Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Въпрос относно WeatherIcon


ereptor

Въпрос

Желанието ми беше да си направя така, че на statusbar-а да ми показва времето (температура и иконка). Инсталирах си weathericon. В cydia преди инсталацията ми пишеше, че за да ми се сменяло времето трябвало да инсталирам и klear's или karta' weather. Та като инсталирам karta' weather на lockscreen-а ми излиза иконка с времето. Искам ми е да ми изписва времето само на statusbar-а. Някой може ли да помогне?

И още нещо: на weather.app ми изписва прогнозата за Cupertino, как да я направя а София?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Това обяснява донякъде нещата... Каквото и да правя, Weathericon винаги показва един градус по- малко, в много редки случаи- точно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз пък имам следния проблем, който ме побърква ужасно. Преди месец имах работа за 2 дена в област Ловеч и бях си добавил Lovech като втори град във Weather.app, сега обаче не мога да го махна! Изтривам го от самия апп, давам му Done и уж изчезва, но като затворя приложението и го отворя на ново Ловеч си седи де*а, добавих Бургас после го изтрих и повече не се появи, но Ловеч просто неще да се маха, все едно ме е подгонило проклятието на града, някви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен също е с разлика от 1 грдус. Но скоро го качих и ще вида как ще е, и ако прави проблеми ще го махам, с 5.0.1 съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен от 2 дена си седи на 1 градус и не мърда- инсталирах, махах, преинсталирах- нищо не помага...

То бъгаво, бъгаво, ама чак пък толкова...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Програмата е интересна и полезна, но за съжаление не работи както трябва поне при мен, от една седмица я ползвам и винаги има разлика във времето, прочетох цялата теми и пробвах всичко но нищо не помогна, днес имаше разлика от 5 градуса сутринта и вече ми писна и я изтрих.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен почти винаги е точна. На моменти изключение прави разликата от градус, но като цяло съм доволен.

702522cbab398955.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Че е интересна може да се каже, но наистина го има този въпрос до колко е полезна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дайте един линк да смъкна програмката,че през Cydia се бие с приятно кракнатото ми LockInfo заради dba-tech-a :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

WeatherIcon 6 6.0.1-2

What's new:

* Fixed refresh issues.

* Fixed incompatibility with Zephyr.

Поставянето на икона и температура на статус бара ще е възможно съвсем скоро. Очаква се ъпдейт на libstatusbar.

WeatherIcon 6 е без икона дори в Settings.app. Повече настройки в Notifications / Weather Widget.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...