Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

AppBox Pro


Grievous

Recommended Posts

Май избирателно тръгва :tooth: Само за сведение, че още приложения не ми тръгват: Solitaire 2.7.1 и Wunder Radio 1.93. И двете са хакнати от most unique.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

AppBox Pro 1.5.2

MultiUpload - Свали

Dox.bg - Свали

* Съвместимост с iOS4

* Няколко поправени бъга

* 4 нови стила за Alarm Clock

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми помогне за проблем с Wallet-a в AppBox Pro, който съм си купил от App Store?

Когато се опитам да си купя security key и си въведа паролата в iTunes ми пише: "This is not a Test User account. Please create a new account in the Sandbox environment" и след ОК излиза "Cannot connect to iTunes Store".

Как точно се създава акаунт в защитена обстановка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продължава все така да не работи. Имам чувството, че е от джейлбрейка проблема.

P.S. джейлбрейкнал съм с redsn0w 0.9.5b5

Редактирано от Blurry
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми помогне за проблем с Wallet-a в AppBox Pro, който съм си купил от App Store?

Когато се опитам да си купя security key и си въведа паролата в iTunes ми пише: "This is not a Test User account. Please create a new account in the Sandbox environment" и след ОК излиза "Cannot connect to iTunes Store".

Как точно се създава акаунт в защитена обстановка?

Най-вероятно трябва да го създадеш на техен сървър през компютър. Не ми се ще да си купувам ключ само за проба. Има предостатъчно безплатни приложения със същите функции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Често ми показва и на мен същото съобщение когато пазарувам, чипове или плащам в някоя програма разширения. -резултата, нямах пари в картата и не са могли да си извършат плащането за предишни пазарувания, кат си оправиш сметките с тях всичко се нормализира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Поредната неработеща версия. А уж от 2-3 версии насам само оправят 4.0 compatibility. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дълго се чудех каква е разликата между ARMv6 и ARMv7 и сега прозрях :) ARMv6 версиите работят на 4.0!

Между другото ето ви линк към AppBox Pro 1.5.5 ARMv6 : http://itunes.apple.com/linkmaker/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пич, попрегледай ей тази страничка http://en.wikipedia.org/wiki/ARM_architecture, пък ако не ти се чете да ти кажа с две думи: няма връзка с версията на операционната система, а с модела процесор. Така че гледай да сваляш само ARMv6 приложения, които могат да тръгват на 2G и 3G, а ARMv7 са за 3GS и 4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

AppBox Pro

Version: 1.6.0

Category: Utilities

Seller: AllAboutApps

Publish Date:2010-09-11

Price: $0.99

Size: 20.0 MB

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

What's new in Version 1.7.0

New Application

- Mirror for iPhone 4

- Various bug fixes

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Редактирано от maNcHeSteRUTD
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

AppBox Pro-Alarm Clock, Wallet, MIrror, Flashlight and more 1.7.1

Свали

New in this version

- Holiday Information Update for 2011 - Software size less than 20MB - Various bug fixes

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...