Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Въпрос относно WeatherIcon


ereptor

Въпрос

Желанието ми беше да си направя така, че на statusbar-а да ми показва времето (температура и иконка). Инсталирах си weathericon. В cydia преди инсталацията ми пишеше, че за да ми се сменяло времето трябвало да инсталирам и klear's или karta' weather. Та като инсталирам karta' weather на lockscreen-а ми излиза иконка с времето. Искам ми е да ми изписва времето само на statusbar-а. Някой може ли да помогне?

И още нещо: на weather.app ми изписва прогнозата за Cupertino, как да я направя а София?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

При мен проблема е същия. Станахме двама ботове. Нещо и пречи, но не съм открил все още какво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Пак не работи.Даже и иконката я няма.Направих настрйките както трябва,пуснах нета,дадох през минута да проверява и нищо.

Я разархивирай това в темата си black.png

и сподели.:drunk:

Рестарт/Респринг

Редактирано от GPower
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мерси за иконите, но пробвах да ги заместя още преди един месец и не се получи :drunk: Сега ще пробваме и с твоя...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Tова gpower дето го даде трябва да се сложи в bundels-com.apple.springboard

p.s. за незнаещи те !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не ползвам WinterBoard, но пак ще се връщам към него. Тогава ще видим. Довечера ще пробвам да си поиграя с плъгина ама не ми се вярва в него да е причината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да ревна и аз сега, че в темата не видях да пише за този проблем. Днес реших да разцъкам малко настройките на WeatherIcon (не че не съм) за да видя как изглежда на FizzWeather например. Зададох да покаже image/badge, добре, показа ги. Реших да изключа двете опции, които не ползвам и какво мислите... иконата се промени, но пустия badge след няколко респринг-а така и не се махна. Изтрих FizzWeather, WeatherIcon, с него замина и WeatherIcon Plugin-а на Ashman , изчистих всякакви файлове от рода .plist свързани с WeatherIcon и инсталирах наново FizzWeather. Голяма беля си навлякох, badge пак имаше без да имам инсталиран WI. Дайте сега да разнищим този случай. Имаше една папка, която кешираше подобни (мога да я намеря в една от темите за LockInfo), но последния път ресторвах заради това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нм, точно преди около чяс показвах на Signify баджовете за които говориш и разните други опции, но си ги върнах както си ги ползвам без никакъв проблем. Не съм слагал Fizz и предполагам, че е в нея проблема.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен също не работи изобщо, с 4.0 съм, всеки път като го сваля от cydia и ми вкарва телефона в сейф мод и трябва да го трия :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е оптимизирана за iOS4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

mi4openev да не е оптимизирано, но аз го имам качено и чакам с нетърпение за фикс, а телефона не ми е влизал в SaveMode.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мерси за отговора, а само да те попитам нещо, първия път като я качих и не ми вкара телефона в сейф мод и сменях настройките от сетингс и върху самата икона на времето изкара малко правоъгълниче, в което показваше температурата, след като я махнах прозорчето остана, но без да се сменят градусите и не знам как да го оправя. Мерси предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Просто я изключи и чакай ъпдейта. Enable=OFF.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Проблема е, че след като я махнах вече няма настройки в settings за времето, пробвах да я кача пак за да изключа настройките, но веднага вкарва телефона в сейф мод и не ми излизат настройки на програмите от cydia в settings.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има конфликт с някоя друга програма. Аз я имах инсталирана на 4.0 и не ме е вкарвала в Safe Mode.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз вече казах по-горе. Също съм с Мтел и не е от това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С мтел съм, да изтрия ли други програми от Cydia за кача пак weathericon за да изключа настройките или почакам направо за ъпдейт на програмата

п.с. мерси много за помощта на отзовалите се :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Триеш тази, която си инсталирал последно и е предизвикала конфликта с липсата на останалите в Settings. Само ще кажа, че не е от Weathericon. Аз я имах и в Settings всичко си беше тип-топ. Помисли си коя е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Защо ли си мисля, че не му е проблема в Weathericon щом и ти не си имал проблем. Явно е качил приложение което не е фикснато за IOS4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами след като качих weathericon, от cydia свалих само ibluenova, ifile i winterboard. Сега ще ги махна и 3те да пробвам дали ще се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всичко изтрих в общи линии, но без успех :tooth: ще карам така пък ако много почне да ме дразни ще ресторвам. Мерси за помощта и лека вечер пичове :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...