Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с иконата за безшумен режим


svetozar stefanov

Въпрос

Ами изчезна ми и незнам защо :confused:

Знам само че стана преди месец като качих 3.1.2

Ако някой може да помогне ще съм благодарем :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

9 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Коя е тая икона и как включваш безшумен режим на iPod Touch?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, като натиснеш на безшумен режим и при мен не се получаваше, но инсталирах StatusNotifier и взе, че почна да се показва... :) Нямам представа каква е връзката, но в момента държа StatusNotifier в телефона си единствено заради тази иконка, тъй като и без това ако някой ми звънне и не ме подсеща, въпреки че съм задал настройките...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

tonygti - направи ли това коет е описал Mupo ТУК?

За да ви проработи известяването качете прикачения файл (преди това го изкарайте от архива) във /var/mobile/Library/Preferences и направете респринг.

Самите настройки за известяването в програмата не работят независимо, че са на ON. Това е поправено от автора (3744111), но все още не е пуснал нова версия. Във файла са включени всики възможни опции, интервала на известяване е направен на всяка 1 минута, като известяването се повтаря 5 пъти, но вие може да си го промените от настройките в Settings както ви е удобно.

com.otyo.StatusNotifier.rar[/attachment:25363uju]

....Единственния недостатък е, че когато забраня известяването на смс (SMS Privacy) с iBlacklist звука си остава по подразбиране, а не този който съм си сложил аз.

Звука с тема ли го сменяш? Ако да, може да го смениш ръчно, намира се в /System/Library/Audio/UISounds (SNReminder.caf).

Другия вариант е да не използваш iBlacklist (но не зная дали проблема е в него), за да разкараш PopUp прозорците, а да използваш PopupBlocker. Приложението е дело на човека направил Lockscreen Info, Clock Hide, WinterBoard Lite и WinterBoard Settings. Все още е бета версия, но работи безпогрешно и има можеш да настроиш кои "прозорчета" да се блокират и кои не. Сорса е http://david.ashman.com/beta/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

john отново ми реши проблема :)

Прати ми файлове с иконите и след като ги сложих в темата и пуснах през winterboard проблема се реши :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

GPower, еми не го бях направил. Въобще съм изключил след преминаването ми на 3.0, че трябва да се правят такива неща и си мислех, че програмата си пречи с някоя друга и затова не работи известяването.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Иконата си е там, просто премахнах процентите за батерията, алармата и се появи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами кажи, че за тази икона става въпрос, хем те попитах....

Иконата на статусбара я добавя приложение за известяване (StatusNotifier, Notifier). Без такова допълнително приложение софтуера на телефона няма такава опция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...