Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Подобрения по форума/сайта


Aveliky

Recommended Posts

Платформата е изцяло променена. Може би трябва да си преподредиш активността. Аз ползвам само Форуми/Непрочетено съдържание.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми и аз ползвам само това, но и при мен излизат всяко мнение отделно в непрочетени. Може би си е от тапата и не възприема нещо промените във форума. Опс, сега видях, че и от компа е така. За кои активности говориш да се преподредят, че ме дразни?

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен излиза всвко мнение отделно.

 

Screenshot 2020-11-28 at 9.39.02.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен продължава като поствам мнение и натисна бутона да върти и да чакам 20 30 сек...а това е на различен нет на разл у_ва, едва ли е от мен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление не намирам решение за непрочетени да не показва отделно всички мнения. Може би в следващи ъпдейти....

 

@profusion при мен си поства на мига?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изпий кило вино и ще забърза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Aveliky написа:

За съжаление не намирам решение за непрочетени да не показва отделно всички мнения. Може би в следващи ъпдейти....

 

@profusion при мен си поства на мига?

 

1345590527_ScreenShot2020-11-28at16_04_29.thumb.jpg.302413a8b3d3207aa2fe67a621280831.jpg

Правите промени, прилагате и си го запаметявате като кастъм поток.

Каква ракия ще черпите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно ти не ме разбираш, аз казвам, че не мога да намеря глобално решение а иначе по горе писах: "Може би трябва да си преподредиш активността".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, gogi6 написа:


Бави през Tapatalk

Нямам тапа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за ъпдейта, но единствено на мобилната версия мога да чета темите и да публикувам отговори. На таблет и десктоп като отворя тема ми показва само заглавието и автора.  - току що установих, че това е било от ад блокъра ми. Странно, че ползвам един и същ, но на телефона не работи.

В допълнение, тъй като не ползвам Tapatalk, доста е досадно всеки път да цъкам, че искам да продължа в браузъра. 

А рекламите, които превземат целия екран при отваряне на тема са много близо до границата, която ще ме накара да спра да посещавам форума.  Мина ми през ума и да направя дарение, но без нищо лично към никого, форума не е така полезен както беше преди години. Не считам личния разход за оправдан. 

Редактирано от kal1ch
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко е полезен даден форум зависи от потребителите. И аз не считам че личния разход от около 1000лв.(така се очертава до момента от даренията) на година за оправдан, но ги давам за да съществува този не полезн форум...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Aveliky написа:

Колко е полезен даден форум зависи от потребителите. И аз не считам че личния разход от около 1000лв.(така се очертава до момента от даренията) на година за оправдан, но ги давам за да съществува този не полезн форум...

Принципно съм съгласен с теб, но...

Имаш сервиз, поддържаш му сайт и форум. Разходът е по-скоро фирмен отколкото личен. Освен това, има много по-евтини хостинги, тъй като виждам, че по-голямата част от разходите отиват за това. 

А и също ми беше интересно, рекламите водят ли до някакъв сериозен приход, който да олекотява разходите по поддръжка, или по-скоро ролята им е да генерират дарения?

Редактирано от kal1ch
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сервиза няма нищо общо със форума, както ти така и другите виждат, че не го налагам на потребителите. Ако беше обвързан със сервиза дали нямаше да бълват масови мейли и ненужни теми с промоции водещи към него? Ти кога получи такъв мейл от форума или кога видя подобна тема? А и в тази пандемия последно време не се самоиздържа дори. Рекламите от гугъл докарват около 80-100 евро на година, което е смешен доход, но поне малко помага. Ако се покрива с дарения, рекламите от гугъл нямаше да ги има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За теб сервиза може да няма нищо общо с форума, но за мен са безрезервно свързани. Форума е много добър начин да си рекламираш сервиза, и въпреки че не ни заливаш с рекламни мейли, съм сигурен, че поддръжката на тази платформа (и общността като цяло) е добър метод за привличане на клиенти - аз лично бих ползвал сервиза при всяка възможност, ако живеех в София, и основната причина за това е, че с годините съм останал с добри впечатления от форума. 

Благодаря ти за изчерпателния отговор, и моля те не ме разбирай погрешно - в никакъв случай не искам да твърдя, че форума е станал безполезен. Факта, че продължавам да го посещавам говори за себе си. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Форума наистина е много добър начин да си рекламирам сервиза, но въпреки проблемите с пандемията аз не го правя. Единствената връзка с форума е, че потребителите ползват отстъпка ако са от форума, но за мое огромно съжаление те се броят на пръсти.

Сега виждам, че не ти отговорих за хоста, евтиния хост не търпи повече от 10-15 посещения едновременно, да не говорим за пространството. Хоста се оскъпява според посещенията, ето ти линк към платформата, за да прегледаш как върви ценово: https://invisioncommunity.com/buy

Разбира се никой не смята поддръжка на VPS и платформа, но това е друга бира...

Даваме по 2/3000лв. на година(през година) за iPhone, но ни е скъпо да отделим 10/20лв.(на година) за подкрепа и да си имаме форум...

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Не 20 - 50 бих дал за нещо което ми носи полза. До сега съм платил стотици на форуми и персонално на потребители създали добавки които ми вършат работа. За съжаление тонът в този форум е оскърбителен и нападателен най вече от две “диванета” тук, които са решили че имат три топки. Поради тази причина спрях да пиша, не бях влизал и много време. Няма нужда да давам линкове към теми. Всеки сам може да види.
Ако обърнете внимание на тези неща, може би ще започнат да пишат повече от десетте - петнадесет човека. От там и желанието на хората да помогнат финансово. Не е случайна приказката за американския, руския и българския форум....
Бъдете здрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако броиш мен в "диванетата", спокойно можеш да кажеш на адаша да ме ритне, щом това ще ти промени отношението. Дал съм доста тук и присъствието ми като обикновен потребител ще е достатъчно, щом е пречка за развитие.

P.S. В хамериканските форуми не "хранят", щото модовете трият и не го виждаш, т.е. няма свобода на словото. Обаче трият и глупостите на потребителите без предупреждение паралелно. Демек, къде има демокрация? Само отбелязвам, не искам да предизвиквам дискусия по темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато има оплакване е хубавво то да се конкретизира. Винаги ще има недоволни, особено ако някой е наказан поради неспазване на правилата.

Предлагам при подобна ситуация да се обръщате към мен и да решаваме проблема перманентно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе кафе и кола отива 10 лева. Смешно е даже 12 лв на година. Иначе сигурно за пакети телевизия и Интернет плюс мобилен давате по стотак. Колко полза/изгода да има от един форум. Да ти прекопае двора или да изчисти хола?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен ли има нещо не както трябва защото като натиска непрочетени и виждам темите по няколко пъти?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При всички е така, сортира ги по непрочетени постове а не по теми.

на 28.11.2020 г. at 16:05, Alxx® написа:

1345590527_ScreenShot2020-11-28at16_04_29.thumb.jpg.302413a8b3d3207aa2fe67a621280831.jpg

Правите промени, прилагате и си го запаметявате като кастъм поток.

Каква ракия ще черпите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...