Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Аз съм на тях но издишат нещо, нямат нет, нямат ТВ…..а с това име се конкурират с имената на артикули в икея…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой следи ли в момента за покупка на 13 pro / pro max от оператор ? В теленор и виваком няма наличности изобщо на тези два модела и се чудя докога ще е така .. никой не дава отговор на въпроса , а ми дават и на двете места що годе приемлива оферта за телефончето принципно , язък че е изчерпан хаха

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Този месец Yetel ще продава в офисите си или онлайн  всички айфони от 12 и 13 серия със сто лева отстъпка за настоящи и бъдещи клиенти. Информацията може да е полезна за някой от форума. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

къде е темата за 14ката?

От А1:

 

9BFCB385-C939-46F0-9B4D-8AD4DF945BB8.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На предварителна ли го взе? Може ли номер на поръчката (ако искаш на лично), че и аз поръчах от тях през приятел обаче направи поръчката в неделя и се чудя дали ще се класирам с 1вата вълна доставки..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@DreamcatcheR 324563 в първите минути на преордера като им отлепи сайта. А само да питам други които са правили предварителна на А1 в първите минути имаше ли опция за застраховка? Аз се кълна че нямаше, и след това им се молех да ми добавят ама неможело.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето още малко ;)  Да попитам и ако някой на Yettel е получил предварителната си, какъв е бил номера, за да кажа на един познат който се чуди колкото ще чака горкия :D

На първата е always on дисплея, свикнал съм на английски, но някакси се чустваш специален като е на български след толкова години хаха

10B4D4CA-99B2-46A1-961A-BB7C1E9A61F5.jpeg

699F65C8-0B2D-45E8-A686-326517E38E9D.jpeg

DDF7333F-A18E-4CF3-8101-86FEB7DDEA36.jpeg

Редактирано от apomarinov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Аз този път реших да не избързвам с предварителни поръчки и пуснах днес към Виваком. Пуснали са товарителница, така че би трябвало в Понеделник и аз да се похваля. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакам 324640 от А1. Нямаше опция за застраховка.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На Yettel поръчка направена в петък 09.09 в 20:20, защото сайта им падна малко след старта в момента е в куриер. Най- вероятно понеделник ще е при мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми изтича договора към йетел от 20г съм на тях, но търся нещо с ТВ и нет и май ще мина на Вива, и ще зма и тел, ама нови планове баси и идиотите 30лв за 10 мегабита WTF… не че гледам видео често сигурно ще ми стигне ама кви са тия цени баси….

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оставам много приятно изненадан от Vivacom. За първи път си купувам телефон от оператор, просто защото съм чел и чувал достатъчно истории как си кътат първите бройки за продажба с нови договори. В моя случай нямаше нищо такова. Пуснах си поръчката вчера преди обяд и днес си взех устройството от Еконт. Дори не ми звъннаха да потвърдят поръчката, което малко ме изненада.

 

IMG_8048 copy.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто интереса е силно намалял! Истерията приключи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За реално iPhone 13s няма кой да се "избива"! Нищо впечатляващо, освен елегантния начин да превърнат дефекта в ефект тоя прословут "остров" . Ако някой ми даде основателна причина (освен Apple, разбира се ) да се набутам да речем, 2 бона*, за да сменя гаранционен 13 PM с 14 PM ще го черпя една каса бира! Докато продължават да бълват всяка година по 3- 4 модела "претоплени маджи", така ще е...

 

* В тия okolo 2000лв смятам "загубата" от продажбата на 13 PM и добавянето на разликата за закупуване на нов 14 PM.

Редактирано от Veselin Panov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, gogi6 написа:

Просто интереса е силно намалял! Истерията приключи.

По-скоро ми се струва, че тази година има адекватно зареждане на бройки. Последно купувах 12-ка (базов) преди 2 години и трябваше да чакам почти 2 месеца докато намеря бял 256GB. А интерес към айфоните винаги ще има.

 А относно ежегодна смяна на устройството - единствената “разумна” причина е да не си знаеш парите и да не ти дреме. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, profusion написа:

Мен ми изтича договора към йетел от 20г съм на тях, но търся нещо с ТВ и нет и май ще мина на Вива, и ще зма и тел, ама нови планове баси и идиотите 30лв за 10 мегабита WTF… не че гледам видео често сигурно ще ми стигне ама кви са тия цени баси….

Има слухове, че до Коледа Yettel ще имат IP телевизия. С един 5G рутер за домашен нет изглежда супер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия слухове ги има от 3г….. освен това 100 нет излиза 22лв не е конкурентно, и не е ясно с това 5г какъв ще е пинга. Тъй като ползвам Geforce NOW с такув нет не е ясно дали ще става такъв стррийминг. Като цяло не е оферта. (И ъплоуд 20 пффф) 

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Телевизия става. С техен 5Г рутер съм в къщата ни на морето. Без проблем при план от 50 мегабита при 4G покритие, се гледат 4к стриймове на HBO Max, Apple TV и Netflix. ПРобвах да стриймвам от таблета на телевизора каналите на MAX SPORT и също нямаше прекъсвания. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да но дали ще става за калуд гейминг не е ясно за това говорех….

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При 5G и добър обхват, латентноста е супер ниска и няма да има проблем. Винаги може да порбваш през телефона си как ще е първо. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим за момента не са опция без ТВ…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да питам пак, някой от а1 да си е получил 14 про макс тия дни? И номер на поръчка ако може.. че петък пътувам за седмица извън страната и ми се искаше да дойде дотогава ама май няма да го бъде... Номерът на моята е 325280.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

324640 - понеделник


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остават ми 30 дена до края на договора в Йотелите, някой знае ли кога мога да пренеса номер и дали ще има минималните 3 такси неустойка? Те па и те във виваком нямат 14 про 128?!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...