Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhonetic 3 (3.1/3.1.3)


Adamov

Recommended Posts

Фонетиката я е хванала липсата май :) Иначе съм доста доволен от 4.0.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен в Keyboards в Bulgarian има:

Software Keyboard Layout

- Bulgarian (това е винаги избрано)

Hardware Keyboard Layout

- Bulgarian

- Bulgarian - Phonetic

Но което и да избера - все няма фонетика, а е на БДС... :D

Не съм пробвал и не знам дали така би станало, но вече при клавиатурата вместо да натискаш глобусчето, като го задържиш ти излиза някакво меню с езици.. Пробвай дали оттам няма да се появи фонетиката? Just a guess.

internationakleyboads09234.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И как ще се появи фонетика, като я няма. Това със задържането е направено за улеснение ако си добавил три или четири езика за писане. Просто задържаш и от първия отиваш на последния без да тапваш 3-4 пъти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен в Keyboards в Bulgarian има:

Software Keyboard Layout

- Bulgarian (това е винаги избрано)

Hardware Keyboard Layout

- Bulgarian

- Bulgarian - Phonetic

Но което и да избера - все няма фонетика, а е на БДС... :)

Като прочетете удебеленото трябва да се досетите, че става въпрос за подредбата при вързана хардуерна (истинска) клавиатура. Както знаете в 4.0 има възможност за връзване на bluetooth клавиатура. Приемете го, засега в 4.0 имате възможност да пишете само на БДС без използването на допълнителна клавиатура.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте хора,

аз като лаик искам да попитам няма ли някакъв вариант да се направи от старата вградена фонетика която беше на 3.1.3. Просто да се подмени файла или файловете не знам точно. Някой по разбиращ да каже. Или някой знаещ английски да драсне един мейл до ейпъл за проблема - може и да ни обърнат внимание като и без това вече я имат тази подредба в стария фирм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Аз имам такъв въпрос - възможно ли е iPhonetic да се раздели на три отделни пакета - един с БГ локализация и клавиатури и още два с бъндълите съответно за МТел и Вивател. Идеята ми е, че Влад може да работи колкото е нужно по локализацията за iOS 4, но ако бъндълите са съвместими може да ги пусне още сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И защо ти е нещо на което има алтернатива (MakeItMine)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Също така, в сидиа има пакет, който маха signature check-a на бъндълите - т.е. можеш да ги едитваш както ти е кеф. Я попрочети малко в предните страници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно...

Нещо не иска да се свали :?

В Сидия пише Downloading OpenSSL и след това POSIX: connection reset by peer 4 пъти и не става...

Някакво решение ? Или от някъде дръгаде да я инсталирам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Здравейте, имам iPhone 2, джейнат, с 3.1.2. Ресторнах го и сега не мога да си намеря iphonetic. Дали още съществува ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам iPhone 2, джейнат, с 3.1.2. Ресторнах го и сега не мога да си намеря iphonetic. Дали още съществува ?

Инсталирай си репото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте. Някой дали може да ми даде линк за сваляне или изпрати деб файла за инсталиране, защото репото вече не работи и линка за файлът от първата страница също. За iphone 2g 3.1.3 ми е телефона.

 

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...