Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

mCoolPhone - Разклащате да приемете повикване


ThUnDeR

Recommended Posts

Някой да има представа с кое приложение не се харесва mCoolPhone, защото програмката си тръгва, всичко е наред, само, че не действа. Настройл съм го като ми звъня някой и раздрусам телефона, да вдигам, но неще да работи. Направих си шейкинг силата. Преди време я ползвах на 2.2.1 и бачкаше добре, докато един път спря, явно пак съм качил нещо, но не се сещам какво може да е то. Почти нямам работи от Сидиа-та, всичко ми е официално кракнати :D приложения :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами разкарай го от телефона и си инсталирай "CallControler" има го в сорса на "xsellize"
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами разкарай го от телефона и си инсталирай "CallControler" има го в сорса на "xsellize"

А кракнатото им приложение на версия 0.1 върви ли нормално на 3.0?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Върви без никакви ядове, поне аз нямам такива

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си! Върви идеално и съм много доволен и аз вече :( Убеден съм, че и когато сестрами се върне от пазаруването ще си я сложи и ще бъде много доволна :Р

Благодаря ви!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме има ли развитие по отношение на кракването , че съм много доволен от програмката и чакам с нетърпение развръзката. :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

CallControler върши същата работа :) Има я кракната в Cydia дори и версия 0.4 (0.1 също работи без проблеми на фирм 3.0 и 3.0.1)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

mCoolPhone v1.4.0 излезе кракната. Може да си я свалите от репото http://repo.beyouriphone.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Верно ли? А ти активира ли го с това?

11hwd8m.png

п.п. май само инсталирате без да четете инфото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми нали така са свикнали – някой за ръчичка да ги подхване... като във форума, пък те да тропкат с крачета и да викат "Няяяяямааа пъък, искам това..... Кака пак се кара, ама аз пък няма да слушкам и четаааа, няма пъъъък..." :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко я инсталирах. За сега изглежда стабилна, не е като Call Controler. Дано не влияе на батерията и всичко ще е наред. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Мен само ме дразни това "cool", което го изписва най-отгоре в статус бара. И не знам дали е от mCool (1.4.0), но MiVTones (3.4.1) не винаги ми изкарва клип и звук, ако ми звъни телефона, след като сложих mCool. Затова махам mCool и ще опитам с CallControler.

CallControler (0.4, xSellize): Освен, че ми излиза икона в статус бара (вярно, че е по-малка от "cool"), всеки път като включвам програмата все едно не съм правил никакви настройки.. Връщам се на mCool. А да, и проблемът с MiVtones си остава.. Ще търся друго решение. Дано съм ви помогнал в избора: mCool vs Call Controler :rolleyes:

Update: И при двете програми не праща SMS, при сложена отметка ON. Има верояност да е от QuickBoard-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Здравейте,

понеже домейна и репото вече изглежда не функционират се наложи да потърся програмата от друго място. smilie.png

Намерих я в репо - http://h7v.org/cydia същия вариант на регистрация с които да е осем цифри.

Работи, но крашва като зададаеш изпращане на СМС - без тази опция работи ЧУК!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам mcool от доста време и 1.4.0 е много добра за сравнение call controler 1.8 не сработва при мен и ще се чака по добър cracker.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Здравейте,

Някой има ли представа как да махна досадният надпис "cool", който

се изписва на статус бара след като се активира приложението?

Иначе при мен mCool - а си работи перфектно. Репо: http://clubifone.org/repo/

Между другото работи доста по - добре от CallController, само да не изкачаше

тоя гаден надпис...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, но това вече го направих. Аз поне не намерих някакъв отделен файл за тая пуста икона. :rolleyes:

Да не ставам досаден с тая икона ама наистина ми омазва стаус бара (имам доста приложения, които излизат на стауса)

така, че ако има други идеи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...