Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhonetic 3 (3.1/3.1.3)


Adamov

Recommended Posts

За да ви се появи логото, рестартирате телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деинсталирах тетеринга от сидия и iphonetic.Рестартирах и сложих наново само iphonetic,но нито името ,нито логото на оператора ми се показват.Иначе инсталацията си преминава без грешки и всичко останало си работи перфектно.Някой знае къде може да е причината? :cry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направил съм го няколко пъти,но не става.Рестарт,респринг,всичко опитах и не се получава.Само аз ли съм с този проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деинсталирай го и пробвай наново при мен стана от раз,и си оправи инфото щом си с 3.1.2 Ако си с make it mane може от там да ти прави проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай,пропуснал съм поста ти.Да и преди това нямах надпис и лого.В началото си пишеше vivatel (макар че бяха станали виваком вече) чертички за обхвата и 3G или Е според зависи от сигнала.После и надписа вивател изчезна.Мислех че iphonetic това ще се корегира,но явно нещо друго е сбъркано

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам си с ultrasn0w? Ако да - преди малко изкараха update на ultrasn0w (версия 0.92) който оправя точно този проблем. Сложи си я и би трябвало да си наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да с ultrasn0w съм.Благодаря за бързия ответ.Ще ъпдейтна и ще пиша.

P.S. За съжаление репото в момента е недостъпно и не мога да намеря ultrasn0w 9.2 Ще опитам по късно.

-- Пон Ное 09, 2009 7:32 pm --

-- Пон Ное 09, 2009 7:34 pm --

Стана.Направо е красота вече с логото на вивател.Проблема наистина е бил във версията на ultrasn0w.Благодаря на всички и най-вече на Влад за помоща и прекрасното приложение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем инсталирах iPhonetic , изключих телефона и го пуснах но седи от 10 минути на ябълката и не мърда някакви идеи.

Edit: оправи се

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да кажа едно голямо благодаря към VladTheImpaler за прекрасната програма която е сътворил :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още един въпрос имам.Искам да си настроя бутона на гласовата поща да ми изкарва сметката,но по стария начин с набирането на *5005*86**123## не става.Има ли друг код за целта и може ли въобще да се получи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да Ви попитам надявам се въпросът ми да бъде полезен в азбучникът ми и библиотеката с музика като задам опцията за подредба и на двете (латиница и кирилица) излиза само кирилицата и един прост пример групите с английйското "P" Влизат в Графата "П" .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина исках и аз да дара в знак на това добро дело, но мямах възможност да даря в paypal. Много много благодаря и се надявам за напре да има и други начини чрез който ние потребителите да ти се отблагодарим. Поздрави Lucas

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

екстра е и работи от раз, още не съм рестартирал, но няма проблеми...

Само няколко неща забелязах:

Името на иконката компас не е преведено, седи си Compass, както и иконата за гл. бележки си е Voice Memos (може само записи да се кръсти примерно, поне аз така си я промених)... Друго, което ми направи впечатление, имам инсталиран iPhone Delivery, и там двете опций на програмата си промениха имената - в нещо безумно... както и да е, то не може да се предвиди всяка програма, която юзера може да има...И последно, забелязах, че в Меню, настройки, общи - достъпност (Accessibility), в самото меню няма превод и вс. е на английски..

Това е, което открих, иначе чудесна работа, голямо разнообразие е

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси човече :boW: !

-- Вто Ное 10, 2009 2:54 am --

Има един проблем значи примерно като дадеш на нещо да е он изписа : I а като дадеш на нещо да е офф изписва : O Това ше се оправи ли с времето :) ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...