Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Благодарности към помагащите потребители.


Recommended Posts

Аз пък да благодаря на neol23, отидох в тях пробвахме да сложим 4.0 ама пък не искаше да се свали и направо 3.1.3, джейл/ънлок всичко точно, после 5минути рестартираме и се радваме как се пуска без компютър, евалата!

Редактирано от apodjeki
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искма да БЛАГОДАРЯ от цялото си сърце и душа на Grievous, човекат със главни букви,той ми активира телфона, вече имам телефон, БЛАГОДАРЯ БЛАГОДАРЯ БЛАГОДАРЯ и още веднъж БЛАГОДАРЯ. :clap::clap:

Уважавам и обичам (като брат) :razz:

И също така на Aveliky който се помъчи да ми помогне за телефона БЛАГОДАРЯ.

Забравих да спомена че на Grievous пратих вчера телефона, и днес ми я прати обратно, готов !:tooth:

Утре съм със телефон :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм наред да изкажа ОГРОМНАТА си благодарност на колегата Grievous!!!

Мерси много приятелю, без теб, телефона щеше да си стои като паметник!!!

:):jumpeveryone:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да изкажа огромната си благодарност към Grievous, който отдели час и половина за да ми помогне да даунгрейдна моя 3ГС до 3.1.2 от иос 4 и после да кача къстъма на същата(иос 4), и всичко това го направи собственоръчно през Тийм Вюър - БЛАГОДАРЯ ПРИЯТЕЛЮ !

Също искам да благодаря на целия форум и най-вече на всички модератори който винаги са готови да помогнат !

Благадаря и на Aveliky че е създал и поддържа този страхотен форум !

:bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Първо искам да благодаря на john_digweed и на The Shaman. Та днес се престраших и направих Jailbreak, след като направих такъв на iPod-a cи, на iPad 3.2 32 GB WiFi + 3G :) . Толкова съм доволен, че направо нямам толкова енергия да ви опиша. Още ведъж благодаря на всички!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности и от мен. Фен съм на мобилни телефони с операционна система, но IPHONE e нещо уникално. Чудно ми е само кога спите,след като следите толкова теми,и

отговаряте нон стоп на толкова въпроси?

Питай ги как/кога работят, при положение, че отговарят на толкова много въпроси... xD

И от мен - хиляди благодарности на всички!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Пак ми дойде реда да се изблагодаря на neol23(във форума никога не са ми работели емотиконите, явно и цветовете не работят), много лесно ми сложи 4.0.1. всичко беше точно, главно заради активацията, защото аз така или иначе не разполагам с глобулска карта, много благодарности и по-бързо да ти бледнее оранжевото, даже съм готов аз да стана оранжав, а той да се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте МАЙСТОРИ.Дойде и моят ред да изкажа благодарности като цяло към създателите на форума и тези,които го поддържат...и в частност към Grievous.Не искам да звуча прозаично и патетично,но наистина всичко което знам за iPhone е от този форум и вие сте "виновни " да се влюбя в този телефон:))Трогнат съм от вниманието и времето,което отдели Grievous за моя проблем и пред невярващите ми очи по Skype ми ресторна тела.Най-малко съм имал очаквания и надежди,че някой ще предложи точно на мен помощ...даже не знаех,че може по този начин:))Благодаря още веднъж.Сега ще ви споделя нещо да се посмеете:преди около година започнах да чета форума,и без да съм виждал на живо iPhone реших,че това е моят телефон...речено-сторено.Поръчка в интернет магазин и след дни тела е в ръцете ми.....уаууу-любов от пръв поглед.Влюбих се...бижу.Изобщо не съжалявах за парите,които платих за нещо,което не бях виждал до този момент.На следващия ден на работа през минута две го вадя от джоба си и му се радвам.Вечерта се прибирам и решавам,че трябва да си опера дънките...събувам ги и хоп в пералнятааа.След десетина минути чувам странни удари докато се върти барабана,навеждам се да чуя по-добре и.....се сещам че новата ми любов iPhone е останал в джоба и се пере...причерня ми пред очите...седнах пред пералнята и ако щете вярвайте се разревах (на 40г.съм)жената се уплаши,че ще получа инфаркт.Сега ми е смешно като пиша,но тогава...:)))На следващия ден тела замина за резервни части в сервиз,взех пари назаем и отново поръчка за втори...и така до днес.Дано не съм ви досадил.Всички сте супер.Наистина ви се възхищавам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ревлив сладур какин.... :)

Е, вече оттук нататък– дерзай, чети, учи, и успех ! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кака(ако ми позволиш да се обърна така към теб)кажи,че съм успял да те разсмея и ще спя като къпан...не че не съм де :))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разсмя ме... през сълзи... Направо си представих какво ти е било, и ми се скъса сърцето...

С кеф спи като двойно къпан... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grievous беше единствения който ми помогна с рестора ! Супер много ти благодаря ! Дано за напред има повече хора като него във форума :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Специални благодарности на Johhnybravo за отделеното време и нерви! Направи и невъзможното и резултата е налице!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Grievous за помощта!!!

Много се радвам, че има такива хора, които отделят време да се занимават с отчаяни потребители (на каквото и да е) :naughty3:

Grievous си изхаби час от скъпоценното време и положи специално усилие да ми "помогне на живо".

Признавам, че се уплаших, когато осъзнах какво е "TeamViewer" но после се оставих в неговите сръчни ръце. :rolleyes:

БЛАГОДАРЯ!

БЛАГОДАРЯ!

БЛАГОДАРЯ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря от сърце на Aveliky за оказаното помощ ОНЛИНЕ ..... човека отдели 1 час от почивния си ден , конектна се в пс-то ми и ми оправи IPHONE смъкна на 3.1.3 от 4.0.3 ... много съм му благодарен за оказаното помощ , сам нямаше как да се справя с това... и всичко това направи за без пари! Но аз съм му обещал Агнешко и хубава дом. ракия в РОДОПИТЕ... Сашо жив и здрав бате!!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ейййй няма такъв човек, като Grievous. Влезна ми в компа човека, ресторна ми кочинката, отключи ми я и ми даде най подробни упътвания за Cydia... Евала :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Едно голямо СПАСИБА на neol23,които е един от най-разбиращите в този форум и изобщо. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Отново благодарности на intruder без който Иво(maNcHeSteRUTD) нямаше да има телефон. В това число добавям Mupo и Grievous!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Огромно благодаря на GPower, intruder.

Момчета без вас нямаше да имам 4ка ...

Страхотни сте !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Още кредит към бате neol23, че подкарахме FaceTime :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да изкажа блогодарности на всички които помагат на нас които не се справяме и наи вече на alessandros и да не забравяме наи голямия Aveliky :bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...