Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Въпрос относно WeatherIcon


ereptor

Въпрос

Желанието ми беше да си направя така, че на statusbar-а да ми показва времето (температура и иконка). Инсталирах си weathericon. В cydia преди инсталацията ми пишеше, че за да ми се сменяло времето трябвало да инсталирам и klear's или karta' weather. Та като инсталирам karta' weather на lockscreen-а ми излиза иконка с времето. Искам ми е да ми изписва времето само на statusbar-а. Някой може ли да помогне?

И още нещо: на weather.app ми изписва прогнозата за Cupertino, как да я направя а София?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Мерси.Влади ми пусна един деб :rolleyes: .Сега всичко е 6.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

WeatherIcon 2.4.4.0

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз имам проблем, сложих този последния ъпдейт WeatherIcon 2.4.4.0 и не ми показва точно..

374238_278773075497096_100000932179054_801604_989734637_n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Weathericon 2.5.0.1

Свали

Weathericon инсталирате последен.

Важно: За да работи коректно трябва да изключите Local Weather и да си дабавите ръчно града. В противен случай няма да имате икона на статус бара. Това важи за iOS 5.x.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Правя всичко както си описал и не ще. :( Нещо много малко бъркам, щото с предния джейл ми работеше. Ще мина май без тази програмка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Свали си го директно от Cydia, от репото на modmyi. Нищо друго недей да инсталираш, то само ще си свали каквото му е нужно, правиш рестарт и ще ти работи. Ако не ти се появи след това, влез в settings и го активира от настройките на Weather icon. Тествано е и работи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега го сложих за проба. Работи си с включен Local Weather. Температурите са еднакви навсякъде, в това число и на иконата на Weather.app.

post-63-0-62447500-1327416921_thumb.png

post-63-0-05003800-1327416922_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз също не мога да го подкарам да работи правилно, а какво ли не пробвах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На предния ми джейл работеше, как я накарах не знам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това, че ти показва различни градуси между local weather и града, който си въвел не е заради Weathericon и преди съм имал този проблем без дори да ползвам програмката. Това е някакъв лек бъг в iOS. Weathericon не показва температурата от local weather, а от първия въведен ръчно град в weather.app и виж там дали също ти показва разлика в температурите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И това също проверих - без резултат. Дори и когато премахна всички градове, градусите в статус бара, не се променят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Казах ви как работи. Изключвате Local Weather и си въвеждате ръчно града. Жоре, това при тебе не е само Local. Долу се вижда, че има още нещо зададено. Респринг накрая. При мен бачка, та се къса. Този един градус разлика съществува от палеозоя. :biggrin:

Ето Local и ръчно.

a9d75f491fb040ca.PNGda5096233f07d7cf.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Коле, само Локал е, но е било съвпадение на градусите. Сега проверих. За да се ъпдейтне наистина трябва да се зададе града ръчно.

Edit: Току що и при мен се засраха нещата!!!

imagegriw.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен е същата история. Като ще прави така, може и без него. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Долу ти показва две точици, тоест, че имаш два града - локал и ръчен. Махни единия (локалния разбира се) да стане както при мен и респринг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е Коле. Другия е София, но дори като го махна се ебава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всичко си проработи. Просто отметката която все я давам на ОН, "Use Wind Chill" сега ми е на ОФФ и си работи :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ето като добавих София с локал Стара Загора. Мазало ще е.

9c65abb9e0dbf62e.PNG23ffd0353c3b3b91.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Най-накрая стана, след няколко корекции в настройките на приложението.

4d5540e5-1ac9-68f5.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен по нито един от посочените начини не иска да показва правилно градусите.Винаги има разлика от 1- 2 градуса! Какво ли не съм опитал. От описаните начини до рестор. Не иска да работи и това е! С 4.3.3 съм.

Редактирано от Jorky_pld
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вескоооо, какъв е тоя ъпдейт бре. То ще те затрупа, ти няма да си разбрал :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ей, вярно бре, ще го коригирам. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може разликите да идват, защото яху ползва няколко метеостанции и данните им за всеки отделен град(до осем станции). Пример: метеостанцията на Черни връх и тази в Драгоман имат различни прогнози за София. Ако уедър ап и уедърайкън ползват данните от различни метеостанции - ясно е че ще има разлики. В сайта на яху уедър можете да видите всички метеостанции, даващи прогнози за даден град.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...