Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhonetic 3 (3.1/3.1.3)


Adamov

Recommended Posts

Жив и здрав, радвам се че има такива хора защото труда който са положили е наистина много. Благодаря

DetailsConfirmation number: 78A130595L453282S

Donation amount: ?10.00 EUR

Total: ?10.00 EUR

Purpose: iPhonetic

Contributor: Martin Stamatov

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Call forwarding се премахва от iPhonetic, така че няма нужда да правите нищо ръчно.

При мен не се премахна пренасочването след като инсталирах iPhonetic-а - нито когато съм на български, нито когато съм на английски. Трябва ли да направя нещо допълнително?

EDIT: След като рестартирах телефона като че ли се оправи... :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя пост, може и аз да съм прост, но ми се струва напълно излишно бръщолевене! Както искаш го наречи, дарение, покупка, финансова инжекция, какво значение има след като си съгласен, че автора го заслужава?!

Знам, че няма да променя света, но поне имам вярата си. Само искам да отбележа, че зачението, че разликата е голяма и не пожелавам на никой да я разбира, само да я проумее..

Все още чакам банкова сметка, т.к. нямам възможност по пей пау...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, всичко е ок, но да дарявате за програма! Разбирам ви, разбирам че оценявате труда на човека, както и аз и се възхищавам на това, което прави и го поздравявам. Но бих предпочел да си я купя, вместо да дарявам. Бих дарил на някой дом за деца, за някое болно детенце - все неща които няма как да се продадат, там има нужда от дарение. Това тук е нещо, което е писано, пробвано, мъчено, вложен е много труд и човеко часове. Надявам се, страха от кракване, да не е причината програмата да е фрий. А и стойностните и полезни неща си заслужават парите. Идеята, че човека се е мъчил и я е написъл, направил я е не само за себе си, а и за нас е достатъчна, за да ме накара да си купя продукта. Купувам програмата, давам 20 лв., само дайте сметка, да направя банков превод.

Приложението е безплатно, защото аз искам да е такова. Не мога да сложа цена на това някой, който примерно не разбира английски или просто иска да си ползва телефона на родния език, да има българско меню. Аз това нещо го възприемам като право на всеки един. Но не всеки има възможност да отдели някакви пари или пък има PayPal акаунт. Затова приложението е безплатно.

От друга страна, както явно всички осъзнават, е вложено доста време, нерви и знания в разработването на приложението. Това е и причината да има възможност за дарения - който иска и има възможност, да покаже благодарността си и в материално изражение. И понеже искам по някакъв начин да изкажа благодарността си към дарилите, затова пускам приложението за тях една седмица по-рано.

certomaz, предполагам ти разликата я разбираш в ангажиментите. Тоест ако дариш за програма, аз не се ангажирам с нищо, но ако купиш, би трябвало да получиш поддръжка, оправяния на бъгове и други подобни. Не знам дали осъзнаваш, но аз в живота си се занимавам с напълно различни неща и това го правя един вид за хоби. От там следва, че аз не мога да се ангажирам да осигурявам поддръжка или обновявания. Тези неща ги правя, когато и ако имам време за тях. Това обяснява и защо версията за 3.х се забави толкова много - просто човек има приоритети в живота.

Така че, съжалявам, но не мога да си позволя да ти продам приложението, защото не мога да се ангажирам с поддръжката му и обновявания. Колкото до банкова сметка - ако погледнеш в профила ми, ще видиш, че в момента не живея в България, тоест дори и да ти дам, превода на тези 20 лева ще ти струва май пак някъде 20 лева. А и друг е въпроса, че не искам да споделям твърде много лична информация (а банковата сметка определено се класифицира според мен като лична информация).

Това е от мен - ако искаш, можеш да дариш. Ако ли не - можеш пак да ползваш приложението. Избора е твой. Но аз определено няма да стана като RipDev примерно и да вземам пари на хората с обещания за поддръжка и обновявания, а след това нищо да не правят, а само да пускат клипчета от време на време как работят клавиатурите им, но видиш ли било бета, която така и не видя бял свят (хората, купили БГ проект знаят за какво говоря).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Евала, за доста от нещата си прав и шапка ти свалям, както и те поздравявам за това, което правиш. А иначе, когато продаваш нещо не си длъжен да предлагаш съпорт и ъпдейти, а както се казва "as is".. иначе, супер - ще я ползвам фрий, щом не я продаваш а я пускаш безплатно - пак евала!

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Регистрирал си се на 01 Авг 2009 14:12, добре си мълчеше до сега, но не знам какво те подтикна да напишеш три абсолютно не нужни поста(спам). Можеше само едно благодаря да напишеш и да продължиш да четеш форума и черпиш информация безплатно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е, наистина - Благодаря и аз мисля, че е достатъчно :razz: (изтрийте мненията ми, щом представляват затруднение, съжелявам)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

This email confirms that you have donated ?5.00 EUR to Vladimir Savov (vladimir.savov@gmail.com) using PayPal.

This credit card transaction will appear on your bill as "PAYPAL *VLADIMIRSAV".

