Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Google push mail


Severus

Recommended Posts

Норнално ли е за 24ч на стендбай с включен пуш само за Гмейл през ексчейндж да изхаби 20% батерия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Severus

    7

  • Grievous

    6

  • Чичко-Жичко

    6

  • trader

    6

Топ автори в тази тема

Ако не си на airplane mode да ;)

Пробвай да го включиш да видиш каква магия става :)

2G без карта 10 дни стендбай :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е да ама 10 дена ще имам iPod ;)

Промених вместо пуш, дадох на IMAP през 15min да видим как ще е батерията :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак зле, върнах го на мануално :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Здравейте,

Когато съм си в Inbox-а всички мейли на български се виждат нормално, но когато ги отворя, има някакъв проблем с енкодинга и са нечетими.

Преди време си бях играл с Fontswap, но не вярвам да е от него, защото в момента всичко е върнато на default fonts и другаде проблеми с кирилица нямам.

Забележете как първият мейл първо показва част от текста, а после като го отворя не:

281y6au.pngegbkm8.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам го ползваш през Exchange, защото, ако си я добавиш нормално през Gmail проблема го няма. Имам обаче чувството, че при 4.2.1 независимо как го ползваш, този проблем е отстранен. Тези от форума свързани с Л.С.-та вече идват нормално. Скоро не съм получавал от Dice за да потвърдя.

Хм, ти пък си с 3.1.2. Странна раОта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не гледай профила ми, забравил съм да го ъпдейтна :blush:

3GS с 4.1 е

Ако добавя Гмейл не като ексчейндж, ще има ли синхронизация на контакти и календар?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това че Gmail-а (обикновенната страница, не мобилната) е на български не играеше ли също роля? :unsure: Ако ти е на БГ, промени го на английски и виж дали ще има ефект, върти ми се в гавата че това имаше значение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това че Gmail-а (обикновенната страница, не мобилната) е на български не играеше ли също роля? :unsure: Ако ти е на БГ, промени го на английски и виж дали ще има ефект, върти ми се в гавата че това имаше значение.

За съжаление не е от това - на английски ми е. Порових малко и се оказа, че проблема се получава при мейли с windows-1251 кодировка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Активирах си Push-a за Google и нямам проблеми с мейла, но не мога да си синхронизирам календара.. Просто нищо не отива на телефона. Да няма някоя тънкост?

Доколкото знам, синхронизацията на календара е само еднопосочна- от календара на телефона към акаунта...

Само в андроид имат изцяло функциониращо приложение на гугъл календар...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Здравейте днес си взех втора ръка iPhone 4, фабрично отключен с фирмуер 4.3.3. Направих настройките за Гугъл, но в менюто за синхронизация липсва иконата за синхронизация на контактите, иначе иконите за календар, меил и бележки те ги има.

Моля дайте ми съвет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...