Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Язък, минах на виваком а нямат лилав, и сега ми тече 30 дни в които мога да зема апарат а няма бройки :( много каръшко…

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знае ли се кога телекомите очакват доставки на про, като гледам за 128 лилав ще си почакам бая?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всяка седмица има доставки но още изпълняват предварителните поръчки. Миналата седмица ми доставиха 14 Pro Max от Yettel, поръчан на 5 мин. след отварянето на предварителните поръчки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Имам един, малко може би тъп въпрос - ако поръчам днес iPhone (или какъвто и да е друг продукт), който обаче физически пристигне при мен след 2 месеца (или друг период), от кога започва легално да тече гаранцията на устройството?

Редактирано от robot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едногодишната от Apple - от датата на активация, двугодишната по закон в Бг, от датата на фактурата.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От датата на доставката. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май в момента никъде няма налични iPhone 14pro 128 gb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента имат сериозен проблем с производството на Pro моделите заради новите случай в Китай и проблемите от последните дни във Foxconn. В момента в Европа срока на доставка е около 4-5 седмици.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеца по-късно...

Някой наясно ли е каква е тая нова малоумна политика на Yettel, да искат 50% предплата при взимане на телефон на лизинг ?! Днес ми поискаха 1450лв за 15 Pro Max 256 ,като първоначална вноска.... Такова нещо досега не е било, абонат съм им от самото начало когато имаха 200 абоната, баси. Категорично им отказах. По изгодно ми е да го купя през банка отколкото през техния "нов малоумен " лизинг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди имаше възможност да внесеш първоначална вноска 25/50% мисля, но не беше задължително. Последно юни взех моя, а миналия месец взех слушалки, нещо съвсем ново ще да е.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От iPhone 6 насам всички телефони съм ги взимал при преподписване и досега такова нещо не е имало. Направо ме втрещиха, като на всичко отгоре съм и на най високата такса и на нея щях да си остана. Но щом не ми искат парите, проблема е техен. Вече го поръчах от Техномаркет и го чакам да дойде. А сега като ми изтече договора и картата на ваучер ще направя , вместо да им давам по 70лв на месец, ще ползвам служебната ми за нет който е неограничен.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е само при тях. И а1 са същите. Те пък искат 2219.99лв за 15 про.

 

😁

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А1 и преди искаха, зависи от кредитния лимит, ние примерно имаме 1500 лв и само толкова дават да се разсрочат от цената, всичко останало трябва да се плати. Странно ми е за йетел, жалко, все от тях съм взимала…


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам се формира с по-големи месечни такси на услугите, поне така ми бяха казали в йетел преди, ние към А1 имаме само нет и тв, 40 лв месечно, затова е малък лимита. Всичко са само предположения обаче, можеш да говориш с някой по-читав оператор, хем да ти каже колко ти е, хем и можеш ли да го увеличиш.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях абонат на Yettel близо 5 години. Преди това си бях взимал други телефони на изплащане, като винаги са ми искали предплата, първия път Mate 10 Pro 900лв ми искаха да предплатя!!! Втория път 400лв само за Mate 40Pro.

 

От началото на 2023-та съм при А1 и когато анонсираха 15-ката попитах А1 дали вече мога да се възползвам от лизинг и ми казаха системата не разрешавала, трябвало да съм минимум 18 месеца техен абонат. Теглих им една и си взех от Зора на 0%...

Така че много има да догонват западните оператори в това отношение.  Засега поне таксата в А1 е прилична 25 кинта за неограничена скорост 4G и неограничени минути.

Редактирано от Viiipeer
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никога не са ми искали предплата в йетел, от iPhone 6 насам всичките ни телефони са от там на лизинг, с изключение на минито, което беше от А1. Ще поразпитам нещо ново ли е или е според клиента.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно има някаква грешка или недоразумение. И в момента от сайта им може да си вземеш айфон на лизинг без предплащане, или да избереш с предплащане.

image.thumb.png.1c308c4ff043878663611d5f149ca248.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тръгни да преподписваш през сайта им и накрая ще ти калкулират сумата колко искат първоначално.
Днес на колегата същия номер - излиза 0лв и накрая му изписа 625лв за 15Pro Max , което е 25%


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така направих, всичко е нормално, излезе си точно - сега плащам 0

image.thumb.png.32ddf177d664b2e348bd8670f237ba8d.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам. И никой не може да ми обясни от Йетел. При мен ми дава ,че мога да преподпиша само на 69.99 ( сега съм на 59.99 ) и ми иска 50% предплащане за телефона.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам опция с 25% и 50% предплащане за телефона на йетел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-лесно се обади на телефона в сайта, там избираш кое как и ти казват одобрен ли си веднага 0800 900 55, още има време да пробваш, мисля до 18 часа работеха. По принцип можеш да преподпишеш дори на същия план, но има такса 10 лв еднократно, а като звъннеш може да ти дадат и оферта за лоялен клиент, която я няма в сайта.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, londongunner написа:

Тръгни да преподписваш през сайта им и накрая ще ти калкулират сумата колко искат първоначално.
Днес на колегата същия номер - излиза 0лв и накрая му изписа 625лв за 15Pro Max , което е 25%


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Именно, тези калкулатори са ала-бала, те си начисляват първоначално предплащане и ако искаш...:Д Така че подкрепям!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дойде днес телефона от Техномаркет . Всичко точно , само един проблем , типично по епълски .... Не работи с всички SSD-та. Купих си онзи ден nvme 4gen 2TB SSD, купих и съвместима кутия с охлаждане с USB type C 3.1 , обачеее не го разпознава. Форматирах го в какви ли не формати ,нищо. Закачам го за мака ,прехвърлям файл ,скоростта е убийствена.
Сега трябва да търся по спецификации из нета кой какво ssd е успял да закачи за айфона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...