Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да запазим SHSH и създадем псевдо-кастъм, използвайки iFaith?


Grievous

Recommended Posts

untitled1vcp5zaqxdo.png

kawabiker , ти си с връзки явно. При мен от "15" места я свалях + снимка от най-горния пост това е резултата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,днес се реших най-накрая да запазя SHSH с iFaith v 1.4.1 но вече половин час седи на Load iFaith и почвам да се притеснявам лекинко. Въпросът ми е това нормално ли е и ако не какво следва? Със iPhone 4 съм ФЗ към Мтел, фирмуера е 5.0.1

Оправих се след като му извадих кабела и натиснах двата бутона тръгна и пак процедурата на ново с iFaith и се получи>

Редактирано от pampy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте, ъпдейтнах си 4-ката на 5.0.1. Обаче ми прави доста проблеми и искам да си мина отново на 4.3.3, но проблема е че имам запазен SHSH само локално, а не в Cydia. Възможно ли Downgrade по някакъв начин ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай още веднъж с подобен въпрос, издаващ, че не си прочел и 5 поста от темата, в която питаш! :bad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеца по-късно...

С цел да бъда и аз набеден ще питам :)

Опитвам си да си взема еСеСХаш файловете от 3гс и софтуер 3.1. С тини-то разбрах, че не става, но с айфайт би трябвало да стане. Но не и при

мен. Следнато съобщение получавам

ifaith.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пише че за рестор с 3.1 не ти трябват схсх а, само кастъм поради ъплоуднатия 24kpwn експлойт(който вече не се ползва в новите ОС).

Опитвам си да си взема еСеСХаш файловете от 3гс и софтуер 3.1.

Въпросът ми е следният - сигурен ли си, че си с 3гс? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да с 3гс съм, но със старият бутром. Във форума никаква информация не намирах, относно рестоор със стар бутром.

Разрових се в гуглето и намерих инфо, че за рестор не се нуждая от еСеСХаш файлове при untrethe restore.

Т.е. свалям си официалният 5.1.1, правя го къстам със сноубрииз като отмятам унлок т.к. нямам карта на оператора и всичко трябва да е наред освен, че пуш нотификейшъна няма да работи.

Също така ще си запазя бейзбанда който е 5.11.07

Правилно ли съм разбрал ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще го запазиш! Но само ако имаш сигнатури може да ресторнеш с 5.1.1! Може да провериш с TinyUmbrella наличните сигнатури.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С TinyUmbrella няма за 5.1.1.

Има за 4.1 и 6.0.1

Ама последният ще му е тежък ми се струва.

Значи, ако го ресторна с 5.1.1 без вградени ssh файлове ще му упдейтне BB и всичко приключва до тук?

Въпреки, че е старият бутром, трябва да имам тези ssh файлове?

Редактирано от za6o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без сигнатури, може да ресторнеш само с 4.1 и 6.0.1. Щом ти е ФЗ само къстъм фирмуер ползваш! Насочи се към Sn0wbreeze(Win) или PwnageTool(Mac OS).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С две думи, няма никаква далавера, че съм със старият боотром, даже има недостатък, че не мога да си сваля сигнатурите с ifaith.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

iFaith v1.5.8 (For iOS 3.x.x to 6.1.3)

What's new:

* Fixed issues when dumping blobs on an iPhone3,2 (thanks to @airship17 for helping me debug!)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...