Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Кожен калъф за 3GS?


king1078

Recommended Posts

Колеги, нещо не ми се ще за ползвам силиконови калъфчета за iphone, тъй като до известна степен променят дизайна на телефона. Та се спрях на идеята да си взема някакъв кожен калъф, така и така не се притеснявам толкова от изпускане, а просто колкото като го в слагам в дънките да не се надере. Можете ли да ми препоръчате някакъв модел, търся нещо просто, пускаш телефона вътре и после го вадиш, без разни капачета, щипки за кола и тем подобни. Принципно съм се спрял на този http://digitalen.org/item2532 на Sena, четох добри коментари, а и дизайна е доста добър, само един тип от youtube нещо ме накара да се чудя, като сподели, че страничните шевове не са покрити от вътрешната страна на калъфа и можели да надерат хрома? Има ли нещо вярно според вас и въобще някакви мнения за този калъф и SENA като марка, ще са ми от полза :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-добре не взимай калъф, от който ще вадиш телефона. Освен че ще се надере, шансът да го изпуснеш при ваденето е голям.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За ваденето може да се каже, че съм свикнал от няколко години, поемам риска, но явно и ти си съгласен, че има шанс да се надере. Пфу, не мога да се оправя с тия калъфи... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж аз какви предлагам - ЦЪК

Има ги във всякакви цветове и са доста елегантни. Кожата е супер. Ако искаш може да дойдеш да ги видиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този, за който се чудиш ти аз се отказах защото много е стегнат,въпреки кожената лента в началото ще се изважда трудно и рисковано. Аз си взех Ultra Thin пак на Sena и е с много мека и качествена кожа и е точно за джоб на панталон. Успех в избора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А при твоя лесно ли е ваденето? Защото и тях гледах, но в интернет те ми се сториха по-стегнатите и затова се насочих към другия модел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То нямаш вадене... Стои си само в холдера и е на тип "лепка" или магнит с капаче :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В началото няколко дни,след това калъфа доби формата на телефона и дори си личи точно как и от коя страна е дисплея и задния капак. Лично аз от този съм най-доволен, все пак въпрос на вкус, а и не ми надува джобовете прекалено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със Beyza iPhone 3G Roadline съм.Много съм доволен. Успях да изпусна тел. на земята, калъфа си го предпази на 100%.Във началото малко трудно се вадеше и прибираше но с времето проблема отпадна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако въпроса от къде съм го взел: http://www.globalco.bg/beyza-iphone-roa ... p-561.html. Цената му е като на тази в чуждите сайтове. На времето беше 160лв, сега е намален на 98лв. Има си и щипка, прекрасна изработка/според мен/.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Invisible Shield?

Аз съм с него и трябва да си призная,че забравих всякакви калъфи,чрез които много лесно можех да си изпусна тела на няколко пъти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нещо не ми се ще за ползвам силиконови калъфчета за iphone, тъй като до известна степен променят дизайна на телефона. Та се спрях на идеята да си взема някакъв кожен калъф, така и така не се притеснявам толкова от изпускане, а просто колкото като го в слагам в дънките да не се надере. Можете ли да ми препоръчате някакъв модел, търся нещо просто, пускаш телефона вътре и после го вадиш, без разни капачета, щипки за кола и тем подобни. Принципно съм се спрял на този http://digitalen.org/item2532 на Sena, четох добри коментари, а и дизайна е доста добър, само един тип от youtube нещо ме накара да се чудя, като сподели, че страничните шевове не са покрити от вътрешната страна на калъфа и можели да надерат хрома? Има ли нещо вярно според вас и въобще някакви мнения за този калъф и SENA като марка, ще са ми от полза :smile:

вземи си от антонии, неговите са супер, много по добро от това на снимките., няма да съжеляваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Аз също съм адски доволен от invisible shield, не уголемява телефона, прозрачен е и не си личи много че го има. Проблемът естествено е от това което каза колегата, разлепва се.. Аз съм с бял телефон и мрасотията по щита си личи доста.. това е недостатък, но е неизбежно.

Сега съм си поръчал скин от zagg с снимка която аз съм си добавил, когато го получа и инсталирам ще покажа снимки.

Колкодо до мнението на Аnthony за това, че тези калъфи от които се вадят телефоните се драскат, не съм съгласен. Никак даже.. те си имат мека част отвътре, което ги прави добри за употреба.

А това, че си предлага тук калъфите ми е много.. :lol: смешно.. браво.. супер си :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А това, че си предлага тук калъфите ми е много.. смешно.. браво.. супер си

Нещо не схващам иронията.. Какво ли ти е толкоз смешно? Дали ти е смешен и целия раздел за обяви, ама най–вече собствените ти теми там?

Или може би смешни са само другите, а ти не си, а май най–смешен ти е форума? Искаш ли да се посмееш до насита, ама малко отдалече? Само кажи, оранжевата ламя Спаска това чака....ed72f4d53d3f2f5ca7c23e989dec8af2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напълно подкрепям мнението на Аnthony , че тези калъфи от които се вадят телефоните се драскат. Имам VAJA и за 2 месеца от както съм с 3gs го надрасках отзад. При 2g нещата са по друг начин той не се драска толкова лесно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Аз като го купих моя iPhone 3G веднага му лепнах invisible shield ползвах го така около месец. Реших, че не ми е достатъчно защитен и си взех едно Belkin-Leather-Sleeve-with-Pull-Tab-for-iPhone-3GS-590x421.jpg

от http://get.bg/catalog/product_info.php? ... s_id=39771 адски доволен съм можеш да видиш кой те търси (ако не те кефи да му затвориш) без да го вадиш от калъфа, да погледнеш колко е часа и с това като коланче супер лесно се вади. Ако има нещо на линия съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...