Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Пусни си един Гугъл – Преносимост на мобилен номер (или както там се водеше). Процедурата е сложна и времеемка, а за нервите и парите които ще потрошиш можем само да се досещаме. Аз се зачитах по въпроса преди месец и нещо.

Най общо казано, като отидеш при сегашния ти оператор за да си прекратиш договора започват да ти измислят всякакви неустойки и такси. Попълваш молба и чакаш 1 месец. Ако не си следиш може просто да ти приберат номера. Накрая с някакъв протокол отиваш при новия си оператор (ако въобще успееш да го вземеш) и пак чакаш ??? време (не помня колко). Ако искаш да се прехвърляш по коледа, мисля че вече си закъснял.

Помня, даже разказа на 1 младеж, който на гише на Мтел в рамките на 1 час е трябвало да плати 3-4 пъти суми по 10-15 лв. (всеки път) накрая даже не можели да му обяснят за какво плаща, но му казвали, ами има една такса още :rolleyes: и ви даваме протокола :).

Та положението е и комично и трагично, зависи с колко нерви си се заредил. Информирай се и успех!!!

Пък после сподели опит, може да са се променили нещата последните 2 месеца :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак кривнахте от темата. Снасяйте информация която засяга пряко заглавието и. :spank:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Един приятел е чел в Mobileworld, че Mtel започват продажбата на Iphone от Януари.Някой има ли някаква информация?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъде след Нова година. Няма точен срок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Аз видях, че и Jeff предлагат iPhone 3G/3GS и се зачудих към кой оператор са, защото имаха цени с карта и без, да не са към M-tel?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Vodafone - Англия вече ги пуснаха, така че може и нас да ни огрее скоро ... надявам се!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди няколко дена попитах в една каса на М-тел. По погледа на момчето :surprised: ми се стори, че сега разбира за съществуването на телефон с такова име!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ти се е сторило. Най-вероятно сега разбира. На мен ми прелагаха LG iPhone в един от офисите. Те си мислят, че щом дисплея работи на допир значи е iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако един ден М-тел и Apple си сътрудничат,не ми се мисли какви ще са цените на апаратите,независимо от абонаментния план.Аз лично чух,от човек от м-тел,че ще започнат да предлагат iphone с появта на следващия модел,дано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хехе.... вие ги изкарахте съвсем прости тези хора!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Немога да разбера защо никой не говори за виваком. аз ми минава една църна мисъл да оставя и мтл и глобул и да мина на виваком. даите мнение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен М-тел има най-голям пазарен дял,най-много абонати.Виваком са много коректни,цените им са сравнително най-ниски,но абонатите им,все още, са малко.Аз правя избора на кой оператор да съм клиент според обкръжението си(приятелите,семейството,бизнес обкръжение).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пихме кафе с един от мениджърите на мобилтел вчера , разговора за IPHONE и мобилтел беше съвсем кратък - цена със абонамент 1100, без абонамент 1500, локнат , били се занимавалаи с необходимия софтуер .

Понеже аз съм на М-тел от години , и вече втори IPhone ползвам , мога да ви кажа едно - няма да е съвсем скоро :lol:

До като осъзнаят кво правят и за кво иде реч !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз незнам защо подозирам нещо. Може да е само измислица, но вижте каква ми е логиката на мен:

Следващия телефон може да бъде субсидиран от М-Тел в нашата държавица и те да са хората, които го продават. Нали М-Тел са към Водафон, а те от скоро предлагат 3GS в Англия и се радват на добри продажби. Нищо чудно да водят преговори и да го видим чрез М-Тел. Пък и нали все се говори за смяна от АТ&Т към Verizon за САЩ, защото им изтича договора. Изтича им договора и за Европа, с европейските оператори.

А както и човека от първия пост на тази страница беше написал, няма да е скоро, та наистина може да го видим от М-Тел. Въпреки, че "пих кафе" не ми звучи много сериозно, но знае ли човек. Хаха

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро, човек от Мтел- мой приятел, ми спомена че се бави пускането защото се преговаря с Епъл за български аппстор, както и се работило върху приложения за него, производство на Мтел. Незнам дали е истина, но ще е страхотно да имаме вече апликейшън стор и в България. Дано да е истина.

Редактирано от LUBECA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето това, ако се окаже истина, ще бъде супер. Най-после и ние да доживеем за български AppStore...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ Raptole - M-tel не са към Vodafone. Това, че имат някакво партньорство не означава, че са тяхно притежание. А относно темата - и аз много искам M-tel да започнат продажбата на iPhone в България. Също така се надявам и на БГ AppStore.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще е супер ако и ние можем да се радваме вече на App Store + iTunes Store ... това вече ще е наистина много велико ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Доста интересно, ако и предложат вариант за закупуване както и AT&T, ако ни свършва тази година договора да си го вземем за по евтино или нещо подобно ще е добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...