Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

JaibreakMe 3.0


mupo

Recommended Posts

Не знам , но аз няма да го пипна тоя джейлбрейк повече .Една 3гс-ка направо заби и след рестарт умря на ябълката, на друга 3гс-ка го направих и после искаха да им сложа айпадския бейзбанд и познай какво стана , качи се бейзбанда , но сидията умря. И с нищо неможах да я оправя и накрая се стигна до рестор , защото телефона умря на ябълката.С една 4-ка същия номер ми направи и трябваше да го ресторвам. Добре , че им направих бекъпчета за всеки случай. За това на всички имащи различни от айпад 2 устройства препоръчвам да си ги джейлбрейкват с редсноу , че няма грижи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, понеже никъде не е упоменато дали бейзбанда играе някаква роля при jailbreakme.com ме интересува следното:

Сега съм с iPhone 4, 4.2.1, ББ 03.10.01, джейлнат и мисля да кача на 4.3.3. Та - ако кача ще се качи ли и бейзбанда и има ли в крайна сметка значение за по-нататъшния джейлбрейк с jailbreakme.com?

Ънлок засега не ме интересува - ментел 4ever :)

Редактирано от stf007
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уфф, омръзна ми едно и също всеки ден! Само къстъм фирмуеър не ъпдейтва бейзбанда.

Вземете да почетете малко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом го интересува само джейла, няма значка :)

@liomojo, обикновено проблема е в задклавиатурното устройство, не в клавиатурата ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Grievous

Не че не чета, ама не мога да запомня всичките подробности и тва е. Чета, обяснявам, пак чета, питам, ама все нещо ми убягва :)

Иначе мерси за отговора, но да разбирам ли, че джейла не го бърка версията на ББ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@liomojo, обикновено проблема е в задклавиатурното устройство, не в клавиатурата ;)

По принцип е така , но в случая не е и пак предупреждавам всички да имат едно наум с този джейлбрейк. Да много е лесен и бърз но не е най-безопасния. Направил съм на доста народ ,над 50 телефона, с редсноу или кастъм и такива проблеми не съм имал никога не ми се е налагало рестор без да съм го предвидил.

Ако ще ви трябва редсноу за нещо допълнително , не ползвайте този джелбрейк и винаги преди това си запазвайте всичко важно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След джайлбреак по описания начин все пак ми дава грешка като инсталирам приложения от сайта както преди да джайлбреаквам...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То да не е само джейлбрейк?!?

Има appsync.

Потърси как се инсталира.

Попълни си профила!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да попитам,имам Ipad2 3G 16GB firmware 4.3 baseband 04.10.01, мога ли да го update-тна до 4.3.3, ако имам запазени SHSH и изтегля от тук оригиналния 4.3.3 за IPad2 GSM или ще влезе в loop заради baseband-a.

Благодаря предварително

Редактирано от polki
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще влезе в loop ако Apple вече не подписва 4.3.3, но ако ги подписват все още всичко ще е ОК.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От всичко прочетено и от получените отговори ми става ясно, че ако по някаква причина Ipad2 забие и остане в процес на постоянно зареждане и рестарт дори и без jailbreak, няма оправяне, защото още няма bootrom. Така ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не! Прочети мнението ми тук и обърни внимание на iPad 2 GSM/CDMA винаги ще може да се ресторне!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Взех си ipad 2 3G 64GB и искам да го джейл-на. Така както чета не би трябвало да има някакъв провлем, но искам да попитам дали няма да се загуби гаранцията и дали има нещо по специфично от това да се направи джейла така както си го направих на iphone 3G-то т.е влизам в jailbreakme.com и давам jailbreak.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ martin21 Същото е както на iPhona.Ако го покажеш с джейл в сервиза ще ти отпадне гаранцията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Колеги за бързите и навременни отговори, да нормално в сервиз с джейл няма да го нося :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

http://www.iclarifie....php?enid=17221

ВНИМАНИЕ: JailbreakMe.com вече не е безопасен за ползване!

iPhone Dev-Team съобщи, че ConceitedApps е продала подмолно JailbreakMe.com на неизвестно лице и вече не е безопасен за ползване.

Тъжно е, че @ConceitedApps продаде http://jailbreakme.com за пари. За щастие ние имаме http://jailbreaks.me и НИКОГА няма да го продадем, казва @MuscleNerd.

Новият собственик на jailbreakme.com е напълно неизвестен, ненадежден и опасен.. перфектното място за malware и вируси.

Цялото съдържание на сайтът jailbreakme.com ще бъде прехвърлено на jailbreaks.me. (Никога повече не ползвайте Jailbreakme.com!)

"Това е най-лошата продажба на @ConceitedApps. Те дори не ни дадоха възможност да насочим джейлбрейкърите към новият сайт."

ConceitedApps отговориха "Te са късметлии, че дори ги оставих с години да го ползват след като ме "изхвърлиха". Нищо не им дължа."

Ние ще ви осведомим, когато iPhone Dev-Team и Comex as the iPhone Dev-Team and Comex успеят да направят jailbreaks.me функциониращ.

Превод: SpiceBoy

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

comex

@ConceitedApps Can you please remove "Thank You, Steve Jobs" from jailbreakme.com? It is preventing people from jailbreaking. Thanks.

pwnage-head_normal.jpg

MuscleNerd

@comex @ConceitedApps It looks like that domain has been sold :( But we own jailbreaks.me and won't resell it -- ever

В туитър...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста четох по тази тема, но искам пак да попитам ще си взимам Ipad 2 wi-fi only мога ли сам да си го джайбрена с тази програмка и дали е нужно нещо друго да се прави освен споменатото в първият пост. Нужно ли е да го вкл към комп или да свалям някви програми с който да мога да довърша инсталацията или всичко става само с инсралацията на Cydia

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да го джейлнеш по начина описан в темата iPad-a трябва да е с версия 4.3.3. Всичко останало е както е описано в първия пост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...