Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3G и Alpine iDA-X300


walker007

Recommended Posts

Здравейте. Искам да ви попитам дали някой се е сблъсквал с Alpine и iPhone 3G, и какво трябва да се направи за да може да възпроизведе музика от iPhone. От Авител не могат да ми кажат нищо... Някаква идея :geek: :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

FM-трансмитер,някъде мярнах и обръщачи от 3.5 -usb.И аз съм с Alpine cda-9815,поръчах си FM-трансмитер от китайчетата ,като дойде ще пиша дали е съвместим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как седят нещата с музиката от iPhone към Alpine... Какъв кабел трябва :question:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не прочете ли какво съм ти написал.

Ей това ще ти свърши работа:

http://dice.bg/item2427

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човече не ми трябва трансмитер! Искам да разбера какво ми е нужно за да мога да свържа iPhone с Alpine, и да си слушам музиката която ми е качена на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трансмитера за какво е,да не мислиш,че ще слушаш радио с него.Да беше порочел описанието му в линка по горе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре айде помисли за какво ми е трансмитер като си имам прекрасен Alpine... ?!?!?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трансмитера в iphona,настройваш го на определена честота на Alpine fm същата честота и газ.

Изпробвай и през Bluetooth – изисква Alpine KCE-300BT .

Съвместимост с iPod: всички iPod продукти със свързващ конектор/трябва да ти е в комплекта/

Имаш и AUX-вход,едно кабелче 3.5мм към 3.5мм ,или там какъвто ти е входа.

Там където си ходил са се направили нещо на луди,много добре знаят какво ти трябва.Аз просто съм любител,не специалист като тях.Все пак се надявам да съм ти бил полезен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм ги харесвал тия от Авител. Според мен се обади на Toyaga и ги питай - аз преди на старата кола си бях взимал от тях Alpine CDA-9887R и ми бяха обяснили всичко кое как и защо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно този Alpine iDA-X300 пробвах вчера в един магазин и много ми допадна.Връзката с iPhone 2G стана от раз като от USB изхода зад самото CD свързваш кабел приличащ на оригиналния бял за зарядното (нищо чудно и с него да стане номера) и на телефона излиза съобщение което питаше нещо и даваш "OK' и CD-то синхронизира музиката от телефона и ти излиза като папките в ipod и на телефона нищо не бараш повече а си сменяш песните и увеличаваш и намаляш от алпина.Това е за 2G ...за 3G може би е същото но не гарантирам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много съм доволен от този Alpine ! ! ! Сега си го пускам на флашка, но определно ще се стремя към решението на проблема с iPhone !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Много съм доволен от този Alpine ! ! ! Сега си го пускам на флашка, но определно ще се стремя към решението на проблема с iPhone !

Колега аз съм Alpine idx-100 отзад имаш един извод за стандартен USB и един изход който по спомени се водеше Fast connect или нещо такова, но за да може да гледаш на екрана и обложките на албумите става само през USB изхода - трябва ти само един преходник http://www.aval-bg.com/ - ето това са твойте хора, аз от toyaga не останах доволен ходих им на крака и какво ли не, с тези само по тела се чухме обясних им и на другия ден кабела беше при мен. Успех :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...