Donation Details

Confirmation number: 4EX403505K3493216

Donation amount: ?5.00 EUR

Total: ?5.00 EUR

Purpose: iPhonetic

Contributor: Daniel Popov

Благодаря предварително...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да предупредя хората, които ще слагат iPhonetic на току що форматирано устройство. Първо си връщайте контактите (ако ползвате ръчен backup) и чак тогава качвайте iPhonetic, защото ако първо качите iPhonetic и го настроите, няма да ви се появят контактите и ще трябва да направите това,което alxx е написал в една друга тема:

Правил ли си ръчен бекъп на контактите? Ако да, изтрий двата файла които си върнал, рестарт. Тел-а ще създаде нова база данни в която ти ще въведеш ръчно поне един контакт от менюто и ще му сложиш снимка. После можеш да върнеш ръчния бекъп.

Малко сложно се изразих... :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа най-накрая :Wink:

Благодарности и респект!!!

Donation Details

Confirmation number:

5UT5872369719841B

Donation amount:

?10.00 EUR

Total:

?10.00 EUR

Purpose:

iPhonetic

Contributor:

Lyuben Rangelov

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

This email confirms that you have donated ?5.00 EUR to Vladimir Savov (vladimir.savov@gmail.com) using PayPal

Малко, но от сърце и с голяма благодарност и признателност. Надявам се да мога да даря още в течение на месеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sashiko20, за теб форумът няма да бъде достъпен 1 седмица. За останалите - когато Влади си реши. Може и никога.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нещо не мога да схвана какви са ви представите за света като цяло, и по-специално за мен. Аз не живея във форума, а в същия този свят, който и вие обитавате. И аз се нуждая от сън, и аз имам ангажименти. Гледам имало е хора дето са писали в 1:28 сутринта да питат няма ли да го пускам :blink:

След като съм казал, че ще го пусна в понеделник, значи ще го пусна в понеделник. Но понеделник не свършва в 1 часа сутринта, или пък в 12 на обяд. Понеделник свършва в 23:59:59. Да не говорим, че съм по германско време и за вас моя понеделник свършва в 00:59:59 :)

Мисля че както се изчакали една седмица, можете да изчакате накрая и няколко часа. Ако ли не можете да чакате - дал съм ви алтернатива. Ама не мисля, че имате право да давате зор, при положение, че даже не закъснявам.

Както и да е, просто исках да си изразя възмущението от някои хора.

Ето и информацията, за която някои са толкова зажаднели, че чак не могат да спят :)

Добавете това репо в Cydia - http://bgiphone.com/cydia/ с наклонената черта накрая

След като Cydia опресни информацията би трябвало да ви се появи пакета iPhonetic за инсталация. Текущата версия е 1.02. За да ви тръгне трябва да сте сложили пача за подкарване на кракнати приложения. Ако не сте го сложили - във форума има тема как става това - ползвайте търсачката. (става въпрос за AppSync или подобни)

Настройките за оператора важат САМО за Мтел и Виваком. За настройки на Глобул се обръщайте към тях, не към мен. Също така забелязах, че превода на AppStore и iTunes Store е частичен. Причината за това е, че само част от нещата се зареждат локално, всичко останало е нещо като web страница. Следователно аз няма как да вляза на сървъра на Apple, че да го преведа :)

Ако имате препоръки или други проблеми свързани с пакета iPhonetic, моля пишете ми на email-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен даде грешка , че не може да го инсталира понеже бъндел лист-а бил ункноун!И се изтрива веднага пакет-а.Май ще трябва да преинсталирам ОС-а и дано да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Първо да похваля VladTheImpaler за положения труд.

Проблем и при мен възникна с инсталацията, и се оказа че проблема идва от два пакета от SiNfuLiPhone repository-то.

- Enable MMS for 2G & 3.1.2 Firmware и неговия dep

- MMS & Thetering Settings

Тези два пакета държат няколко файла :

- /System/Library/Carrier Bundles/Unknown.bundle/carrier.plist

- /Applications/Preferences.app/GlobalPreferences.plist

които iPhonetic-a иска да ги преименува, но това е невъзможно защото са "locked" към съответните пакети.

След като ги махнах (пакетите за ММS настройки) инсталацията на iPhonetic-a мина нормално (с няколко дребни грешки - по скоро warrnings).

Констатацията поне при мен е че поне към момента нямам MMS, но не е болка за умиране.

10х

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря сърдечно за прекрасното приложение и за целият положен труд.Всичко при инсталацията мина без проблеми и работи идеално.Искам само да попитам,защо не ми се появява нито надпис нито логото на вивател.Пробвах всички опции за настройки на операторите:Стандартно,Логотип и EDGE,само логотип,но нищо не се промени.Горе в ляво ми показва единствено чертите на обхвата и 3G иконката.Така ли трябва да бъде?

P.S С 3GS 3.1.2 FW съм и съм инсталирал от сидия приложението за интернет тетринг.Чудя се дали това не пречи нещо и дали Iphonetic оправя проблема с тетринга,без да е нужно да инсталираме другите репове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sashiko20, за теб форумът няма да бъде достъпен 1 седмица. За останалите - когато Влади си реши. Може и никога.

Благодарско на Anthony че се отнесе така към нахалното човече :yahoo:

А за VladTheImpaler, нямам думи, само дълбок поклон :bravo:

Аз лично не ползвам български език на телефона си но дарих и сложих пакета от уважение :bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кое от това "iPhonetic 3 (3.1/3.1.2)" не разбра?

Газ на 3.1.2 :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А за VladTheImpaler, нямам думи, само дълбок поклон :thumbup:

Аз лично не ползвам български език на телефона си но дарих и сложих пакета от уважение :salute: :clap 2:

благодаря пак :clap 3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...