползвам IGO от 4 години когато имах HTC TYTN II с Windows mobile 6.1 и беше перфектно, от близо 3 години съм с 3G и сега с 4-ка и сега вече с платена IGO PRIMO и трябва да ви кажа че ТОВА Е ПЕРФЕТКНАТА НАВИГАЦИОННА ПРОГРАМА даже има и опция да показва OFFROAD пътища, няма уличка която да не ти покаже, но с SPEEDCAM не съм си играл поради това че където има камера знам местот поради честите пътувания които имам. Друга навигационна програма която за мен е много добра е MOBILE MAPS която също ми е платена, тя също показва мнооог неща включително и SPEEDCAM и предупреждава предварително зависи как ще си я настроиш на какво ръстояние исш да те предупреждава

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • Отговори 346
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    40

  • Alxx®

    32

  • jh_ivanov

    20

  • MarioIvanov

    16

Здравейте,

да попитам, ако си смъкна тази версия, която е FREE, дали ще мога после да си сложа карта по желание?

Благодаря предварително!

П.С.: Нета ми е бавен, иначе до сега да съм пробвал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След година ползване на лекуван myway си купих примото. Доста добре изглежда, а и опцията за задръстванията е доста полезна, особено за Германия. Дали е възможно обаче да се добавят камерите? И аз като колегата sharenia не намирам опция, а без тях определено програмата получава един голям минус. Не виждам също така примерно знаци, които на старата весрия+скин излизаха на повечето кръстовища. Отрких и на наколко пъти много странни и невъзможни маршрути. Например улица, която е на 7-8км от мен, ми изчислява (не зависимо кратък или бърз)14км, качване на магистрала,без да е необходимо и след това отклоняване от магистралата по права линия по несъществуващ път и така до целта :yikes: Задал съм опцията on road, но .... На някой случвало ли му се е подобно нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стават такива грешки с всички програми - проблемът е в авторите на картата, не в самата програма.

Теоретично, не би имало проблем да добавиш камери ако си с броукнат телефон, обаче за защитата на iGoPrimo(KALI Anti-Piracy) се носят легенди и може програмата да откаже работа след чоплене по нея. Ако ти стиска - опитай, нищо не пречи ако изпищи, да заличиш прецаканата от компа и да я изтеглиш от тюнса наново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Естествено България не фигурира в базата данни с камери :mad: Сега ъпдейтвам и ще я разровя да видя може ли да се добавя.

edit: Супер :naughty3: Успях да добавя камери за БГ, като има възможност за добавяне на нови и редакция на наличните камери. Сега няма да излизам да пробвам, но утре, след като проверя дали работят нормално, ще пиша какво и къде се слага :smile:

edit 2: Това естествено, за момента ще работи само на официално закупените приложения и екстри... , докато някой не намери начин да се кракне качествено приложението <_<

edit 3: Оказа се, че не е нужно да се добавя файл, за да работят камерите, но в превюто на екстрата не фигурираше България и затова съм се заблудил. Проблема е, че липсват доста камери, които трябва да се добавят ръчно. За по малко от ден имаше две актуализации на екстрата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Най- накрая работеща версия на iGO Primo 2.0, днес я тествах работи безотказно сложил съм карта само на България, най- новата на NAVTEQ 2011.Q2 от 08.2011г. Линкове на лично съобщение!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Версията на @vanko0033 работи и както е писано по-горе, линкове ще се раздават само на лични съобщения. Можете да пишете и към някой от нас ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

работи перфектно

благодаря колеги

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щото няма. Тествана в Пловдив и София. Уникална навигация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво стана извднъж, да са живи и здрави хакерите още една версия IGO Primo 2.1, която потдържа всички карти, най-новата. Aз сложих същата карта както и в предната версия само промених иконата да е на България, ще има нов линк на ЛС и в чата, защото не можа да смогна. Забележка: не съм я пробвал в движение(излезе тази вечер), ако има забележки пишете. Прави ми впечатление, че е много по бърза при зареждане!

Не знам как сe качват изображения. Иначе имам как изглежда на Iphone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега я разгледах и мога да кажа , "най-после," Интерфейса и функцийте се доближават до igo8 на уиндоус мобайл. Вече мога да си слагам курсорче където искам и да си планирам маршрута без ограничения. Супер е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли не ми работи google search, когато търся крайна дестинация на версия 2.1? На предишната работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уникална е ! Много добре е направена ! Благодаря Ви, че ни е дадохте ! Тествана в Пловдив, работи, само няма камери за скорост, но не е болка за умиране ! ;)

Редактирано от VankataBGG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качих и камерите за скорост, но проблема с гугъл търсенето остана, ако някой има идея защо се получава така,че игото не може да намери сървър да пише.Ще има нов линк за 2.1 с добавени камери. Иначе за мен това е най- добрата навигация :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се теглят. Можеш да ги пуснеш от Настройки-> Настройки на картата. По подразбиране обаче трябва да са пуснати. Друг е въпроса ако няма за мястото на което си в момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мислех, че е на принципа in-app purchase.

Редактирано от JPD
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора, търсете линкове на лични съобщения а не в темата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Navtеq продължават още да бълват карти с грешни информации за номерациите на улиците. В София и региона ако търсиш точен адрес ще се загубиш тотално. Гаранция че и в цялата страна е така. Да не говорим че новите пътища и магистрали ги няма.

Истината е в картата на Телеатлас ТОМ ТОМ. Всички адреси са супер точни и има всички нови пътни отсечки включително и магистрала Люлин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм с 4.2.1. Интересува ме ако си кача от сидия фейк 4.3 програмата, ще мога ли да си инсталирам примото ? Защото в момента инсталоуса вика инвалид ипа... или може би синк за 4.3 ? Има ли начин да го подкарам без да ъпдейтвам до 4.3.3 мисля да чакам направо версия 5.

Мерси предварително за отговора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...