Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с дисплей-а


nsviper

Recommended Posts

Значи проблемът е такъв...попринцип всичко трябва да е на fullscrean(игри,теми,картинки), но забелязвам,че не е така..до колкото знам трябва всичко да си е до самия ръб на дисплей-а но не е така..някой ако ме разбира какво искам да кажа и ако може да помогне pls да пише.Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даи снимки,за неразбралите като мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е до самия ръб и вече е говорено за това. От всяка страна остава по около 1,2 пиксела и се вижда обикновенно на по-силна светлина, затова го забелязваш чак сега. Но за да не бъркаме наистина обясни по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ами да..май е така..просто не съм знаел за тези пиксели..съжелявам за загубеното време..изтрийте темата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз да попитам за един поблем, който забелязвам последно време.

Набирам някакъв номер и започваме да говорим, когато видгна телефона до ухото си дисплея изгасва но когато го сваля диспея си остава изгасен, и не мога да прекъсна разговора нито да изпозлвам менюто.

Някой да е имал подобен проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Набери *88 или 123 или там на който оператор си и закрий с пръст сензора над слушалката и ще установиш сам какъв е проблема, при работещ сензор дисплея ще угасне, ако ли не подстижка му е цаката
:mad:

П.П. Според мен се е прецакал сензора. :neutral:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и не мога да прекъсна разговора нито да изпозлвам менюто.

A защо просто не затвориш от Power бутона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

За да не отварям нова тема, ще пиша в тази. Днеска случайно забелязах, че при натискане на дисплея в часта, където е иконата за оказателя се появява една червена линия, движеща се точно по ръба на дисплея. Дълга е горе долу 1 сантиметър. Изкам да ви питам дали е нещо сериозно и дали да го сменям или не е кой знае какво?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...