Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Настройване на времето за повторение на алармата???


Zeus750

Въпрос

Интересува ме дали е възможно и как точно да стане, да си настроя алармата да се повтаря (snooze) на 12 минути, а не на 9 както е стандартно. Надявам се някой да знае как точно би могло да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

13 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Ами ще съдя от моя вече малко повече от седмичен опит с 3GS, такава опция няма. Както повечето неща и това е направено за "американци" т.е. максимално опростено/минимум настройки - то затова и хронометър/таймер/часови зони/аларма са в едно приложение. Може би ако има други приложения които да заместят стандартното ще може. Другия вариант е да се пипат разни XML(или аналога им при MacOS) файлове и да се промени оттам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте!

Искам да попитам възможно ли е по някакъв начин БЕЗ ДА СИ СЛАГАМ ДРУГИ ПРИЛОЖЕНИЯ да си променя Snoozing времето, което е помежду двете аларми...

В смисъл сега като си настроя телефона да ми звънне и искам малко да поизчака натискам Snooze, но това време е прекалено много и ми е малко проблемно... за 9 минути пак съм заспал, че понякога пропускам и алармата... :D :D

Та въпросът ми е може ли да се направи примерно на минутка или две... мисля, че би било идеално.

Става въпрос за приложението Clock, което е вградено още с купуването на телефона.

Телефонът ми е iPhone 3GS 32GB Black fw. 3.0, jailbroken and ultrasn0wed

Благодаря предварително на всички отзовали се :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Щом никой не е отговорил преди теб, не мислиш ли, че е няма как да стане?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Извинявай Тони, но дори не съм видял тази тема.... търсих "snooze", но или аз не съм видял или съм я прискочил...

Извинявам се още един път!!!

А в такъв аспект да попитам за някоя хубава апликация(часовник), която да е с настройка на това време... някой да знае ?

---------------------

ЕДИТ за Sladichuk: Ползвах си търсачката, но явно не съм видял темата и съм я прескочил.... надявам се извинението ми да бъде прието и изобщо не искам да се карам с никой.... Вие сте ХОРАТА, който ми помагат!!! Вие сте ХОРАТА, на който вярвам(не само поради факта, че сте пробвали всичко доста преди мен)!!! .... и т.н.

А сега пак да си наблегна на програмката(апликацията) .... Някой чувал ли е да има такава? Отзиви? Име? Репо или линк?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преди да се скарате, ориентирайте се по заглавията на постовете, че това са 2 теми, които са сляти в една, щото някой не е ползвал търсачката, ами е шляпнал нова тема без да се замисли... :naughty:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ето ви отговор защо е избрано 9 минути, а не нещо друго.

http://wiki.answers.com/Q/Why_do_snooze ... _9_minutes

Накратко - просто 9 минути се смята за стандарт за повторение на алармата. А защо няма опция за промяната мисля всички се сещате за причината - Стийв Джобс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Настрой си няколко аларми на какъвто искаш интервал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз търся пренастройване, защото ми трябва на 12 минути в интервали до 5-6 часа.

Ако трябва да си настроя 30 аларми, направо по-добре да си сложа и нокийката в джоба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Разгледай Supreme Preferences (за FW 3+ го има в репото на xsellize).

Мисля, че там бях виждал възможност да си настроиш snooze-a.

Не съм сигурен, но можеш да погледнеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нека започна със постът на mariankata и Supreme Preferences => Та гледах го задълбочено, но колкото и време да го наблюдавах така и не намерих настройка, позволяваща смяна на Snoozing time/Време на изчакване.

Преди около час, както си разглеждах форума по ЧИСТА СЛУЧАЙНОСТ попаднах на една тема на pe6o666, в която той е споделил с нас толкова дълго търсеният часовник, позволяващ промяна на времето на изчакване. Съответната тема е тук.

Надявам се да съм помогнал!

П.П. Благодарности на Grievous

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря за коментара, но за съжаление не е много добро решение, защото:

1. Програмката трябва да е активна, за да работи!

2. Ако по време на "Snoozing"-а някой ти се обади, програмата се рестартира и "Snoozing"-а изчезва.

Предполагам, че с инсталиране на "Backgrounder" и пускането на "Alarm Clock!" в бекграунд ще мога да я ползвам както искам, но не ми се иска да инсталирам "Backgrounder"-а.

Най-добре би било, ако можеше оригиналния будилник да се настройва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами логично е да се рестартира след позвъняване. Смята се, че след като говориш по телефона, то надали спиш. Това все пак е аларма, а не reminder.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Според мен не е много логично след като имаш САМО входящо повикване да се рестартира,.,.,.,. Доста неудачно е направено това, но въпреки всичко аз докато си спя почти винаги телефонът ми е на "Airplane Mode" и в 7:00 сутринта сам се спира, посредством една програмка.... та винаги можеш да използваш и това.

а в случай, че искаш да могат да те търсят и през нощта... то (по предположения) би си чул телефонът и би го "оправил" наново.

и както винаги има една малка вратичка от където може да се измъкне всичко - АКО ПРЕДПОЛОЖЕНОЯТА МИ, ЧЕ ЩЕ ГО ЧУЕШ ОТПАДНАТ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...