Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone заплашен от изтегляне от българския пазар


cuspider

Recommended Posts

Добре де, аз ли се бъркам или се доказа че "избухналите, гръмналите и т.н. " устройства са били китайски ментета на айфон !?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, че огромно количество западноевропейци са п***ли е абсолютно безспорен факт. За съжаление тази квалификация може да се приложи към българите в много по-голяма степен. PL87, не съм имал конкретно теб предвид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

когато си закупувате мобилен апарат от APPLE , трябва да ходите с противобомбен отряд !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз чух по БТВ ,така го казаха имах чувството че говорят за Осам Бен Ладен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прилича ми на добре организирана и режисирана кампания срещу най-успешния продукт на Apple.

Аз задавам следния въпрос, как не гръмна някой телефон и тук в БГ?!

Що се касае до това дали принципно съществува такава вероятност, тя е нито повече, нито по-малко от всяка електроника с Li-Ion батерия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не са искали не е гръманл, аз съм сигурен 100% че всичко е постановка, защот всеки 2-и говори за iPhone и има много продажби (така мисля аз)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз немога да разбера защо се мъчат да го рекламират абсолютно навсякъде , сякаш се стараят да не пропуснат някой , който не е чул ?! Да кажеш , че е гръмнал в лицето на някой българин та да се запалят толкова , не е ,....... цялата работа е да оплюят телефона !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не псувахте същата Меглена Кунева, когато обяви, че unlock & jailbreak на iPhone не е никакво престъпление и всеки собственик е в правото си да го направи?

То едното с другото няма нищо общо, но какво я накара така да се врътне на 180 градуса? Дали не е някой дебел портфейл. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм...Защо мислиш, че това е противоположна позиция. И двете решения удрят по джоба на Apple.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То за jailbreack-a нямаше , много какво да направо по въпроса , тъй като по закона , който нашите любими политици са писали , не могат да ни го забранят ! А в случая , чисто и просто следва примера на господа евро депутатите ... виж вече зад анти-рекламата , която всички медии въртят е много вероятно да седи нечии портфейл :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе или просто са толкова лоши устройствата на Епъл или работата намирисва на заговор срещу тях. Първите две поколения не са гърмяли още и изведнъж излиза 2 пъти по бърз телефон и почва да гърми. Как е станало никой не казва, само се върти една новина, че е гръмнал някаде си, на някой си Айфона, ама защо е гръмнал всички мълчат. Аз моя с вода го поливах и нищо му няма, а оня го зел обадил се и докато говорил му гръмнал в лицето. :arrow: :exclaim: :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз викам и да изтеглят всички Поршета, БеЕмВета, Мерцедеси и Ферарита защото като им се сипе керосин или ракетно гориво вместо бензин/нафта и след 10 километра гърмят здраво :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съветвам тези,които се опасяват от евентуална експлозия,да залепят по един скрийн протектор и да говорят без да се притесняват!Поне стъклото няма да се разлети и да нанесе допълнителни поражения :mad: !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може пак да е опасно ... така ще ти излети цялото стъкло на дисплея в лицето :roulette:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сещам се и за един ангажимент на Apple да осигури iPhone за китайския пазар, и за затрудненията с доставката на количества и ...... едни такива нещица също ми се разхождат в кратуната ......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От всичко до тук си направих следния извод: телефона е много як - направо е "пушка" :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От утре вече ще си слагам шлем/каска, че знам ли кога може да ми гръмне в лицето Iphona.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айди да обираме банка.

Всеки ще държи айфон и ще го използваме за влизане с взлом като граната.

На трезора ще залепим 5 айфона и като гръмнат,димът ще се разнесе и вътре е $$$$$$$

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля,минете към темата за спам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...димът ще се разнесе и вътре е $$$$$$$

И ще земем още 10 и ще оберем 2 банки. :surprised:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен тази новина въобще не ме трогва и слабо ме интересува, поради 2 причини: Откакто телефонът се продава 'официално' в България аз никакви промени не съм видял, никакви облаги и никакви привилегии. Само слушам Глобул измамници, Германос не ми отключват телефона, чакам обаждане от 123 вече 4-ти ден и тн. Другата причина е, че ако искам 3ГС винаги ще си го намеря. Така че, заплашен, изтеглен, спрян - без значение за мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...