Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Може ли един файл от 3гс моля?


liomojo

Въпрос

Момчета трябва ми за един експеримент този фаил от 3гс com.apple.SystemPowerProfileDefaults.plist в директория

/var/root/Library/Preferences/SystemConfiguration/com.apple.PowerManagement.plist .

Мерси предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

12 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

тогава пробвай в system/library/systemconfiguration/powermananagement.bundle/ и там е фаила com.apple.SystemPowerProfileDefaults.plist

-- Чет Окт 22, 2009 9:41 pm --

Няма ли някой да се престраши, искам да пробвам един номер за овърклок на 3G?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ето ти брат пробвай.

Свали

Това е " com.apple.SystemPowerProfileDefaults.plist " от 3GS 16 GB.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами да докладвам.

И този опит беше неуспешен, това което забелязах е че все пак процедурата води до проблем с бързо изхабяване на батерията. Смяната на този фаил с друг, дори и на същия но с променена стойност от 457 на 533 води до брутално сриване на батерията и то след като се пусне wifi и после се спре. Ефекта е телефона като влезе в стендбай режим започва доста да загрява и батерията се топи от 100 до 0 за може около час.

Но не съм се отказал все още. Явно смяната на стойността във файла има някакво значение , но може би е повече за стендбай режима което не е толкова от полза. Сега мисля да я променя на 233 да видя дали ще има някаква разлика.

Знам че повечето ще ми се присмиват но си ми е мания оверклока.

Очаквайте продължение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не аз телефона си го ресторнах още като излезнаха кастъмите на Aveliky и нямам проблем, а и сега като си върна оригиналния файл пак няма проблеми. Просто споделям опит. Интересното е че дори да върна оригиналната стойност в едитнатия оригинален файл , пак се поевява този проблем. Явно самото едитване на файла или отварянето му води до проблеми и грешки в powermangement. Може хората който имат проблем с батерията да го търсят точно тук, ако са бъзикали нещо по файла да кажем.

Другото интересно, е че като се остави wifi включен проблема пак се оправя, и телефона в стендбай си се държи както трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може ли файл за 3G /System/Library/CoreServices/SpringBoard.app/bg.iproj/SpringBoard.stri Благодаря предварително и поздрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

SpringBoard.strings

Свали

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може ли файл за 3GS 3.1.3 /System/Library/CoreServices/SpringBoard.app

Редактирано от boraka
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...