Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Въпрос относно WeatherIcon


ereptor

Въпрос

Желанието ми беше да си направя така, че на statusbar-а да ми показва времето (температура и иконка). Инсталирах си weathericon. В cydia преди инсталацията ми пишеше, че за да ми се сменяло времето трябвало да инсталирам и klear's или karta' weather. Та като инсталирам karta' weather на lockscreen-а ми излиза иконка с времето. Искам ми е да ми изписва времето само на statusbar-а. Някой може ли да помогне?

И още нещо: на weather.app ми изписва прогнозата за Cupertino, как да я направя а София?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Извинявай, ама си стар потребител на iPhone, никога ли, дори от любопитство, не си пробвал опциите на native апликациите, вкл. и на Weather.app, кликвайки в/у i бутона,+, търсене(задаване на град), и т.н. :eek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преди почти 3 години като си взех първия iPhone изобщо не ме интересуваше за прогнозата за времето като цяло. Ако въобще трябваше да търся времето, търсех по страниците на телефона приложението за да го отворя, а сега с "weathericon" пуф и ей го е на статус бара :lol: , само дето излиза и на локскрийна- което ме дразни.

Защо да изчезва темата ? Благодаря за отговора, но това решава само втората част от проблема ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Все още ли няма настройки в Settings това приложение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дали не му вършат работа след като има?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами на мен ми върши чудесна работа. Само за иконата мисля, че трябва да имаш winterboard, а аз този боклук не го качвам за нищо на света.

1094973U.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

;) Еми честито!

И да знаеш– онази не е с метла, афишира вече, че е с фадрома... :lol:

Опитвам се да пиша четливо, за да не ме погне онази с метлата!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Извинявам се Cydia

-- Пон Ное 02, 2009 9:52 pm --

Явно въпросът ми е бил много тъп....Търсило се като iphone 3G weathericon,все пак благодаря

-- Пон Ное 02, 2009 9:55 pm --

ThUnDeR,мерси за поправката,който недоглежда е тъка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Търся ето тази програма -> 1428503q.png Горе в статусбара да ми показва времето навън :? Понеже не знам как се казва,затова сложих картинка.Снимката е вземана от форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Инсталирай си Weathericon от Cydia! Или си сложи този .deb файл

com.ashman.weathericon.deb

black.png

Редактирано от GPower
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сложих я,но ми показва само ? и кръгчето от Целзий,Пробвах с рестарт,респринг,но само така си седи :?

Редактирано от Grievous
Без цитати, моля!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Влез в setting на телефона и намери иконата и направи настройките , после respring .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако може някой,който има програмата да помогне :|

Редактирано от Shomev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това,че съм нов във форума,не значи,че съм глупав.И с интернет не става.Имам рутер в нас - и така не става.Трябва ми някой,който знае настройките или такъв,който ползва програмата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ето ги моите настройки.

0ce5257375dd4573.PNGe36f331b9cae1467.PNG286c94c1252ebd63.PNG

Като след като настроиш Override Location на Celsius го даваш на OFF.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами аз я ползвам и затова ти казвам. А и е абсолютно безсмислено да имаш тази програма без да имаш интернет постоянно и да ти се рефрешва през определено време. Да не говорим, че прави проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

- @ GPower, и аз инсталирах приложението от cydia, настройх всичко, но няма ефект. Дадох и респиринг

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пак не работи.Даже и иконката я няма.Направих настрйките както трябва,пуснах нета,дадох през минута да проверява и нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...