Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

VoiceControl на български?


drank

Въпрос

Някой знае ли дали има някаква възможност за инсталиране/активиране на VoiceControl-а на български език? В момента има на руски, но не ме кефи много да произнасям имената в Contacts на руски, искам си на български :-). Предварително благодаря за отзивите.

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Въпросът ти май е реторичен...Не е ли логично? Къде е БГ интерфейсът? И какво следва от това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е реторичен, а очаква конкретен отговор, ако някой го има. Не съм знаел, че има зависимост между БГ интерфейса и БГ VoiceControl-а, но сега ти благодаря, че ме осветли по този толкова витиеват начин.

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Обичам да комуникирам с достатъчно интелигентни хора, които са наясно с думички като "витиеват"... :)

Обаче– мисля по отношение логиката, нещо не се разбираме... :biggrin:

Според теб защо има VoiceControl на руски, в момента, в който Русия отдавна е в листата на Apple, и има и руски интерфейс, и всичко, а в същия момент няма нищо на БГ,с изкл. на една със зор поставена клавиатура, а България присъства в Епълската карта на света от, да го кажем, дни?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Така де, аз разбрах, че няма възможност за официално активиране в момента, но именно затова в първия ми въпрос бях попитал дали има възможност за инсталиране (което, например, би могло да бъде добавяне на някакви езикови файлове) на тази функция. Може би е въпрос на превод и записване, не знам, затова питам :)

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...